KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk Wszystkie małe decyzje przez cały mecz na ich korzyść, raczej prawidłowy aczkolwiek dość miękki karny dla nich, wycięty Llorente w polu karnym tuż po strzale i brak karnego, sędzia kończący pierwszą połowę i później cały mecz na kilka sekund przed końcem doliczonego czasu, tylko dlatego, że Atletico miało piłkę.
A oni się czepiają, że sędzia za celowe kopnięcie od tyłu przeciwnika bez walki o piłkę dał czerwoną kartkę. Ja wysiadam...
6
Jeszcze kończy przed czasem, co za debil xD
31
Kto to są "kibice LaLiga"? Spotkaliście kiedyś kogoś kto kibicuje lidze?
3
Znowu za**bał Baenie?
0
@JaCules1211 Tak, same aniołki tam grają, wszystko czysto.
1
MOOOOOOOOLINAAAAAAAAAAAAAA!
0
@fanoflakers Tak, tak specjalnie się podkładają...
0
@FajfusLodowy I mocno w głowie napierdzielone.
0
@clyde U mnie trochę mniej, ale też fartownie chwilę przed karnym puściłem :D
1
@La Pulgaa Jak on to przed lustrem cały tydzień ćwiczył.
3
No kurła mać xDDDDD
10
To fajna powtórka zagrania ręką.
2
@fanoflakers Ja myślę, że takie zespoły tak nie kalkulują i zależy im, żeby zająć jak najwyższą pozycję w lidze.
6
Chowajcie rowery, @Kessie może chcieć odreagować.
1
@Comentateiro I już 0:2...
3
Arsenal does not exist. 404 not found.
1
Arsenal nie wyszedł na drugą połowę.
https://zapodaj.net/images/be4d7e997e874.jpg
2
@Xxxbarca4ever Grimaldo ma 31 lat? Ja pier...dzielę jak to leci!
0
Dlaczego sędzia to przerwał, skoro tylko żółta?
2
Wembley to fajny stadion, bo trenerzy są naprzeciwko kamery i można na bieżąco obserwować ich reakcje i podpowiedzi.
1
Nasza słaba gra zabrała Araujo MVP.
1
No i cyk, 3 punkty, elegancko!
0
Najgorsza strata Pedriego dzisiaj to to podanie piętą do Ferrana.
0
I szczególnie w takich meczach przydałby się De Jong.
6
Dawno nie widziałem tak chaotycznego sędziego mylącego się w dwie strony. On te decyzje podejmuje kompletnie losowo.
2
Kurczę, mogli zabrać gwizdek temu na murawie w żółtej koszulce. Poziom sędziowania by wzrósł.
1
@FajfusLodowy Czy @FajfusLodowy widział, że Bernal oddychał rękawami, a Fermin mógł mieć jakiś drobny uraz?
0
Jak dla mnie powinna być druga żółta dla Yamala.
3
To fajny faul Fermina.
3
@BulaKG Setka dla Rayo w pierwszej minucie obroniona przez Garcie i zmarnowane 1vs1 Raphinhi. Do tego jeszcze poprzeczka po rykoszecie i sparowaniu przez bramkarza po strzale Raphinhi.