KamilS689
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Goldenretriever1899 Tylko jak mamy trochę zaoszczędzonego grosza to wydajemy i to jest chore. Podwyżki kontraktów dla zawodników którzy siedzą często na l4 to skandal. Zamiast dalej korzystać z młodzieży to Barcelona kupuje albo wypożycza zawodników.
0
@jakub1906 Mem który w reprezentacji czy w klubie pcha swoją drużynę do wygrancyh. W Angli też sobie dobrze radził i tak wiem że to nie była najwyższa klasa rozgrywkowa . Ja ci tylko przypomnę że Barca czy nawet Real kupował zawodników za +100 mln którzy byli gwiazdami a okazali się niewypałami.
2
@Vegeta88 Fajna ta łódź była. Aż sobie jeszcze raz obejrze. Stare seriale miały swój klimat.
0
Uwierzę jak już będzie zarejestrowany i gotowy do gry.
3
Kolejny do Arabów idzie . Za niedługo nie będzie kogo kupić na 9 . Napastnik Atalanty który też miał dobry sezon tak samo odchodzi z Europy.
Mateo Retegui przeszedł testy medyczne przed transferem do Al-Qadsiah FC. Atalanta zarobi ponad 60 milionów euro. /Fabrizio Romano/
0
Tak jak wcześniej skorzystają z młodzieży.
0
Nie zatrudnili polskiej ekipy to mają opóźnienia. Jak nie wiedzieli kogo to mogli się zapytać Roberta .
1
Nie powinni wypłacać ani jednego eura. Klub może mu pójść na rękę i dać możliwość odejść za darmo ale nie musi. Jak dalej będzie zachowywał się w ten sposób to odebrać bluzę z nr 1 i opaskę kapitana. On nie miał szacunku do kolegów z drużyny ale też kibiców.
0
Problem bogactwa w pomocy . To jeszcze raz pokazuje jak klub głupio wydawał pieniędzy na niepotrzebnych zawodników
0
@Eklerek Tani nie był. Nie mam pojęcia kogo Barcelona kupi za Roberta bo tych realnych 9 to już coraz mniej . Może ten z Atalanty ?
0
Był dobry w Niemczech ale potem kontuzje nie dały mu się wykazać. Nie ma co ryzykować bo nikt nie wie w jakiej formie będzie. Już wolę reprezentanta Nigerii mimo że wielkim minusem będą mecze reprezentacji.
0
@SirPeacefull Po pierwsze to może a nie jak napisałeś morze. A po drugie to ten syf jest od lat i zawodnicy się zmieniają jak ktoś kończy karierę reprezentacyjną. Tu musi być taki wstrząs. Papszun by to zrobił i dlatego nie zostanie selekcjonerem bo reszcie ra sytuacja pasuje . Po przegranej znów będą uciekać przed dziennikarzami .
2
@fenix1983 Od Fermina to ręce precz . Wychowanek który nie dość że robi liczby to zapierdala po całym boisku . De Jong się od niego gorzej prezentował plus kontuzje i wyższa pensja .
6
Widać komu zależy. Duńczyk zaraz za trenerem.
0
@kondibar To juz wolę dać szansę tym z polskiej ligi nawet 1 jeśli by było trzeba niz stałe powoływać gwiazdeczki.
0
@SirPeacefull No wiesz gorzej się nie da. Tradycja 1 mecz ,mecz o wszytko i ostatni o honor . Może udało by się coś zbudować a tak jest to samo.
2
Ja wiem że to Anglia i dużo tam piją no ale bez przesady.
13
Pierwsze skojarzenie z tym tortem to Uub z Dragon Ball
1
Trenerzy się zmieniają a zawodnicy zostają ci sami . Chciałbym trenera który wypieprzy wszystkich i powoła kompletnie nowych zawodników.
2
@JordiAlbion HUWDU zajebana wieś nie ms tam co pić, nie ma tam co jeść.
0
Szkoda że nie da sie go nierejestrować. No coś pozostają trybuny . Barca jest może się ugiąć bo potem każdy będzie tak robił. To śmieszne że on jest kapitanem.
2
Ale wpierdol dostają.
1
@Herato Tak się dzieje gdy jednemu zawodnikowi za dużo się pozwala.
0
@Encore Te ceny są tak chore że Barcelona najlepiej wyjdzie jak będzie korzystać z młodzieży.
0
@Starrk Przynamiej nie pobiera kasy za to że tam jest.
2
Taki tytul że myślałem że chce odejść bo znów problemy.
0
@BORO_12 Kupno każdego piłkarza wiąże się z ryzykiem że się nie sprawdzi i to nawet jeśli poprzedniej drużynie świetnie się prezentował. Żeby daleko nie szukać np Coutinho
0
@BORO_12 Ylidiz czy Garnacho to koty w worku według ciebie? Zawodnika MU nie lubie ale czegoś takiego to bym nie powiedział bo to głupota. Zawodnik Juve byłby idealny ale to mało realne . Kupuje się młodych po to żeby w razie potrzeby ich jeszcze sprzedać z zyskiem albo by mieć spokój na kilka lat z obsada pozycji.
1
@Bobo25 Przecież Real by tego nie wygrał jeśli nie mógłby sam zdobyć mistrza.
1
@BorzyKrzys sezon ma z głowy ale zawsze mogło być gorzej.