0

Dali by im wygrać,niech maja trochę radości

0

Niech chociaż raz zrobią sobie w Europie. Mniej kasy będzie to mniej wydadzą na niepotrzebnie transfery.

0

@Peeck Nie wiedziałem że ma kontuzje . Myślałem że to decyzja trenera .

0

@CurryTheGoat30 555432638

0

Bernal i Casado na boisko.

0

@derus No właśnie dlatego. Widać ile Barcelona straciła gdy prawdziwy lider juz nie gra.

0

@Gacek5 Dobra promocja .

1

@Fantastyczny Chłopiec Pamiętam, teraz ci nie wyjdą. A mówiłem że Fermin daje liczby.

2

@DonAndres*8 Pepe z realu


0

Nie oglądałem 1 połowy kto na plus a kto na minus . Jak wypadł Toni ?

1

@Popitek12 Dzięki, pozdro z Tarnowa

2

A dopiero co czytałem że Barcelona ma problem z bogactwem w pomocy. Sugerowano że trzeba sprzedać przynajmniej dwóch zawodników i dobrze że się to nie udało. Jeśli nie ma kim w pomocy grać to niech trener korzysta z młodzieży .

2

Jak chce grać to niech odchodzi ale na stałe. Głupotą byłoby go wysłać na wypożyczenie bo później zostanie do końca kontraktu .

1

@turhiay Jak oni mieli problem z rejestracja pozyskanych zawodników. Tu są poprostu jaja . Klub nie umie sprzedać zawodników w odpowiednim momencie tylko pozwala odejść za darmo albo siedzą do końca kontraktu.

2

Był dogadamy z Liverpoolem tylko jego klub w ostatniej chwili zmienił zdanie. Wątpię w to że zmieni zdanie . Daleko się nie będzie musiał przeprowadzać i będzie grał w top zespole .

7

@Coveta Nie masz racji to co robi Izrael trwa w c... dłużej. Tylko dlatego że mają ochronę USA w której rządzą żydzi nie spotkała ich kara.

1

@vangoor Mieli go na oku przed transferem do MC ale zrezygnowali . To jest transfer z tych nie realnych .

1

@bartulek98 Ale on już był na boisku i dał asystę do Roberta.

2

@PaulinhoPL Może Ci chodziło o Wojciech Kowalewski

1

Faktycznie z wyglądu podobny.

1

@escarabajo Chciałem go w Barcelonie ,niestety poszedł do Arabów. Jest to mobilny napastnik który sprawdził by się w Barcelonie.

1

@VegetaPolska O czym ty mówisz właśnie że zajebista. Real i MU w dupe ,szkoda tylko że kupon nie wszedł ale i tak dobrze .

2

@AxelF Barcelona go wypożyczyła a wcześniej przedłużyła kontrakt .

0

@626 jak dla mie to wszyscy z Getafe mogą dostać czerwo.

1

Szybko dał kartę . Jak tak dalej to i czerwona będzie .

0

@addept Mam przeczucie że nowy napastnik przyjdzie z Niemiec .

1

@Coveta Mogli pogadać z Robertem to by załatwił fachowców.

1

1

@fart Kadra to jedno ale tak naprawdę Gortat jest przez ludzi jechany za swoją wypowiedz o wyborach prezydenckich.

0

@Lisek Może ten konflikt z Gavim sprawił że chciał zmienić klub . Druga sprawa to niektórzy to zaczynają gwiazdorzyc i grać pod siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?