1

50 minut doliczyli xD

5

Tak szczerze to Real wygląda jakby na zwycięstwie im za bardzo nie zależało...

1

W tym meczu brakuje tylko, żeby Rudiger, który powinien pauzować do końca sezonu strzelił zwycięskiego gola.

3

Ale joga bonito Viniciusa!

9

To już Balde czy Cancelo są lepsi w obronie od Trenta.

31

Czy ja dobrze widziałem, że Asencio ciągnął za koszulkę Iglesiasa i rzut wolny dla Realu?

1

@Pablozeusz Taa... Niech wszystkie mecze do końca sezonu wygrają, żeby tylko nie zwolnili Arbeloi.

4

Real dzisiaj koncert, manita i zamykają nam mordy.

1

@Barceloniarz987 To niech chociaż zremisują, też fajnie

1

@fcbarcafan19 Jedna z najlepszych funkcji. Używam od dawna, ale domyślnie jest chyba wyłączona w ustawieniach.

0

@4drian0 Co to znaczy "the same games are shown at different prices to different users"? Znaczy no tyle po angielsku to rozumiem, ale to w ogóle legalne?

2

@Gall Wielkie umysły myślą podobnie :D

19

@Chucky Nie urwą. A piszę tak tylko dlatego, żeby urwali, bo gdy La Rambla jest zgodna, że Real straci punkty to nie traci, a gdy nikt nie wierzy w stratę (jak z Getafe) to biali przegrywają

4

@L4ngusta Ja kiedyś tankowałem za 250 zł, a wczoraj za 150 zł, więc jest nawet taniej.

2

@LAMC_10 Załóżmy, że tak.
@EzioAuditoreDF Poprawiłem, żebyś nie miał wątpliwości :)

0

Dobra, to ja zmienię lekko zasady. Ile musielibyście dostać pieniędzy, żeby zgodzić się do końca życia nie oglądać meczów FC Barcelony? Nawet powtórek i skrótów.

1

@PatrykBarca Próbują ratować ten sezon, a doprowadzą do tego, że stracą Mbappe na przyszły.

2

@Luciano99 Ja też byłem, ale po tygodniu resocjalizacji w piwnicy @wpwelement stwierdzam, że Vinicius jest jednak człowiekiem.

3

@Antimadridista_WR To mamy zupełnie inne dłonie, bo lewy analog ustawiony niżej powoduje, że boli mnie kciuk od używania analoga. Muszę go za bardzo wyginać :)

3

@Antimadridista_WR Jak symetryczny? Najczęściej w grach używa się lewego analoga i przycisków ABXY (krzyżyk, kółko, kwadrat, trójkąt). I to one powinny być na pozycjach, do których najwygodniej sięgać kciukiem. Tylko asymetryczne pady! :D

7

@alone49 Albo raczej to oni spowodowali aż takie wzrosty cen.

11

@prokofiew I to pewnie jeszcze szybciej niż ostatnio!

0

Nigdy nie zrozumiem dlaczego w meczach tak często ta strefa w okolicy tego półkola przed polem karnym jest pusta bez obrońców.

74

Tak, tak, wiemy... A piłkarz Benfici ostatnio włożył głowę pod rękę Valverde.

14

Za niedługo powie, że Laporta przygotowuje się do zbrojnego ataku na Iran.

4

Zgadnijcie, który dowód jest mocniejszy:

1)


2)
/photo/1

12

@wojopancer A czy chciałbyś wyglądać i zachowywać się jak Vinicius?

63

Jak trafimy na PSG w następnej rundzie LM, to proponuję następującą taktykę. W pierwszym meczu Robert Lewandowski podbiega do sędziego i skarży się, że Dembele, Barcola i Doue nazwali go białasem. Wtedy w rewanżu powinniśmy mieć już z górki.

0

Ile jeszcze razy trafimy w słupek? To już nudne.

1

Cancelo dzisiaj lepiej niż Balde w 95% spotkań w tym sezonie. Może będą z niego ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?