KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
50 minut doliczyli xD
5
Tak szczerze to Real wygląda jakby na zwycięstwie im za bardzo nie zależało...
1
W tym meczu brakuje tylko, żeby Rudiger, który powinien pauzować do końca sezonu strzelił zwycięskiego gola.
3
Ale joga bonito Viniciusa!
9
To już Balde czy Cancelo są lepsi w obronie od Trenta.
31
Czy ja dobrze widziałem, że Asencio ciągnął za koszulkę Iglesiasa i rzut wolny dla Realu?
1
@Pablozeusz Taa... Niech wszystkie mecze do końca sezonu wygrają, żeby tylko nie zwolnili Arbeloi.
4
Real dzisiaj koncert, manita i zamykają nam mordy.
1
@Barceloniarz987 To niech chociaż zremisują, też fajnie
1
@fcbarcafan19 Jedna z najlepszych funkcji. Używam od dawna, ale domyślnie jest chyba wyłączona w ustawieniach.
0
@4drian0 Co to znaczy "the same games are shown at different prices to different users"? Znaczy no tyle po angielsku to rozumiem, ale to w ogóle legalne?
2
@Gall Wielkie umysły myślą podobnie :D
19
@Chucky Nie urwą. A piszę tak tylko dlatego, żeby urwali, bo gdy La Rambla jest zgodna, że Real straci punkty to nie traci, a gdy nikt nie wierzy w stratę (jak z Getafe) to biali przegrywają
4
@L4ngusta Ja kiedyś tankowałem za 250 zł, a wczoraj za 150 zł, więc jest nawet taniej.
2
@LAMC_10 Załóżmy, że tak.
@EzioAuditoreDF Poprawiłem, żebyś nie miał wątpliwości :)
0
Dobra, to ja zmienię lekko zasady. Ile musielibyście dostać pieniędzy, żeby zgodzić się do końca życia nie oglądać meczów FC Barcelony? Nawet powtórek i skrótów.
1
@PatrykBarca Próbują ratować ten sezon, a doprowadzą do tego, że stracą Mbappe na przyszły.
2
@Luciano99 Ja też byłem, ale po tygodniu resocjalizacji w piwnicy @wpwelement stwierdzam, że Vinicius jest jednak człowiekiem.
3
@Antimadridista_WR To mamy zupełnie inne dłonie, bo lewy analog ustawiony niżej powoduje, że boli mnie kciuk od używania analoga. Muszę go za bardzo wyginać :)
3
@Antimadridista_WR Jak symetryczny? Najczęściej w grach używa się lewego analoga i przycisków ABXY (krzyżyk, kółko, kwadrat, trójkąt). I to one powinny być na pozycjach, do których najwygodniej sięgać kciukiem. Tylko asymetryczne pady! :D
7
@alone49 Albo raczej to oni spowodowali aż takie wzrosty cen.
11
@prokofiew I to pewnie jeszcze szybciej niż ostatnio!
0
Nigdy nie zrozumiem dlaczego w meczach tak często ta strefa w okolicy tego półkola przed polem karnym jest pusta bez obrońców.
74
Tak, tak, wiemy... A piłkarz Benfici ostatnio włożył głowę pod rękę Valverde.
14
Za niedługo powie, że Laporta przygotowuje się do zbrojnego ataku na Iran.
4
Zgadnijcie, który dowód jest mocniejszy:
1)
2)
12
@wojopancer A czy chciałbyś wyglądać i zachowywać się jak Vinicius?
63
Jak trafimy na PSG w następnej rundzie LM, to proponuję następującą taktykę. W pierwszym meczu Robert Lewandowski podbiega do sędziego i skarży się, że Dembele, Barcola i Doue nazwali go białasem. Wtedy w rewanżu powinniśmy mieć już z górki.
0
Ile jeszcze razy trafimy w słupek? To już nudne.
1
Cancelo dzisiaj lepiej niż Balde w 95% spotkań w tym sezonie. Może będą z niego ludzie.