Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michal26 KO gra pod gigantów? O kuźwa nie może być. Ja ostatnio byłem tak zaskoczony jak po zimie nastała wiosna.
IMO zapewniam cię że przy każdym rządzie wolnorynkowym tak się będzie dziać, bo kto te kampanie wyborcze finansuje? Inposty, żabki, deweloperzy itd itd i dlatego tworzą takie regulacje aby w szaraka uderzało.
Oczywiście każdy zna moją opinię na temat Januszy biznesu, ale nie da się ukryć do czyjej bramki gra rząd i do czyjej bramki gra opozycja zaczynająca się na K, a kończącą się na A.
0
@Kgorecki2500 No to chujowo, czyli kontynuacja będzie zapewne z Lokim, a to coś będzie na zasadzie czarnego spider mana.
1
@Kgorecki2500 Bo wpadną, ponieważ ciągła jazda na komercji nic tej firmie nie da, a Microsoft już wietrzy okazję, bo nowy Xbox oraz gry exclusive pod Xbox (fantastyczna swoją drogą wiadomość dla świata gier) czekać nie będzie i szanse zwietrzy.
3
E tam e tam, że kratosa nie będzie, poza tym uważam że taka seria jak god of war nie może ograniczać się na wyłącznie jednej postaci. Wiedźmin bez Geralta sobie poradzi, to czemu gow nie może? Poza tym w gow akurat w dwóch częściach już mocno i tak lokiego promował, czyli dawał sygnały, że można żyć bez Kratosa.
Jedynie mnie kłuje w oczy to, że właśnie Loki nie był na świeczniku, a dali za to Faye, bo trochę to średnio pasuje w kontynuacji serii, ale mieć nadzieję że gra się przyjmie, choć widzę że reakcje krytyków jak i opinii publicznej są bardzo mieszane.
0
@AlexDark00 A dlaczego wyjeżdżasz mi z Żukowska(z tych kilometrowek akurat dosyć sensownie się wybroniła mimo mojej ogromnej niechęci do tej kobiety) oraz Zembaczynskim? Jeden I drugi to kanalia ale ok, ty dalej chłopiec tam wyjeżdżaj mi z obecnym rządem którego jestem krytykiem.
W korpo gadce to po prostu unikanie podatków, a mentzen tego uczy jak to robić, co oczywiście powinno być prawnie zakazane, bo to jest okradania w zasadzie państwa.
No dawaj dalej te swoje puste slogany bez pokrycia faktów I próbuj argumentacji "a bo tamci" no to średnio na mnie działa.
0
Kolejna twarz nieskalana myślą w Realu Madryt xd.
Boże oni to chyba specjalnie takich ludzi biorą co z IQ boiskowym mają tyle wspólnego co ja z ruskim baletem.
0
@AlexDark00 Płaceniu podatków? A to ciekawe w jaki sposób, bo często mówi o "optymalizacji podatkowej" no ale czego się spodziewać po konfiarzach którzy bronią swojego guru jak jakiegoś króla Szkocji.
Większość miliarderow swoje majątki zawdzięcza rodzinie albo wpływom jak w usa gdzie jak pijawki przyssali się do rządów, no ale co taki prosty chłopiec może o tym wiedzieć.
Ja jeśli chodzi o swoją pracę nie mam nic do zarzucenia, a temu nierobowi co siedzi za państwowe pieniądze, a nic nie robi jako parlamentarzysta to ja jako obywatel mam prawo patrzeć mu na ręce oraz przedstawiać mu zarzuty
Jak zawsze twoja argumentacja leży i kwiczy, no ale to klasyk, trochę tu pobędziesz i znów zawiasy wyłapiesz.
0
@takisobiektos Oj tam oj tam, ale ja się zgadzam z jego słowami.
