3

@Antimadridista_WR Jak symetryczny? Najczęściej w grach używa się lewego analoga i przycisków ABXY (krzyżyk, kółko, kwadrat, trójkąt). I to one powinny być na pozycjach, do których najwygodniej sięgać kciukiem. Tylko asymetryczne pady! :D

7

@alone49 Albo raczej to oni spowodowali aż takie wzrosty cen.

11

@prokofiew I to pewnie jeszcze szybciej niż ostatnio!

0

Nigdy nie zrozumiem dlaczego w meczach tak często ta strefa w okolicy tego półkola przed polem karnym jest pusta bez obrońców.

74

Tak, tak, wiemy... A piłkarz Benfici ostatnio włożył głowę pod rękę Valverde.

14

Za niedługo powie, że Laporta przygotowuje się do zbrojnego ataku na Iran.

4

Zgadnijcie, który dowód jest mocniejszy:

1)


2)
/photo/1

12

@wojopancer A czy chciałbyś wyglądać i zachowywać się jak Vinicius?

63

Jak trafimy na PSG w następnej rundzie LM, to proponuję następującą taktykę. W pierwszym meczu Robert Lewandowski podbiega do sędziego i skarży się, że Dembele, Barcola i Doue nazwali go białasem. Wtedy w rewanżu powinniśmy mieć już z górki.

0

Ile jeszcze razy trafimy w słupek? To już nudne.

1

Cancelo dzisiaj lepiej niż Balde w 95% spotkań w tym sezonie. Może będą z niego ludzie.

3

@Jakchcesz Ponoć Asencio nadal jedzie na tym wślizgu.

0

@StevenGastonMartin99 Real nie ma gdzie natracić, powiadasz? :)

2

15 minut doliczy

2

Osasuna zapomniała jak się gra.

2

0

@goldmetaxa Właśnie miałem pisać, że oni często faulują tak, żeby rywala jak najbardziej zabolało. A i tak dostają kartek tyle co kot napłakał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Arden W odpowiedzi przytoczę swój komentarz sprzed kilku dni, żeby się nie powtarzać słowo w słowo:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16565116#comment-16565229

7

@Arden Przenoszenie ukradzionego pucharu LM nazywasz aurą? :D

11

@FCB24 Leeds i UD Las Palmas :)

3

@ACMaldini3 Grałem, nie polecam. Bardzo powtarzalna i nudna. Już co najmniej od połowy lub wcześniej gra się tylko po to, żeby jak najszybciej ukończyć i móc zagrać w coś innego.

1

@ZwyklyCuler48 1. Barcelona, 2. Bayern, 3. Arsenal (ale nie w PL), 4. PSG, 5. City

#JakZawszeObiektywny

2

@Popitek12 Niech on lepiej zwróci Rosji pieniądze za jego kampanię prezydencką, bo nie może być tak, że państwo pokrywa kandydatowi koszty kampanii, jeśli nie osiągnął minimum 10% głosów.

1

@wojopancer Grają razem, dlatego wygrywają.

12

@draxidox Jak zawsze dyskusja na najwyższym poziomie merytorycznym dla dobra Polski.

2

@tomek8756 Niech on lepiej nie gada kto nie powinien grać na Bernabeu, bo w jego drużynie są tacy dwaj którzy na pewno nie powinni zagrać w rewanżu.

1

@BojanKriKicz Niech jest i 5 klatek, ale niech to już wyjdzie! :D
@PatrychoO Ja w sumie też, ale widzę "GTA VI" daję lajka.

1

@gumaz Szybkie rozstanie tego chłopa ze świadomością.

0

@Jimmy6915 No widzisz do czego nas zmuszacie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?