17

Nie róbmy mu przysługi . Chce grać to transfer a jak nie to trybuny .

0

@Guillegavira No ale będę mieli gwarancję ze dostaną po sezonie. Jeśli się zawodnik będzie tego chciał to odejdzie za darmo.

0

Tak na chłodno gdyby Barcelona nie kupiła bramkarza to wtedy Niemec bronił by z urazem pleców i zawalał spotkania. Barcelona jeszcze ma Wojtka ale widzieliśmy co się działo pod koniec sezonu. Wiecie niestety Ter Stegen nie lubi grać uczciwie tylko po trupach do celu . Niestety ma pecha bo szatnia i polubiła Wojtka i tak samo jest chyba z Garcia. Młoda gwiazda radzi sobie tak dobrze że nie wyobrażam sobie żeby nie był jedynką.

0

Nie zawsze warto brać zawodników którym się kończą kontrakty. Ostatnio był taki jeden z Francji i coś mu nie idzie w Juventusie a miał być super 9 dla Barcelony .

0

@Guillegavira Można go wypożyczyć z obowiązkiem zapłaty po sezonie ustalonej kwoty .

0

@Blantozaur A ja czułem niedosyt . Chciałem wiedzieć jak sprawuje wladze nowy prezydent i Czerepach . Jak sobie poradził Pietrek i co dalej u Solejukowej .

0

De Vrij 33 lata , Senesi 28 i Otamendi 37 . Ja rozumiem że szukają doświadczonego ale ten ostatni będzie miał zaraz 38 lat . Jaki kontrakt musiałby dostać De Vrij żeby opłacało mu się odejść z Interu i klubowi go zatrudnić. Senesi z całej trójki ze względu na wiek jak najbardziej opłacalny ale czy to są wzmocnienia ? Pamiętam jak Barcelona ściągała Kevina Boatenga do ataku bo doświadczenie się przyda . Tak się przydało że praktycznie z ławki nie wstawał a pensje pobierał. Przed zakupami niech jeszcze raz sobie trener sprawdzi młodzież. Zawodnik może być doświadczony ale nie zawsze wpasuje się w zespół.

25

Najlepszego młodego z Brazyli wzięła Chelsea.

0

W drugiej wejdzie Robert Lewandowski i będą bramki .

3

Jak po spotkaniu będzie któryś mówił że niesłuszna czerwona to będą zjebani jak ci z tej specjalnej telewizji.

0

Eric na obronę a Casado albo Bernal do pomocy . Młodzi grają jak pijani .

0

Zamiast kupować napastnika czy jakiegoś pomocnika Panie Laporta kup dwóch stoperów . Największy problem Barcelony w tym sezonie to obrona .

1

Po tytule to myślałem że żywymi szczurami. Po kibicach tego klubu można się spodziewać wszystkiego.

6

@Kapitan9 Do tej pory ma 7 i 11 asyst . Niech tak dalej nie zachwyca a ja będę zadowolony.

2

@Zelazny_Mike 1 sezon najlepszy , niestety potem główny aktor zmarł i musieli go zastąpić.

2

@WojtekCh10 Jak mamy rozbić bank na 9 to tylko Norweg z MC . Alvarez to min 150 mln jak nie więcej.

0

Powinienem robić w gazecie . Z mojej listy zostały jeszcze dwa nazwiska z ligi Angielskiej.

1

Gdyby nie ten kryzys finansowy to tak czuję że ci mlodzi nigdy by do pierwszej drużyny nie weszli . Barca ma szkółkę ale lubi wydawać kasę na niepotrzebnych zawodników. Nam potrzeba 9 i środkowego obrońcy z rozumem.

0

Obejrzałem kilka minut spotkania ale stwierdziłem że szkoda czasu. Były jakieś kontrowersje ?

0

@Dari0G Nie Pan tylko Czarny . Na Pana trzeba sobie zasłużyć.

0

Oglądałem dopiero co Paczesia i pomyślałem o grze na fortepianie .

8

@BORO_12 Kasa nie gra. Co z tego że w Angli ja mają jak LM dominuje Liga Hiszpańska to samo w LE. Gadasz głupoty bo za byle przeciętnego zawodnika żądają kasy z kosmosu. Policz sobie ile Barca wywaliła w błoto pieniędzy na zawodników grających mało albo w cale. Dalej MC ile wywaliło kasy a ile zdobyło LM ? Najnowszy przykład to Liverpool jakie okienko a na którym miejscu są obecnie.

2

@Sulimo Scooby-Doo był dla mnie najlepszy. Teraz nawet ten klasyk potrafią zniszczyć.

8

Xabi zostań min do końca sezonu bo gra realu mi się podoba .

0

@bartekvisca Erik Ten Hag został zwolniony po 2 meczach z BL. Niemcy nie czekaja tylko szybko usuwają problem .

0

@pt9 To może ten ze Strażników Galaktyki.

0

@NeroTFP1 Ale ta jego żona to podobno facet.

1

Jaka ocenę wystawia media arbitrowi po tym spotkaniu. Bo to że Madryt 0 to jest pewne.

0

I brawo Celta 2-0

1

Sędzia się nie piwrdoli .Jeszcze jedna prosimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?