0

@maroon MU to powinien zrobić to samo co BL . Pożegnali Holendra bez sentymentów.

0

@Pedri16Future Daleko nie mają więc na piechotę wracają. Haha

1

@blakkudium A ja dalej czekam aż Barcelona wychowowa prawdziwa 9 . Ostatni to był chyba Bojan ale się chłopak spalił a talent miał.

3

Czyli jak nic nie strzeli to go oddajemy ? Anglik to jest pozycja Rafy ewentualnie 9. Yamala zastąpić może właśnie Rafa albo młody Szwed na co naprawdę czekam.

7

Tak czytałem że pomocników mamy za dużo. Jakie Barcelona ma szczęście że mlodzi chcieli zostać mimo że byli wypychani .

5

@manolis1 Nie wpierdalaj do sportu polityki. A jak już to nie ma większych z.... od Lewicy .

0

Jak nie będzie szło to sędzia pomoże i karnego załatwi.

0

@Republikanin Nie wiem może dlatego ukraińska rakieta zabiła Polaków a wmawiali Polsce i całemu światu ze to Rosja . Był wywiad kilka dni temu z byłym już prezydentem Polski u Rymanowskiego który to potwierdził że " od początku wojny Ukraina robi wszystko by wciągnąć Polskę w konflikt". Jak się serio okaże że to jednak drony z Ukrainy to będzie po tym państwu.

3

Jak ktoś Z Barcelony ma dostać ZP to Pedri albo Rafa. Pierwszy jest dyrygentem nie tylko w klubie a także w reprezentacji. Rafa dawał nam ważne bramki , podnosił drużynę w kryzysie i był kapitanem bez opaski.

1

Albo nic mi nie jest albo będzie grał niedokonca sprawny. Jeśli trener reprezentacji myśli o przyszłości to nowa 10 Barcelony będzie odpoczywać. Po powrocie też powinien usiąść na ławce bo Szwed może już zagrać.

0

Tak sobie myślę może kogoś z rezerw wyczarują i nie trzeba będzie płacić. Nawet jak Barcelona kupi piłkarza za 100mln to nie daje to żadnej gwarancji że się wpasuje w zespół.

1

@maroon Ja bym go w Barcelonie chętnie zobaczył.

3

@Lanosss Nawet gdyby był w rytmie to bym go nie powołał. Wybrał ligę emerytów to niech się nie dziwi .

0

Nie rozumiem tego transferu do Levante. Żółta Łódź podwodna to zespół na puchary a Levante to słabiak . Dziwna decyzja piłkarza że zgodził się na transfer.

2

@SirChuck Jeszcze dodałbym Guirassy z BVB który coś czuję że powtórzy tamten sezon. Tak patrząc na te chore ceny to ciężko będzie o 9 za miej niż 80 mln . Bardzo żałuję że 9 z Bergamo poszła do Arabów bo też widziałem w nim zawodnika do Barcelony .

12

@Borry a ja do jonga który jeszcze nie przedłużył kontraktu .

0

@blakkudium Jak mądry to zostanie tam gdzie jest

2

@Kgorecki2500


Warto posłuchać i przemyśleć czy naprawdę tego chcemy .

0

@Szczygiel06 jest taka stara gra Fable ale pewnie w nią grałeś. Klasyka każda decyzja wpływa na fabułę i głównego bohatera .

0

@Arden Knajpy dostały kase z tarczy z podatków obywateli a potem podnieśli już i tak wysokie ceny. Teraz jak jeszcze podniosą akcyza to serio wyjście do baru będzie okazyjne .

0

@reloaded podali powód? Byłem pewien że OS będzie emitowany w przewie emisji Dextera . Np coś się będzie dziać w ostatni odcinku i wspomnienia będą wprowadzać do Dexter OS.

0

Dużo wydają a grają kupę podobnie jak MU.

0

@misterio można nie być kibicem ale to nie byli piłkarze z 3 ligi polskiej. Wstyd i nic więcej.

0

@Cules69 Zawsze Barcelona może grać fałszywa 9 np Olmo. Po tym okienku to ja nie widzę realnej 9 do kupienia.

3

A żeby się De Jong na nich wypiął. To jak traktują Casado to jest skur ... Wszedł do 1 drużyny w kryzysie i pomógł wygrać tytuł. On nie był graczem co wchodził na 10 minut z ławki.

6

@Shad0wK1ng Ale Ukraina miała wcześniej gwarancję od USA i Rosji. Takie gwarancję jak widzimy od kilku lat nic nie znaczą.

2

@Marusek On grał przecież w Turcji w Galatasaray.

1

Jeszcze dostanie czerwo

1

Rafa swoją gra i ważnymi bramkami zasłużył na złota piłkę. Yamal jest młody i wygra nie jedna ZP.

10

Ostatnio też nakupowali , niektórzy pisali że wygrają ligę. Jeśli nie dostaną za darmo kolejnego atakującego Barcelony to można być spokojnym. Myślę że jak Real nie będzie mieć kryzysu to wylądują na 3 miejscu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?