2

@Xxxbarca4ever Grimaldo ma 31 lat? Ja pier...dzielę jak to leci!

0

Dlaczego sędzia to przerwał, skoro tylko żółta?

2

Wembley to fajny stadion, bo trenerzy są naprzeciwko kamery i można na bieżąco obserwować ich reakcje i podpowiedzi.

1

Nasza słaba gra zabrała Araujo MVP.

1

No i cyk, 3 punkty, elegancko!

0

Najgorsza strata Pedriego dzisiaj to to podanie piętą do Ferrana.

0

I szczególnie w takich meczach przydałby się De Jong.

6

Dawno nie widziałem tak chaotycznego sędziego mylącego się w dwie strony. On te decyzje podejmuje kompletnie losowo.

2

Kurczę, mogli zabrać gwizdek temu na murawie w żółtej koszulce. Poziom sędziowania by wzrósł.

1

@FajfusLodowy Czy @FajfusLodowy widział, że Bernal oddychał rękawami, a Fermin mógł mieć jakiś drobny uraz?

0

Jak dla mnie powinna być druga żółta dla Yamala.

3

To fajny faul Fermina.

3

@BulaKG Setka dla Rayo w pierwszej minucie obroniona przez Garcie i zmarnowane 1vs1 Raphinhi. Do tego jeszcze poprzeczka po rykoszecie i sparowaniu przez bramkarza po strzale Raphinhi.

3

Dla mnie oba wejścia raczej zbyt miękkie na karne. Zarówno potencjalny faul Fermina i wcześniej na Yamalu.

10

Raphinha co Ty robisz? Po co mając żółtą kartkę wykopujesz piłkę człowieku?

2

Ale piła od Yamala! :O

2

@Luciano99 Nawet jeśli będzie wystawiał De Jonga kosztem Bernala?

13

To jest niemożliwe, żeby on tak na trzeźwo. Tutaj muszą wchodzić w grę narkotyki, ewentualnie alkohol.

8

@Kapitan9 Jestem zdecydowanie na nie.

3

Chuck Norris znał ostatnią cyfrę po przecinku liczby pi.

4

@blakkudium Śliczne zdjęcie, koszulki też ładne.

5

@betonito Nazwać najlepszego lub co najmniej jednego z najlepszych trenerów w historii "śmiesznym trenerzyną", to nie obraź się, ale trzeba mieć nie po kolei w głowie.

5

@Dieselzor To ci sami, których przerosła drabinka z Albacete.

1

@BezglutenowyPedri A jutro jest piątek

0

@chavez Jakoś wyparłem z pamięci, że oni wtedy w ogóle wygrali tryplet.

0

@ranger3120 Nie utkwił mi jakoś bardzo w pamięci z wyjątkiem jednego meczu, wiadomo jakiego :D Ale może...

1

Pamiętam jak się śmiano z Bayernu, że zatrudnia kogoś takiego jak Kompany na trenera. A dziś okazuje się, że to był strzał w dziesiątkę i jego Bayern pod względem jakości jest chyba najbliżej potężnego Bayernu Juppa Heynckesa.

4

@Frimpong Hehehe

1

@RomanGroza Jak Real strzelił drugiej drużynie 5 goli w dwumeczu to zgodnie z tymi proporcjami my powinniśmy strzelić 22,5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?