0

@wariacik96 Mieliśmy kilka okazji, ale zmarnowaliśmy. Najlepsze to strzał Garcii w dolną część poprzeczki i 1vs1 Roberta Lewandowskiego.

1

Bernal! Tak jest, szanuję.

1

@mekston Oby :)

3

Patałachy z Madrytu też przegrywają. Mielibyśmy szansę ich wyprzedzić, to nie...

2

Czemu strzelił tak wysoko i nie ma gola, skoro mógł strzelić odrobinę niżej i gol by padł?

1

Weźcie dajcie już tego Araujo. Już chyba wolę od czasu do czasu jakiegoś wielkiego babola, niż takie dziury.

0

@Arden Nie oglądam go dużo, ale tyle ile oglądałem to mnie nie zachwycał na tyle.

5

Przecież to było kilka metrów. Usunąć liniowych, bo szkoda kasy na nich.

2

@Arden Zależy jak klasowego. Za Haalanda tak.

1

@Batys Na zimno czy na ciepło? Ja lubię tylko na zimno.

17

@Frimpong Ale na notatniku?

1

@Czyhrynski Kupiłem niedawno za 30 zł ze wszystkimi dodatkami. Myślałem, że za tyle to warto, ale okazało się, że nie dla mnie. Pograłem 2 razy i leży.

0

@wyrek Jak nie do 3 lat, ale nie wiem czy poniższy zapis nie dotyczy tylko groźby słownej.

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/art-190

1

@exerous Nie przeszkadzaj im, niech się skupią na meczu! Jak nie wygramy, to przez Ciebie!

2

@Kgorecki2500 Jeden pies. W tym przypadku w pierwszej kolejności patrzę na stosunek parametrów do ceny, a dopiero ewentualnie na markę. Dla mnie znak równości przy procesorach. I może delikatnie Nvidia > Radeon.

1

@Arden A co on tak spogląda w prawo jednym okiem?

6

@barcanawieki Tak samo jak bieganie sprintem, czyli poziom realizmu rośnie :D Ale myślę, że tak właśnie będzie. Trzymanie przycisku to trucht, naciskanie to sprint.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PolskiBarcelonista10 Przecież zagrał przyzwoicie. Musi ponownie wejść do zespołu. Za szybko żeby oceniać. Jak dla mnie fajny piłkarz do odciążenia boków obrony.

0

@mekston A możliwe, myślałem, że czyste podanie.

0

@mekston Nawet bardzo duży udział. Najpierw wymuszenie błędu, który dał nam piłkę w polu karnym przeciwnika, później asysta.

2

Dzięki Negreira!

1

@gumaz Komputer i krzesło. Nie lubię nic jeść ani pić podczas meczu.

1

@mrboom Też fajnie :D

1

@Batys Można polatać na tym bokiem... i tyłem i znowu bokiem i przodem...

6

Ci w żółtych koszulkach w całym meczu zaliczyli chyba więcej niecelnych podań niż celnych.

0

@Gibbon_FCB Jaki jest sens uznawać, że Real wyprzedzi nas w tabeli? Wyprzedzi nas jutro, jeśli przegramy. Bez sensu jest to tak oceniać przy nierównej liczbie rozegranych meczów.

32

@PiotrR @Kessie opinia?

1

@FCB24 A ja sobie na spokojnie obejrzę mecz Barcelony i na końcu spojrzę na tabelę. Chociaż pewnie nawet w czasie transmisji na ekranie będzie się pojawiać co chwilę tabela i tyle mi starczy.

0

@Bartas1998 Oby to była prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?