0
@AlexDark00 Który uczy ludzi jak oszukiwać na podatkach, który oferuje beznadziejne warunki pracy, który cała swoją karierę zawdzięcza elitom (jego ojciec to wpkywowy profesor w uczelni), a jego browar mentzen ma straty finansowe, gdzie jego doktorat nie jest szanowany przez środowiska naukowe.
No dosłowne geniusz i filantrop xd.
Tak jest nierobem o czym świadczy pobyt podczas obrad sejmowych, jest jednym z najmniej uczestniczących ludzi w Sejmie I nie ma prawa moralnego nazywać innych nierobami.
1
@FcPortoFan1999 No oczywiście, bo życie bez Realu istnieje, a bez nas też także takie gadanie to idiotyzm.
1
Cieszę się że ten nowy kandydat na prezesa prześcieradel mówi takie rzeczy.
Nie martwcie się fani Realu, ja też bym chciał aby waszego klubu w ogóle nie było, dla mnie mógłby nawet zostać rozwiązany, bo jesteście uważam do niczego potrzebni.
Więc popieram to co mówi Riquelme, tylko w drugą stronę :D
1
Dumfries? Gość się ostatnio łamie, do tego jest surowy technicznie, no i to kawał wrednego piłkarza, więc nie rozumiem dlaczego tutaj są ludzie którzy popierają tak nie pasującą kandydaturę do nas? Właśnie moim zdaniem ten typ idealnie pasuje do Realu Madryt, a zwłaszcza Mourinho gdzie będzie to zespół którego nie da się lubić.
2
@AlexDark00 No to swoją drogą, że zamyka, ale Mentzen jest nierobem.
Poza tym dlaczego podajesz mi Tuska? Słucham?
1
@draxidox Niech ten populista co nic nie robi zamilknie.
0
@ZuczekFCB1899 Tak, a jak karpia zabija na święta to na 10 lat.
0
@mmaciass Ale za to technicznie ograniczony.
1
@Arden Ale totalnie nie pasujący do naszego stylu gry, poza tym jest bardzo surowy technicznie.
Zawodnik naprawdę dobry, ale mamy lepszych w składzie.
1
@ferdas_rawa To, że mam pokorę? Ale dobra ty najwidoczniej nie jesteś zbytnio lotny umysłowo więc cudów od ciebie jak od tego Aleksika nie oczekuje.
Ale przed daniem zwykła woda to jakaś ujma? Poza tym nie każdy spożywa drinki czy picia i chce zwykłej wody do dania, co jest normalne i tak, jest to podstawowe prawo jakie powinno być.
0
@Dankho94isback Widziałeś jak on gra? Poza tym a po co wydawać pensje na piłkarza o wątpliwej jakości, poza tym nam potrzeba lewonożnego stopera, a nie prawonożnego.
1
@RichardWinters Ależ pięknie pocisnąłes po tej gawedzi co tak Januszerstwa tutaj broni.
0
@alone49 A ja oglądałem w filharmonii na abbie I było bardzo fajnie.
0
@takisobiektos Ja pierdole ale syf tu będzie
2
@takisobiektos Lokalni artyści to nie są nieroby. Pójdź do domu kultury czy filharmonii i zobaczysz czy to są nieroby czy nie i mi ta ustawa osobiście nie przeszkadza, tylko przeszkadza mi przekaz, bo robią to totalne buce jak jas kapela.
0
@takisobiektos ale wiesz ze bogaci artyści tutaj nic nie zyskają?
0
@Vegeta88 Tak na pewno tak będzie, oczywiście xd
0
@Zoker Ja 4pak waliłem.
1
@Dari0G A to słusznie, Forza Skolim.
0
@filip73 cholera wie, ja to Douglas a raz kupiłem w notino.
2
Kapitalizm pełna gębą, a sportowiec promujący śmieciowe żarcie to cóż, ale kapitalizm nie zna słowa moralność.
0
@MesQueUnClub_87 A jednak taka ustawa jest miłym kuponem.