0

@Faro Nie rozumiem co w tym ciekawego, że remis w dwumeczu premiuje jedną z drużyn.

12

@NeroTFP1 Weź nie przypominaj tych czasów. Jaka to była beznadziejna i niesprawiedliwa zasada...

1

Ajaj, bramkarz mógł chyba wyjść do tej piłki.

4

@Lionel_Messi10 Czyli pewnie te najbardziej gówniane, których nikt nawet za darmo nie będzie chciał oglądać.

9

@PIWOSZ89 Właśnie to są piękne historie w LM, a nie ciągle te same drużyny w fazie pucharowej. Ja im kibicuję by zaszli jak najdalej, dopóki nie trafią na Barcelonę - czyli do półfinału :D

2

@Arden No i niech sobie wychodzą. Bredzi tak jakby USA nie miały interesu w członkostwie w NATO. Jasne, USA nikt nie zaatakuje i nie będą potrzebowali by inne kraje ich broniły. Ale dzięki byciu liderem w NATO mają coś do powiedzenia i mogą lepiej sterować polityką zagraniczną i niejako trzymać pod butem inne kraje będące w sojuszu.

0

@bartekvisca Ciekawe czy możliwym jest, żeby ta technologia działała i obliczenia wykonywała w chmurze jak GeForce Now.

3

@Kgorecki2500 Jak dla mnie zależy od gatunku, a nawet od konkretnej gry. Ale jak już to ten fotorealizm musiałby być bardziej naturalny, a nie taki sztuczny jak z generatora AI.

4

Gamingową część internetu zalewają obecnie obrazki pokazujące DLSS 5. Zdecydowanie podzielam zdanie większości, że wygląda to bardzo źle. O ile muszę przyznać, że przybliża gry do fotorealizmu, to jednocześnie dodaje vibe obrazków generowanych przez AI. Dodatkowo spłyca zaprojektowaną przez twórców warstwę wizualną i odbiera charakter, przez co wszystkie gry staną się do siebie jeszcze bardziej podobne wizualnie. Tragedia.

1

@PatrychoO Mi kurła anulowało wszystkie misje Delamaine. Do tej pory nie wiem czemu. Pojawił się komunikat, że przegrałem i wszystkie zniknęły. Nie dało się już do nich wrócić.

4

@Kozinho. Nie trafił do Realu.

8

@Comentateiro On jest obłąkany.

0

A mówiłem wtedy, żebyśmy tego Cancelo wykupili. To nie! Półtora sezonu nie korzystaliśmy z usług tego magika :D

3

Lubimy sobie komplikować życie

10

Bernal to jest zupełnie inna półka niż Casado. Świetny piłkarz.

2

Ale Rapha dzisiaj się droczy z bramkarzem.

2

Gdzieś tak w środku aż mi głupi, że dwa penalti w pierwszej połowie dostajemy. Nie wiem jak kibice Realu z tym żyją mając ich aż tyle.

2

To nie była podpierająca. Dawać penalti!

1

Robert ale czucie linii spalonego xD

0

Maldini do zmiany!

1

Penalti favor del FC Barcelona!

1

Maldini co Ty robisz człowieku, przyjmij tę piłkę!

6

@Cule1234 Jak on ma tak prowadzić klub jak swoją kampanię to ja podziękuję. #LaportaMusisz

11

@Beztroskii Zawsze pisanie o ustawieniu spotkania do X minuty kończy się tym, że do ostatniego gwizdka drżymy o wynik :D

9

Lepiej nie trafić do urny.

3

@SeWo77 Ale co tu się pocieszać. Ten Real jest naprawdę słabiutki.

17

Przecież on jest zawieszony. Jak mógł strzelić gola z trybun?

3

@Rastafarnianin Jak dla mnie głupie wnioski wyciągnięte na podstawie dwóch przypadkowo zestawionych ze sobą miniaturek. Jak się wejdzie na kanał Zero to ciężko wysnuć tego typu wnioski analizując większą liczbę miniatur. Bez problemu znalazłem miniaturkę z uśmiechniętym Tuskiem i inne miniaturki z poważnym Nawrockim

4

@Kgorecki2500 A co jeśli to szachy 7D Trumpa i chciał on po prostu pokazać reszcie świata, że nie ważne jaką silną masz armię to nie opłaca się atakować innych krajów?

0

@Rifek Mógł to ktoś jeszcze 10x przyspieszyć. Więcej bym zrozumiał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?