9

Lepiej nie trafić do urny.

3

@SeWo77 Ale co tu się pocieszać. Ten Real jest naprawdę słabiutki.

17

Przecież on jest zawieszony. Jak mógł strzelić gola z trybun?

3

@Rastafarnianin Jak dla mnie głupie wnioski wyciągnięte na podstawie dwóch przypadkowo zestawionych ze sobą miniaturek. Jak się wejdzie na kanał Zero to ciężko wysnuć tego typu wnioski analizując większą liczbę miniatur. Bez problemu znalazłem miniaturkę z uśmiechniętym Tuskiem i inne miniaturki z poważnym Nawrockim

4

@Kgorecki2500 A co jeśli to szachy 7D Trumpa i chciał on po prostu pokazać reszcie świata, że nie ważne jaką silną masz armię to nie opłaca się atakować innych krajów?

0

@Rifek Mógł to ktoś jeszcze 10x przyspieszyć. Więcej bym zrozumiał...

5

@Nightingale Widzę, że clickbaiciki wystarczają niektórym, żeby sobie pohejtować bez powodu Laportę.

1

@kamiVeB Ale obejrzałbym Najman vs Nawrocki w klatce.

8

0

@kubix05 Newcastle też ma słaby wynik jak na pierwszy mecz u siebie. Tylko Arsenal ma pozytywny wynik przed rewanżem.

0

@VascoDaiGrama @Frimpong No tym razem nie zgadłem.

9

@capoN Wylewy City i życiówka Fede.

0

Ja dalej uważam, że Real tego meczu nie wygra.

1

@Toretto Cholera... To teraz to już nie wiem. Wychodzi jednak na to, że zależy kto gra.

4

Czyli wychodzi na to, że najmniejszy kontakt + padolino = rzut karny.

4

No bez przesady. Nie dałbym za to karnego.

6

@Who_you_mam W tej sytuacji jeśli już to najbardziej odwalił Raphinha, który sam nie wiedział po co znalazł się we własnym polu karnym. Ale widzę, że zamiast skupić się na głównym winowajcy to lepiej "usiąść" na zawodniku, który usiłuje jakoś wrócić do poważnej piłki. Takie zachowania "kibiców" szkodzą zawodnikowi i Barcelonie. Nie wiem co chcecie przez to osiągnąć.

6

@AlphaNumeric Może i powinniśmy, ale czy Mingueza chce być zmiennikiem?

13

@Pedri16Future Jak coś my możemy pojechać w razie jakby nam w barażach nie wyszło

7

@Szklaner Jak dla mnie to miał te skurcze i celowo zajął pozycję defensywnego pomocnika, a zostawił PO dla Raphinhi na tę chwilę dopóki nie zostanie zmieniony. Wiedział, że już nie da rady choćby wyskoczyć do dośrodkowania. Raczej nie jest taki głupi, że ot tak zająłby sobie zupełnie inną pozycję na boisku niż powinien.

2

@Karol145 Nasza remontada 4:0 z Milanem na Camp Nou to mecz, który najbardziej utkwił w mojej pamięci. Ale to było meczycho :D

6

Niepokoi mnie Raphinha, bo bez niego w formie będzie bardzo ciężko wygrywać kolejne mecze, szczególnie w LM. A obecnie nawiązuje on do swoich najgorszych czasów w Barcelonie jeszcze za czasów Xaviego.

9

Wreszcie dostaliśmy coś od losu, na co nie zasłużyliśmy. Nieczęsto nam się to zdarza, więc humor trochę poprawiony. Ale to jest dramat co zaprezentowaliśmy w tym meczu.

0

@Nicko Czy Ty jesteś normalny? Tak tylko pytam.

2

Flick to jest jednak gość! Araujo od meczu z Chelsea nie gra, a jak już to wchodzi na końcówki. Nagle ważny mecz w LM i j*b podstawa. Szanuję za odwagę :D

1

@capricornusjrk Nie ma to jak zakłamywać rzeczywistość, żeby wykreowana we własnej głowie narracja się zgadzała.

1

@esem91 Tylko zwycięstwo i to takie różnicą 2 bramek mogę wziąć w ciemno :D

4

@Arden Co Ty opowiadasz? Przecież od początku było wiadomo, że odszedł sam, po czym zarząd namówił go na zmianę decyzji, Xavi się zgodził i potem nagle go wywali. To było bardzo słabe ze strony Laporty. Reszty nie komentuję, bo nie wiem jaka jest prawda i nie potrafię ocenić gdzie Xavi ma rację, a gdzie wymyśla.

1

@michal26 Jak dla mnie totalny chaos i nie panował nad spotkaniem. Gwizdał dość niekonsekwentnie, ale bez dużych błędów dla żadnej ze stron, drobne błędy w obie strony.

3

Czy liniowy jest debilem czy tylko jest niewidomy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?