1

@Roobo Czyli to oni zapłacili Judaszowi!

1

@Hosh Na zdjęciach lokalizacja wygląda nieco inaczej, więc trudno powiedzieć czy to było dokładnie w tym miejscu, które pokazałeś.

https://poznan.tvp.pl/92427264/os-przyjazni-poznan-wypadek-smieciarka?p=2

W każdym razie w takim przypadku jak rozumiem śmieciarka prawdopodobnie wjechała tam zgodnie z przepisami, więc nie do końca ten przypadek do którego odnosi się autor.

1

@Rafalloxfcb No ale co? Śmieciarka jechała po chodniku czy gdzie doszło do wypadku?

1

A no jak tak to spoko. Nie było tematu.

25

A po co deklaracja już teraz? Mamy czas, do żadnych wielkich meczów obecnie się nie przygotowujemy.

1

Nie proszę o manitę do przerwy, lecz o 6:0 do przerwy.

10

@buglikos Prima Aprilis było wczoraj.

1

@clyde Czy zadania w tej grze są mocno zróżnicowane czy mimo wszystko ma się wrażenie, że robi się ciągle to samo w kółko?

5

@Kapitan9 Ja wciąż uważam, że De Jong to nasz drugi najlepszy pomocnik w kadrze za Pedrim, choć Bernal też ma ogromny potencjał. Za odpowiednią kwotę tak.

2

@Marcelinho99 Piłkę nożną raczej ogląda się dla emocji, a nie dla wysokich wyników. Szczególnie jeśli oglądasz nie swoją reprezentację. Ja na przykład będę kibicował najbardziej Argentynie i Hiszpanii, ale jeśli będą grali z jakimś Haiti to nie bardzo przyciągnie mnie to do telewizora, raczej pominę takie mecze, bo nie interesuje mnie bicie słabych przez potęgi, nawet jeśli miałaby paść dwucyfrówka. Zdecydowanie chętniej obejrzę nawet 1:1, ale w meczu na szczycie, np. Argentyna - Niemcy.

5

Ja tam bym się nie przejmował za bardzo ewentualnym zakończeniem kariery reprezentacyjnej przez Lewandowskiego. Grosicki też zakończył, a nic się nie zmieniło.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Włosi są spoko, więc dobrze, że to chyba właśnie oni dotrzymają nam towarzystwa przed telewizorami.

37

Ci którzy piszą, że zagraliśmy słabo chyba jako punkt odniesienia przyjmują poziom Hiszpanii z Euro 2024 albo Argentyny 2022. To takiego poziomu za naszego życia nie zobaczymy. Ja wolę na to popatrzeć przez pryzmat reprezentacji Polski z przeszłości, reprezentacji, dla której już sam awans na MŚ to duży sukces, a wyjście z grupy to wynik ponad oczekiwania. I to jest realne jak na nasze możliwości. Przy takim spojrzeniu uważam, że jak na nasz potencjał i standardy zagraliśmy bardzo dobrze, nawet jeśli uwzględnić te błędy w obronie.

Jak dla mnie dzisiaj zdecydowanie bardziej szacunek niż wstyd za ten mecz.

0

@turhiay Ale nie wszystkie, więc jesteśmy słabi.

3

Po tak dobrym meczu boli jeszcze bardziej :/

7

Po jądrach Szweda, dobrze!

3

Jakby pod Częstochową mieli tyle szczęścia to by Polski nie było.

1

Kurła jeszcze Pietuszewski, zapomniałem o nim!

2

Gramy jak Barcelona. Fatalnie w obronie, wybitnie w ataku.

2

Ech, że też ten symulujący palant odbija piłki, które powinny być w bramce.

1

@Safrani Tyle dobrze :)

3

@michal26 Już oczami wyobraźni widzę te protesty mieszkańców z okolic, gdzie będzie miała być zlokalizowana ta elektrownia.

1

@Frimpong Czyli też choć trochę fajnie, bo albo potencjalne powiększenie przewagi w tabeli LaLiga (lub utrzymanie w przypadku straty punktów przez Barcelonę) albo Barcelona w kolejnej fazie LM albo Polska na mundialu.

Edit: Tam jest na awans Atletico, a nie jeden mecz.

3

Poświęcam średniego kebaba dla losów świata.
https://zapodaj.net/images/2841f899c9e6c.jpg

Oby cały na czerwono.

4

@Rifek W Polsce? W Polsce na rondach robi się wszystko. Jedzie z lewym kierunkowskazem, nie włącza się prawego przy zjeździe, czasami jedzie się po rondzie w lewo, zwykle w prawo, a bywa, że i przez środek albo przefruwa nad rondem. Nie ma reguły.

3

@blakkudium Mnie się podoba. Większość zmian herbów klubów mi się w sumie podoba i wychodzi na plus. Wyjątkiem jest na pewno Juventus, bo za bardzo zmienili i uprościli jak dla mnie.

0

@pt9 To trzeba pytać naszej specjalistki @clyde

6

No ale Panie Laporta, jaką decyzję? To to jednak nie była wymuszona sytuacja z którą nie dało się nic zrobić?

9

@Frimpong A co Ci nie pasuje w 3,2%?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?