KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Antimadridista_WR Jak symetryczny? Najczęściej w grach używa się lewego analoga i przycisków ABXY (krzyżyk, kółko, kwadrat, trójkąt). I to one powinny być na pozycjach, do których najwygodniej sięgać kciukiem. Tylko asymetryczne pady! :D
7
@alone49 Albo raczej to oni spowodowali aż takie wzrosty cen.
11
@prokofiew I to pewnie jeszcze szybciej niż ostatnio!
0
Nigdy nie zrozumiem dlaczego w meczach tak często ta strefa w okolicy tego półkola przed polem karnym jest pusta bez obrońców.
74
Tak, tak, wiemy... A piłkarz Benfici ostatnio włożył głowę pod rękę Valverde.
14
Za niedługo powie, że Laporta przygotowuje się do zbrojnego ataku na Iran.
4
Zgadnijcie, który dowód jest mocniejszy:
1)
2)
12
@wojopancer A czy chciałbyś wyglądać i zachowywać się jak Vinicius?
63
Jak trafimy na PSG w następnej rundzie LM, to proponuję następującą taktykę. W pierwszym meczu Robert Lewandowski podbiega do sędziego i skarży się, że Dembele, Barcola i Doue nazwali go białasem. Wtedy w rewanżu powinniśmy mieć już z górki.
0
Ile jeszcze razy trafimy w słupek? To już nudne.
1
Cancelo dzisiaj lepiej niż Balde w 95% spotkań w tym sezonie. Może będą z niego ludzie.
3
@Jakchcesz Ponoć Asencio nadal jedzie na tym wślizgu.
0
@StevenGastonMartin99 Real nie ma gdzie natracić, powiadasz? :)
2
15 minut doliczy
2
Osasuna zapomniała jak się gra.
2
@regatta52 @ProMILs
0
@goldmetaxa Właśnie miałem pisać, że oni często faulują tak, żeby rywala jak najbardziej zabolało. A i tak dostają kartek tyle co kot napłakał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Arden W odpowiedzi przytoczę swój komentarz sprzed kilku dni, żeby się nie powtarzać słowo w słowo:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16565116#comment-16565229
7
@Arden Przenoszenie ukradzionego pucharu LM nazywasz aurą? :D
11
@FCB24 Leeds i UD Las Palmas :)
3
@ACMaldini3 Grałem, nie polecam. Bardzo powtarzalna i nudna. Już co najmniej od połowy lub wcześniej gra się tylko po to, żeby jak najszybciej ukończyć i móc zagrać w coś innego.
1
@ZwyklyCuler48 1. Barcelona, 2. Bayern, 3. Arsenal (ale nie w PL), 4. PSG, 5. City
#JakZawszeObiektywny
2
@Popitek12 Niech on lepiej zwróci Rosji pieniądze za jego kampanię prezydencką, bo nie może być tak, że państwo pokrywa kandydatowi koszty kampanii, jeśli nie osiągnął minimum 10% głosów.
1
@wojopancer Grają razem, dlatego wygrywają.
12
@draxidox Jak zawsze dyskusja na najwyższym poziomie merytorycznym dla dobra Polski.
2
@tomek8756 Niech on lepiej nie gada kto nie powinien grać na Bernabeu, bo w jego drużynie są tacy dwaj którzy na pewno nie powinni zagrać w rewanżu.
1
@BojanKriKicz Niech jest i 5 klatek, ale niech to już wyjdzie! :D
@PatrychoO Ja w sumie też, ale widzę "GTA VI" daję lajka.
1
@gumaz Szybkie rozstanie tego chłopa ze świadomością.
0
@Jimmy6915 No widzisz do czego nas zmuszacie...