KamilS689
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dali by im wygrać,niech maja trochę radości
0
Niech chociaż raz zrobią sobie w Europie. Mniej kasy będzie to mniej wydadzą na niepotrzebnie transfery.
0
@Peeck Nie wiedziałem że ma kontuzje . Myślałem że to decyzja trenera .
0
@CurryTheGoat30 555432638
0
Bernal i Casado na boisko.
0
@derus No właśnie dlatego. Widać ile Barcelona straciła gdy prawdziwy lider juz nie gra.
0
@Gacek5 Dobra promocja .
1
@Fantastyczny Chłopiec Pamiętam, teraz ci nie wyjdą. A mówiłem że Fermin daje liczby.
2
@DonAndres*8 Pepe z realu
0
Nie oglądałem 1 połowy kto na plus a kto na minus . Jak wypadł Toni ?
1
@Popitek12 Dzięki, pozdro z Tarnowa
2
A dopiero co czytałem że Barcelona ma problem z bogactwem w pomocy. Sugerowano że trzeba sprzedać przynajmniej dwóch zawodników i dobrze że się to nie udało. Jeśli nie ma kim w pomocy grać to niech trener korzysta z młodzieży .
2
Jak chce grać to niech odchodzi ale na stałe. Głupotą byłoby go wysłać na wypożyczenie bo później zostanie do końca kontraktu .
1
@turhiay Jak oni mieli problem z rejestracja pozyskanych zawodników. Tu są poprostu jaja . Klub nie umie sprzedać zawodników w odpowiednim momencie tylko pozwala odejść za darmo albo siedzą do końca kontraktu.
2
Był dogadamy z Liverpoolem tylko jego klub w ostatniej chwili zmienił zdanie. Wątpię w to że zmieni zdanie . Daleko się nie będzie musiał przeprowadzać i będzie grał w top zespole .
7
@Coveta Nie masz racji to co robi Izrael trwa w c... dłużej. Tylko dlatego że mają ochronę USA w której rządzą żydzi nie spotkała ich kara.
1
@vangoor Mieli go na oku przed transferem do MC ale zrezygnowali . To jest transfer z tych nie realnych .
1
@bartulek98 Ale on już był na boisku i dał asystę do Roberta.
2
@PaulinhoPL Może Ci chodziło o Wojciech Kowalewski
1
Faktycznie z wyglądu podobny.
1
@escarabajo Chciałem go w Barcelonie ,niestety poszedł do Arabów. Jest to mobilny napastnik który sprawdził by się w Barcelonie.
1
@VegetaPolska O czym ty mówisz właśnie że zajebista. Real i MU w dupe ,szkoda tylko że kupon nie wszedł ale i tak dobrze .
2
@AxelF Barcelona go wypożyczyła a wcześniej przedłużyła kontrakt .
0
@626 jak dla mie to wszyscy z Getafe mogą dostać czerwo.
1
Szybko dał kartę . Jak tak dalej to i czerwona będzie .
0
@addept Mam przeczucie że nowy napastnik przyjdzie z Niemiec .
1
@Coveta Mogli pogadać z Robertem to by załatwił fachowców.
1
@Eklerek Tego by pozyskali
https://www.transfermarkt.pl/rei-cipa/profil/spieler/1067051
1
@fart Kadra to jedno ale tak naprawdę Gortat jest przez ludzi jechany za swoją wypowiedz o wyborach prezydenckich.
0
@Lisek Może ten konflikt z Gavim sprawił że chciał zmienić klub . Druga sprawa to niektórzy to zaczynają gwiazdorzyc i grać pod siebie.