KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wariacik96 Mieliśmy kilka okazji, ale zmarnowaliśmy. Najlepsze to strzał Garcii w dolną część poprzeczki i 1vs1 Roberta Lewandowskiego.
1
Bernal! Tak jest, szanuję.
1
@mekston Oby :)
3
Patałachy z Madrytu też przegrywają. Mielibyśmy szansę ich wyprzedzić, to nie...
2
Czemu strzelił tak wysoko i nie ma gola, skoro mógł strzelić odrobinę niżej i gol by padł?
1
Weźcie dajcie już tego Araujo. Już chyba wolę od czasu do czasu jakiegoś wielkiego babola, niż takie dziury.
0
@Arden Nie oglądam go dużo, ale tyle ile oglądałem to mnie nie zachwycał na tyle.
5
Przecież to było kilka metrów. Usunąć liniowych, bo szkoda kasy na nich.
2
@Arden Zależy jak klasowego. Za Haalanda tak.
1
@Batys Na zimno czy na ciepło? Ja lubię tylko na zimno.
17
@Frimpong Ale na notatniku?
1
@Czyhrynski Kupiłem niedawno za 30 zł ze wszystkimi dodatkami. Myślałem, że za tyle to warto, ale okazało się, że nie dla mnie. Pograłem 2 razy i leży.
0
@wyrek Jak nie do 3 lat, ale nie wiem czy poniższy zapis nie dotyczy tylko groźby słownej.
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/art-190
1
@exerous Nie przeszkadzaj im, niech się skupią na meczu! Jak nie wygramy, to przez Ciebie!
2
@Kgorecki2500 Jeden pies. W tym przypadku w pierwszej kolejności patrzę na stosunek parametrów do ceny, a dopiero ewentualnie na markę. Dla mnie znak równości przy procesorach. I może delikatnie Nvidia > Radeon.
1
@Arden A co on tak spogląda w prawo jednym okiem?
6
@barcanawieki Tak samo jak bieganie sprintem, czyli poziom realizmu rośnie :D Ale myślę, że tak właśnie będzie. Trzymanie przycisku to trucht, naciskanie to sprint.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@PolskiBarcelonista10 Przecież zagrał przyzwoicie. Musi ponownie wejść do zespołu. Za szybko żeby oceniać. Jak dla mnie fajny piłkarz do odciążenia boków obrony.
0
@mekston A możliwe, myślałem, że czyste podanie.
0
@mekston Nawet bardzo duży udział. Najpierw wymuszenie błędu, który dał nam piłkę w polu karnym przeciwnika, później asysta.
2
Dzięki Negreira!
1
@gumaz Komputer i krzesło. Nie lubię nic jeść ani pić podczas meczu.
1
@mrboom Też fajnie :D
1
@Batys Można polatać na tym bokiem... i tyłem i znowu bokiem i przodem...
6
Ci w żółtych koszulkach w całym meczu zaliczyli chyba więcej niecelnych podań niż celnych.
0
@Gibbon_FCB Jaki jest sens uznawać, że Real wyprzedzi nas w tabeli? Wyprzedzi nas jutro, jeśli przegramy. Bez sensu jest to tak oceniać przy nierównej liczbie rozegranych meczów.
32
@PiotrR @Kessie opinia?
1
@FCB24 A ja sobie na spokojnie obejrzę mecz Barcelony i na końcu spojrzę na tabelę. Chociaż pewnie nawet w czasie transmisji na ekranie będzie się pojawiać co chwilę tabela i tyle mi starczy.
0
@Bartas1998 Oby to była prawda.