3

@Kapitan hawk Wszystkie małe decyzje przez cały mecz na ich korzyść, raczej prawidłowy aczkolwiek dość miękki karny dla nich, wycięty Llorente w polu karnym tuż po strzale i brak karnego, sędzia kończący pierwszą połowę i później cały mecz na kilka sekund przed końcem doliczonego czasu, tylko dlatego, że Atletico miało piłkę.

A oni się czepiają, że sędzia za celowe kopnięcie od tyłu przeciwnika bez walki o piłkę dał czerwoną kartkę. Ja wysiadam...

6

Jeszcze kończy przed czasem, co za debil xD

31

Kto to są "kibice LaLiga"? Spotkaliście kiedyś kogoś kto kibicuje lidze?

3

Znowu za**bał Baenie?

0

@JaCules1211 Tak, same aniołki tam grają, wszystko czysto.

1

MOOOOOOOOLINAAAAAAAAAAAAAA!

0

@fanoflakers Tak, tak specjalnie się podkładają...

0

@FajfusLodowy I mocno w głowie napierdzielone.

0

@clyde U mnie trochę mniej, ale też fartownie chwilę przed karnym puściłem :D

1

@La Pulgaa Jak on to przed lustrem cały tydzień ćwiczył.

3

No kurła mać xDDDDD

10

To fajna powtórka zagrania ręką.

2

@fanoflakers Ja myślę, że takie zespoły tak nie kalkulują i zależy im, żeby zająć jak najwyższą pozycję w lidze.

6

Chowajcie rowery, @Kessie może chcieć odreagować.

1

@Comentateiro I już 0:2...

3

Arsenal does not exist. 404 not found.

1

Arsenal nie wyszedł na drugą połowę.
https://zapodaj.net/images/be4d7e997e874.jpg

2

@Xxxbarca4ever Grimaldo ma 31 lat? Ja pier...dzielę jak to leci!

0

Dlaczego sędzia to przerwał, skoro tylko żółta?

2

Wembley to fajny stadion, bo trenerzy są naprzeciwko kamery i można na bieżąco obserwować ich reakcje i podpowiedzi.

1

Nasza słaba gra zabrała Araujo MVP.

1

No i cyk, 3 punkty, elegancko!

0

Najgorsza strata Pedriego dzisiaj to to podanie piętą do Ferrana.

0

I szczególnie w takich meczach przydałby się De Jong.

6

Dawno nie widziałem tak chaotycznego sędziego mylącego się w dwie strony. On te decyzje podejmuje kompletnie losowo.

2

Kurczę, mogli zabrać gwizdek temu na murawie w żółtej koszulce. Poziom sędziowania by wzrósł.

1

@FajfusLodowy Czy @FajfusLodowy widział, że Bernal oddychał rękawami, a Fermin mógł mieć jakiś drobny uraz?

0

Jak dla mnie powinna być druga żółta dla Yamala.

3

To fajny faul Fermina.

3

@BulaKG Setka dla Rayo w pierwszej minucie obroniona przez Garcie i zmarnowane 1vs1 Raphinhi. Do tego jeszcze poprzeczka po rykoszecie i sparowaniu przez bramkarza po strzale Raphinhi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?