KamilS689
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer Taki optymizm że chciałem urlop a nie dał.
0
Młody Szwed pewnie zostanie zarejestrowany do Barcy B . Najgorsza sytuacja jest z Anglikiem bo Joana García zostanie zarejestrowany w miejsce Niemca . Wojtek poczeka ale to jest cyrk. Nie chcę w następnym okienku widzieć takiego cyrku. Nie ma kasy nie kupujemy.
1
@Lionel_Messi10 Mógł go kupić przed tym jak trafil do MC ale wtedy był za tani.
0
@BORO_12 Jestem tego pewien że w trakcie sezonu będą debiutować obrońcy z rezerw . Nie wieżę w to że jeden czy drugi wytrzymają sezon beż kontuzji . Ja obawiam się o pułapkę bez Matineza .
0
@MeAndSwan Starczy na rejestrację Joana?
1
Nie mogę w to uwierzyć że Martinez odszedł z klubu . Niesamowity zawodnik, wojownik i szef obrony . Klub został z dwoma zawodnikami którzy się lubią łamać plus młody . Eric i Julek to prawa obrona i nie powinno się to zmieniać. Inaczej się gra na bokach a inaczej na środku. Teraz szkoda ze Barca nie postarała się o ten talent obrony co odszedł z klubu . Może ktoś zostanie awansowany z młodzieży. Jest ktoś wyróżniający się?
0
@Culer9002 Cena z kosmosu.
0
On raczej nie odejdzie . Ma kontrakt do 2028 roku czyli do emerytury. Może jeśli będzie cały czas na trybunach to zmieni zdanie . Problem jest nie tylko jego pensja ale to zrobi się syf w klubie.
0
Sprzedać do Ajaxu za mała kwotę z procentem od następnego transferu . Alax umie sprzedawać piłkarzy więc na bank by coś wpadło.
0
@Szczygiel06 Skoro było źle ze zdrowiem to nie powinien dostawać nowego kontraktu . Mogli mu podziękować i szukać nowego bramkarza. Wojtka udało się zarejestrować i dał radę a mógł grać w Barcelonie wcześniej.
0
Był artykuł ze po kontuzji będzie chciał odejść na wypożyczenie żeby być w formie. Za to co robi jeśli będzie chciał grać to tylko definitywne odejście. Chociaż raz niech klub pokaże że ma jaja i takiego usadzi .
0
@Kengo I właśnie ten zawodnik według mnie byłby najlepsza dostępna 9. Bardzo żałuję że odszedł do Arabów.
4
@daniel32778 I dlatego uważam że do tej formacji nawet jak ktoś odejdzie nie muszą kupować przez kilka lat . W Barcelonie tak naprawdę jedyna formacja do wzmocnienia to obrona i pozycja nr 9.
2
Florian czy Gavi pokazują jak ważna jest psychika i umiejętności. Ansu siadło to pierwsze i nie może wrócić.
2
@Rupert_Haubica Nie zdziwię się jak Anglik będzie u nas tylko sezon a mlody zajmie jego miejsce na lewym skrzydle .
0
@Litman czyli oboje mają wylewy plus Urugwajczyk ma wysoki kontrakt i często jest na l4 . Ja się naprawdę zaczynam obawiać ze w tym sezonie będę problemy z obrona
0
@Herbert Mógł odejść do Niemiec jak nie czuł że Barca go zarerejestruje. On woli się kisić w Bilbao . Ktoś mi zaraz wyjedzie że są zawodnicy co kochają tylko jeden klub i to prawda. Różnica jest taka że Nico rozbił cyrk i kibice pokazali co o tym myśleli .
1
@JohnKennedy Supernatural ostatni odcinek. Kto oglądał ten wie .
0
@Nightraider A gdyby go sprzedać albo oddać za darmo to nie znalazło by się miejsce na rejestrację? On też mało nie zarabia.
1
I oni chcą pożegnać Duńczyka. Przecież teraz jest 4 na 2 pozycje czyli min. Kounde i García grają najlepiej na PO i nie powinno się im mieszać.
3
@Hadziuk Ale jej pytanie zadałeś. Nie pij tyle tego Mamrota bo zaczniesz widzieć Chińczyków po nocy.
0
Ok to spotkanie jakieś ważnej drużyny NBA w trakcie walce o mistrzostwo niech przeniosą do Hiszpanii.
17
Chcą sprzedać wychowanków którzy gdy klub był w dupie sprawdzili się i pomogli zdobyć mistrzostwo. Powinni pozbyć się tych co mają lub mieli problem z przedłużeniem kontraktu. Takich którzy większość czasu spędzają w szpitalu a pobierają duże kontrakty . Mam wrażenie że Barcelona to by wysprzedała sprawdzonych wychowanków byleby kupić jakieś duże nazwisko.
0
@NeyJr11 Dopiero co Turcy kupili Oshimena za 75 mln i nie ma szans żeby go sprzedali. Alvarez za 100 mln kupiony wiec tez odpada. Lautaro to raczej zostanie legenda Mediolanu . Po tym okienku to już nie widzę 9 za dobre pieniądze . Sam chciałem w Barcelonie napastnika Atalanty ale poszedł do Arabów.
0
Talent czy średniak ? A drugie pytanie jak Faye sobie radzi ?
0
@Goldenretriever1899 Gdyby Barcelona stawiała na wychowanków a nie wydawała kasę na przeciętniaków to nie było by to syfu. Barca jest sentymentalna i nie umie sprzedawać swoich zawodników którzy mają już swoje lata . Jeszcze można dodać że klub daje chore kontrakty a potem jest płacz. Jeśli dany klub ma zyski od sponsorów czy właśnie przez sprzedaż zawodników to może sobie na więcej pozwolić. Materace jakoś nie mają takiego problemu z kasą bo nie walą po +100 mln za jednego piłkarza.
1
@gumaz Już myślałem że jakaś walka w klatce .
0
Oprócz Rafy i Pedriego to reszta powinna stracić opaskę kapitana a już na pewno Araujo i ter Stegen.
1
@Lanosss Huja im pokazal i zapakował rywalowi gola
0
@Nightraider Było coś że Niemiec chce pieniędzy za cały kontrakt i wtedy odejdzie . W takim wypadku bym mu zagwarantował trybuny do końca umowy. Są piłkarze którzy potrafią zrozumieć że ich czas się skończył a są tacy jak bramkarz reprezentacji Niemiec że tego nie zaakceptują.