KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartulek98 Całego zła to nie, bo graliśmy słabo. Tylko że na tym polega sport i rywalizacja, że raz grasz lepiej raz gorzej. Ale sędziowie mając VAR i tak oczywistą sytuację nie mają prawa się pomylić. Żeby to był jeden z niewielu błędów na naszą niekorzyść, to jeszcze idzie wykazać się wyrozumiałością wobec takiego zaćmienia mózgu u sędziów. No ale to nie jest pierwszy, drugi czy trzeci błąd w tym sezonie, który utrudnił nam punktowanie.
5
@Zoker To nie było zderzenie się nogami tylko nadepnięcie. Może nieumyślne, ale nie ma to znaczenia.
33
No przecież wiadomo, że przypadek.
1
@bartulek98 "a gdzie do tego czasu była Barcelona?"
W dupie - i to dosłownie. Ale to nie zmienia faktu, że moglibyśmy mieć chociaż 1 punkt. A były już takie sezony w LL, gdzie jeden punkt decydował o mistrzostwie.
0
@Fffddddddx A z kolei z wysoko ustawioną obroną możemy wysoko odbierać piłki i tworzyć zagrożenie. Tylko do tego musi bardzo dobrze działać pressing, a tego niestety ostatnio brakuje.
1
@Fffddddddx Ponieważ korzyści z wysoko ustawionej linii obrony przewyższają straty jakie z tego tytułu ponosimy.
7
@AmigoBlancos Bo on nas tutaj tak obchodzi, że hoho!
0
@tbas Do niedawna miałem jeszcze zapisane w zakładkach na komputerze jak w zeszłym sezonie totalnie zwątpiłeś w mistrzostwo przy -12 punktach w grudniu. Jak się później okazało zostaliśmy mistrzami Hiszpanii. Teraz robisz to samo, ale przy -2. Szanuję za odwagę
2
@barcanawieki Bez przesady. Dopiero co było całkiem dobrze i było widać, że łapiemy wiatr w żagle. Teraz tylko boli porażka z Atletico, bo prawdopodobnie pożegnamy się z jednym pucharem, ale w lidze cały czas jest na styku i nic strasznego się nie dzieje.
0
@PuszkinFan Czyli twierdzisz, że nic się nie stało, że sędzia okradł nas z jednego punktu, bo powinniśmy być lepsi? Wniosek z tego taki, że słabych można okradać, jeśli dadzą się okraść? Spoko, jutro wybiorę się pod podstawówkę i będę kradł dzieciom tornistry.
2
@StevenGastonMartin99 Real jak i my możemy stracić punkty w każdym dowolnym meczu jaki jeszcze się odbędzie. W KAŻDYM
8
Nie wiem na co jestem najbardziej zdenerwowany. Wynik, przebieg meczu, kolejny błąd sędziego na naszą niekorzyść czy może ludzie twierdzący, że słabo grające drużyny można okradać z punktów.
0
@PuszkinFan No i jaki to ma związek z tym, że Girona zdobyła nieprawidłowego gola? Bo nadal nie rozumiem.
0
@Bartas1998 Wskaż mi jeden komentarz gdzie ktoś twierdzi, że to tylko wina sędziów.
0
@PuszkinFan No i jaki to ma związek z wielbłądem sędziego?
2
@blakkudium Hansi zawsze jest w takiej pozycji przy rzutach karnych i woli nie patrzeć.
0
@tbas Zadałem pytanie, żeby się czegoś dowiedzieć, bo nie byłem pewny
2
@acenooo A wbiegł:
https://zapodaj.net/images/775bb696c8ee2.jpg
1
@AmigoBlancos Też tak uważam, ale to niezależne od siebie aspekty.
0
Co w takiej sytuacji powinien zrobić VAR? Ten obrońca po lewej stronie ekranu ewidentnie wbiega przed strzałem w pole karne i potem to on interweniuje. Ale z drugiej strony De Jong też wbiega przed strzałem. Zgodnie z przepisami rzut karny powinien być powtórzony czy nie? Tak rzadko mamy rzuty karne, że w sumie nie jestem pewny.
https://zapodaj.net/images/775bb696c8ee2.jpg
1
Tylko nie Yamal, on dzisiaj nie jest sobą.
0
Nie może być. Soto Grado, to na pewno Ty?
3
@lajcior Przez kympy na murawie to Vinicius co chwilę pada.
1
Widać, że nie oglądał meczu. Po pierwsze największą kontrowersją jest brak czerwonej kartki dla synalka trenera. Po drugie w sytuacji ze spalonym technologia zawiodła, więc o jakiej obiektywnej ocenie on opowiada, skoro sędziowie to praktycznie na oko oceniali?
0
@Salchent Nie, niekoniecznie. Wygryźć pewnie by wygryzł, ale tak jak przy każdej innej kontuzji trener musi uważać z wprowadzaniem, bo "kontuzja" może się łatwo odnowić. Kryzys musi być w pełni zażegnany, takie są pewnie nawet zalecenia lekarzy.
3
@severius Nie smakuje mi słodzona kawa czy herbata. Ta słodkość jest wtedy taka sztuczna.
0
@Rastafarnianin Jeśli już jesteśmy w temacie wiary katolickiej, to przytoczę przykład Św. Pawła z Pisma Świętego, gdzie ówczesny Szaweł prześladował chrześcijan, a później się nawrócił i został jednym z najważniejszych świętych uznawanych w KK.
Twój komentarz i wielu następnych przeczy bardzo ważnej idei w wierze Chrześcijan, a mianowicie nawróceniu.
Nie mówię, że ma ono na pewno miejsce w przypadku pani Nawrockiej, ale jeśli nie ma to należy to wykazać.
5
@Lionel_Messi10 W sumie nam też wystawili, a my nie trafialiśmy :D
1
@Kgorecki2500 Po jednym powiadasz? Dokonaj aktualizacji bazy danych
8
Nasza skarga na sędziowanie już przynosi skutki.