KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Xxxbarca4ever Grimaldo ma 31 lat? Ja pier...dzielę jak to leci!
0
Dlaczego sędzia to przerwał, skoro tylko żółta?
2
Wembley to fajny stadion, bo trenerzy są naprzeciwko kamery i można na bieżąco obserwować ich reakcje i podpowiedzi.
1
Nasza słaba gra zabrała Araujo MVP.
1
No i cyk, 3 punkty, elegancko!
0
Najgorsza strata Pedriego dzisiaj to to podanie piętą do Ferrana.
0
I szczególnie w takich meczach przydałby się De Jong.
6
Dawno nie widziałem tak chaotycznego sędziego mylącego się w dwie strony. On te decyzje podejmuje kompletnie losowo.
2
Kurczę, mogli zabrać gwizdek temu na murawie w żółtej koszulce. Poziom sędziowania by wzrósł.
1
@FajfusLodowy Czy @FajfusLodowy widział, że Bernal oddychał rękawami, a Fermin mógł mieć jakiś drobny uraz?
0
Jak dla mnie powinna być druga żółta dla Yamala.
3
To fajny faul Fermina.
3
@BulaKG Setka dla Rayo w pierwszej minucie obroniona przez Garcie i zmarnowane 1vs1 Raphinhi. Do tego jeszcze poprzeczka po rykoszecie i sparowaniu przez bramkarza po strzale Raphinhi.
3
Dla mnie oba wejścia raczej zbyt miękkie na karne. Zarówno potencjalny faul Fermina i wcześniej na Yamalu.
10
Raphinha co Ty robisz? Po co mając żółtą kartkę wykopujesz piłkę człowieku?
2
Ale piła od Yamala! :O
2
@Luciano99 Nawet jeśli będzie wystawiał De Jonga kosztem Bernala?
13
To jest niemożliwe, żeby on tak na trzeźwo. Tutaj muszą wchodzić w grę narkotyki, ewentualnie alkohol.
8
@Kapitan9 Jestem zdecydowanie na nie.
3
Chuck Norris znał ostatnią cyfrę po przecinku liczby pi.
4
@blakkudium Śliczne zdjęcie, koszulki też ładne.
5
@betonito Nazwać najlepszego lub co najmniej jednego z najlepszych trenerów w historii "śmiesznym trenerzyną", to nie obraź się, ale trzeba mieć nie po kolei w głowie.
5
@Dieselzor To ci sami, których przerosła drabinka z Albacete.
1
@BezglutenowyPedri A jutro jest piątek
3
@misterio Ja tak:
https://zapodaj.net/images/a6a9f4fbff170.png
0
@chavez Jakoś wyparłem z pamięci, że oni wtedy w ogóle wygrali tryplet.
0
@ranger3120 Nie utkwił mi jakoś bardzo w pamięci z wyjątkiem jednego meczu, wiadomo jakiego :D Ale może...
1
Pamiętam jak się śmiano z Bayernu, że zatrudnia kogoś takiego jak Kompany na trenera. A dziś okazuje się, że to był strzał w dziesiątkę i jego Bayern pod względem jakości jest chyba najbliżej potężnego Bayernu Juppa Heynckesa.
4
@Frimpong Hehehe
1
@RomanGroza Jak Real strzelił drugiej drużynie 5 goli w dwumeczu to zgodnie z tymi proporcjami my powinniśmy strzelić 22,5