KamilS689
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Giwera Kibicuje Japonii która może się okazać czarnyn koniem tych mistrzostw.
1
@aspr1me Dobry tytuł na felieton
0
Lepiej szukać kogoś innego. Myślę że zostawią go i będzie przykuty do ławki a dopiero w zimowych okienku go puszczą ale nie do Barcy tak dla przykładu.
3
@BronekVeB A ja ich rozumiem. Dopiero co kupili zawodnika za nie małe pieniądze. Chcieli zrobić projekt wokół niego po odejściu Francuza do MLS. Jak Neymar wpłacił klauzure to byłeś zadowolony bo ja nie.
6
@Freeza Czy ktoś go zmuszał żeby podpisać z nimi kontrakt? Mógł wybrać inny klub ale zdecydował się na nich. Dopiero co przyszedł i już chce odejść i to jest niepoważne. Barcelona robi sobie tylko problemy skoro powiedzieli że nie sprzedadzą chyba że ktoś wpłaci 500 mln a Barca naciska. To tak jakby jakiś klub np robił to samo z Pedrim czy Yamalem wtedy Barcelona i jej kibice też byliby wściekli.
0
@Borneo Ta jasne zagadzajmy się na wszytko bo naziści walczą. Prowokują, poniżaja Polaków i Polskę. W dupie mam radę biznesu dopóki nie wyleczą się z Bandery nie powinni być wspierani. Marsze , szkoły im Bandery na to Polska nie zareagowała to stwierdzili że pójdą dalej . O podpaleniach które zapowiadała Panczenko zapomniałeś?
0
@Borneo i jak zrobią robotę w 95% to Ukraina im podziękuję jak polskiej firmie. Zrozum jedno ten kraj jest niewdzięczny w chuj. Banderyzm jest tam standardem i ty chcesz z nimi robić interesy ?
6
Kroupi i Oyarzabal a Rekina żegnamy.
2
@Lanosss Czy wszystkie żony tych piłkarzy są takie same ? Musi zaistnieć i pierdolić w mediach?Chyba tylko przez dzieci Robert z nią siedzi.
0
Barcelona potrzebuje 9 na już a nie kolejnego skrzydwego. Nie chce by Rafa odchodził bo to serce Barcelony i żołnierz który nie raz był decydujący. Tak naprawdę to dwie 9 klub powinien kupic a rekinowi podziękować. Lewandowski nie grał regularnie a na czas i wiek liczby zrobił.
0
Jak mieli ponad 200 mln to mogli spróbować iść po Haalanda. Jak już sie nie da to ten młody Francuz który powinien kosztować mniej niż Alvarez.
2
@MirusAmisz Tsubasa gola
4
@Blugrn A to nie tak że trener nie zatwierdził jego transferu ?
0
Pedri to Barcelonie spadł z nieba. Takie są czasy że trzeba zawodników z potencjałem szukać w słabszych ligach albo stawiać na młodzież.
0
@MesQueUnClub_87 Dobrze że Real nie interesuje się Bruno z MU bo to jest ten zawodnik który im brakuje.
0
@MOLESTA Porównywany do Yamala który też dostał swoją szansę w bardzo młodym wieku.
0
@LinekMichal Szkoda że bramek tyle nie strzela. A jakbyś mi napisał że się nie da w jego obecnym zespole to Suarez zdobył ponad 20 bramek jak odszedł z Barcelony
0
@PatrykBarca Zgadzam się z tobą w 100 % dlatego Alvarez też do Barcelony nie przyjdzie.
5
Gdyby Haaland był do wyciągnięcia to on by był na pierwszym miejscu. Z całym szacunkiem ale to on jest 9 która gwarantuje gole a nie Alvarez. Jego pojedynek z żółwiem o króla strzelców to byłoby coś.
0
@BORO_12 Jak mogą walczyć o miejsce w składzie jak ma przyjść Silva ? W pomocy jest właśnie przesyt dlatego nie chce Bernardo. Żeby ten transfer miał sens i młodzi mieli szansę musiałby odejść De Jong i Olmo. Nawet jak odejdzie Casado to nic nie zmieni bo defensywny pomocnik.
0
PSG zbudowało drużynę która wygrała 2 razy LM i Szejk nie sprzeda nikogo. Uważam że pójdzie po Alvareza. Skoro nie gra w PL to jedyny typ no chyba że ktoś z ligi holenderskiej ale czy jest tam ktoś tyle warty?
0
Dziwne że Arabia nie złożyła mu oferty . A może widzą że nie ma sensu bo większość czasu spędza w szpitalu. Nie jest zawodnik pierwszej 11 więc Barcelona powinna mu podziękować a na ławce młodzik z rezerw.
0
Trochę ryzykowne z jego strony ale widocznie mu zależy. Jak przyjdzie Silva to Tunkara raczej szans nie dostanie a szkoda .
0
To jest idealna 9 która sprawdziła by się w Barcelonie. Wielka szkoda że nie do wyciągnięcia nawet za 200 mln bo MC kasy nie brakuje .
5
@BillyButcher Z niektórych wypowiedzi myślę że nawet Polaków to nie obchodzi co jest smutne . Dalej niech srają na Polskę bo mają wojnę..Jak jej nie mieli też to robili i też nikomu nie przeszkadzało. A wiesz dlaczego to robią bo mogą, bo nikt się nie odezwie. Polska jak dalej będzie sobie na wszytko pozwalała to w przyszłości może odda ziemię no bo tak Ukraińcy chcą ( był wywiad z Ukraincem który mówił że Polska powinna oddać ziemię).
1
@Ukwozniakk Przed Gordonem mogli uderzyć bo Pep odszedł . Jeśli mają 150 mln w górę to powinni spróbować. To jest 9 która zapewni bramki. Rywalizacja z żołwiem o króla strzelców to by przyciągało kibiców.
0
@Borneo Nie no kur. wcale nie obchodza urodziny Bandery I chodzą na marsze. Czarno czerwone flagi to tam codzienność.
2
@MessiForeverTheBest Polska się zadłuża , jest poniżana przez Ukrainę i ma nie reagować? Ukraina jest krajem w top 3 która kupuje samochody marki Bentley czyli kasę maja . Więc skoro ich stać to niech sami wykładają na swoją wojnę.
2
@Destroyer_of_Worlds Ale Barca już kupiła Gordona więc pozycja jest zabezpieczona.
0
@Sebolinho Napierdalasz na trenera który wygrał z Barcelona 2 razy lige pod rząd mimo problemów finansowych. Zostań trenerem Barcelony i sobie kup Silve np w Fifie. Bastoniego też nie chciał i takich głupich wpisów nie było. W pomocy jest Pedri, De Jong , Gavi, Olmo, Bernal ,Eric i jeszcze Casado. Są też młodzi z talentem którzy czekają na debiut np Tunkara.