KamilS689
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
20 mln przy dzisiejszych cenach to promocja. Dla MC te 20 mln to nic ale myślałem że on pójdzie do Liverpoolu.
0
@Soetie pozostała 2 to nic nie pokazuje . Nie ma konkretów a to jest drużyna dalej z 2 ligi . Nie mów mi że nie wolno posadzić go na ławce .
0
@Soetie Bo ostatnio popelnia z dużo błędów. Fajne ma.dryblingi ale często z tego nic nie wynika . On to potrzebuje odpoczynku . No chyba że nie można go zmienić bo się obrazi.
0
@Lucerfi niby działa ale cały czas mnie wywala . Dlatego oglądam po angielsku na innej stronce
0
Pewnie zaraz bramka padnie ale na ta chwilę wymieniłbym całą 3 w ataku. Casado I Bernal potrzebuja gry , dzisiaj słabo ale gdzieś muszą zbierać minuty by wrócić do formy.
1
Nie mają się do czego przyczepić .. Dobrze że nie bierze przykładu z zawodników realu co się chwytają za torbę albo pokazują gesty ścięcia głowy.
1
@szymonekk a ja wypierdalaj i posłuchał.
1
Po raz kolejny Rafa robi różnicę.
0
@Firestone Dlatego priorytet to napastnik....
0
I właśnie po to jest 9 na boisku. On nie ma rozgrywać tylko wbijać bramki.
0
Zamiast go wcześniej skosić to go puścił dalej.
0
I poprawił się bardzo szybko. Brawo Rafa
0
@La Pulgaa No to skoro nie jest w najlepiej formie a miał problemy żołądkowe to nie powinien grać.
0
Wolałbym żeby żółw grał bo po tym młodym nie wiadomo czego się spodziewać.
1
Etta Eyong z bardzo słabego Levante ma tylko 1 bramkę mniej od Alvareza za którego sobie powiedzą spokojnie ponad 100 mln . Dodajmy do tego że ostatnie spotknie w lidze rozegrał 9.12 .2025 roku bo pojechał na kadrę.
16
Alvarez to nie jest typowa 9 której potrzebuje Barcelona. Ģłośne nazwisko tak jak pewien Francuz co miał siedzieć przy jednym stole z Messim i Ronaldo. Zespół buduje się od obrony a tam są największe braki .
0
Wiecie że Real jeszcze swojego spotkania nie wygrał? Równie dobrze Brcelona może się mierzyć z drużyna Simeone .
0
@DragonxNF To zależy. Jeśli zmieni sobie pozycje na Def pomocnika to nawet 1 skład. Pedri ,Gavi i Fermin i wtedy masz pomocników którzy zapieprzają całe spotkanie. Eric zostanie wtedy cofnięty na srodek obrony tak jak dziś. Ktoś z dwójki Casado / Bernal zostaje sprzedany.
0
W finale powinien wyjść ten sam skład. To był naprawdę świetny mecz poza pierwszym minutami . Szybkie akcje ,wymiana pozycji i ta chęć strzelania kolejnych bramek .
1
Bez Yamala grają lepiej. Nie ma podań które są do przewidzenia i gra jest szybsza .
0
@APTAPT Fakt dziś ten atak tak bez sensu mogli jebnac 1 stycznia . Wtedy Putin miałby wytłumaczenie . Żadna wojna sensu nie ma nie ważne kiedy i o której porze.
0
Pytanie do redakcji czy byłaby by możliwość o artykuł o Wojtku i jego reakcjach po paradach Garcii.
1
@kanver_ Retegui to był zawodnik ktrorergo akurat chciałem w Barcelonie. Wielka szkoda że zdecydował się na transfer poza Europe.
3
@tbas A te akcje Yamala dawały straty i przez nie były groźne kontry . Fermin zagrał inaczej i proszę 2 asysty.
0
@NeroTFP1 Tak dostałem prezent w sylwestra. Miejscowość Tarnów
0
@Cryptolis Podnoszą podatki bo brakuje im na 800 plus. I teraz tak nie każdy z tej pomocy korzysta a każdy musi płacić. Niech sobie pensje obniża i dadzą na NFZ. Żaden podatek nie jest dla dobra obywateli . Gdybyś miał na tyle kasy to byś kupował prawdziwe soki a nie napoje słodzące. Zamiast robić coś dobrego to wymyślają ustawy jak z tą równością płci .
0
@axegrinder Ja to sie obawiam że popełni jakiś błąd przez co przegramy ważny mecz LM i wtedy się do końca załamie. To nie jest śmieszne ale może dla własnego dobra niech zmieni klub gdzie nie będzie miał takiej presji. Większość zawodników nawet jak popełni błąd to się albo tym nie przejmuje i gra dalej albo potrafi się szybko z tego podnieść. U niego jest ten problem ze nie potrafi znieść krytyki i przyznać się do błędu . Życzę mu zdrowia ale według mnie to jest tykająca bomba.
5
Nie myślałem że to powiem ale zgadzam się z AS . Real potrzebuje mózgu i to bardzo dużo .
0
To idź po kredyt w banku i sobie go zatrudnij.
8
Tyle lat nikomu to nie przeszkadzało i dopiero teraz jak Barcelona stosuje spalonego to chcą robić zmiany.