KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox No i szanuję
0
Oni się chyba jakoś umówili, żeby nas wku***ać
3
Nie miejcie później pretensji do Yamala jak nie będzie podawał tym patałachom :D
0
Ja tam jakiegoś wyraźnego spalonego nie widziałem.
5
Dzisiaj lepiej wygrać niż zremisować, ale za to lepiej zremisować niż przegrać.
P.S. Tak, też zapisałem się na kurs @Luciano99 biedaki!
0
@HavertzKai I akurat te rotacje wymyśliłem na trudny wyjazd?
2
@JanuszKorwinMikke Powiem Ci, że niedawno próbowałem się przekonać do FC26. Kupiłem używaną 10 stycznia na PS5. Od przedwczoraj jest już u kolejnego "szczęśliwego" nabywcy. Ta gra jest totalnie niegrywalna. Za to Efootball nie ma licencji, nie ma fajnych trybów gry, ale sam gameplay jest, choć prostszy, to sprawia zdecydowanie więcej satysfakcji. Mam wrażenie, że animacje są bliższe tym, które widzę oglądając mecze piłkarskie, niż te w tworze EA.
1
@JanuszKorwinMikke Panie Januszu, zaczynam podejrzewać, że to oficjalne konto.
1
@partymaker A pamiętam jak Chelsea po 3:0 z nami została okrzyknięta jedną z najlepszych ekip w Europie, faworytów LM na poziomie PSG czy Bayernu.
0
@Hosh Nie jest to prawda.
14
@Faro @vivalaice21 @LeszekFCB Nie wierzę, że czepiacie się bramkarza, że nie obronił sytuacji praktycznie 2vs1, bo obrońcy zaspali. Zawodnik asystujący nie był na skrzydle tylko dość blisko bramki, więc bramkarz musiał pilnować krótkiego słupka. Mega ryzykiem byłaby próba przecinania podania. Dopiero by to komicznie wyglądało, gdyby dostał strzał na krótki słupek, a rzuciłby się w drugą stronę.
7
@arsenallondyn0 Z tego co wiem jeśli ktoś Cię będzie teraz próbował przebić kwotą 80 zł, to aktualna cena wskoczy na 81 zł i nadal będziesz prowadził, dopóki ktoś nie przebije kwoty 90 zł. Czyli Ty dajesz kwotę maksymalną jaką jesteś w stanie i automat za Ciebie przebija po złotówce dopóki ktoś nie przekroczy Twojego maks. Chyba jakoś tak to działa, ale głowy nie dam.
2
@NeroTFP1 Na szczęście była Lalka
8
@Luciano99 Tymczasem kawa:
https://www.browarbialy.pl/wp-content/uploads/2024/04/Kawowa_Pokusa.png
3
@NeroTFP1 Czyli jedyna rzecz, którą wiedziałem na maturę okazała się kłamstwem?
2
@Konradowskyy Może w tym sezonie rzucili całe siły na LaLigę, a pozostałe rozgrywki traktowali jako okazję do pokopania piłki i złapania oddechu.
0
@Gaucho Piękny wślizg brzuchem.
0
@Giwera Zapewnia brak gry w 1/16 i teoretycznie słabszego rywala w 1/8, czyli takiego, który nie dostał się do TOP8. Oczywiście w rzeczywistości może to być i tak trudny przeciwnik, ale to zawsze tak było. Nawet w poprzednim formacie zajmując pierwsze miejsce w grupie można było dostać lepszego rywala niż zajmując drugie miejsce.
1
@kibic1899 Negreira podpowiadał Mourinho taktykę, by Benfica zdominowała Real.
1
@tomek8756 Jeśli dobrze pamiętam to rok temu Liverpool otarł się o to osiągnięcie, ale stracili punkty w ostatniej kolejce.
2
@AduŚ07 Dobra, dobra, nie ma co narzekać na zapas...
2
Arbeloa TOP! Nie zmieniaj się
0
@kamiVeB Bramkarz Benfici strzela.
1
COOOOOOOOOO! :O
1
Według tabeli Benfica potrzebuje jeszcze gola. Żeby tylko nie przesadzili z atakami.
1
Sporting gol! Haha, ale coś czuję, że Real jeszcze wyciągnie remis.
0
Niech już im dadzą tego gola, to nie zwróci za rzut karny na Lewandowskim
3
Jeszcze proszę o gola dla Sportingu, bez gola Realu i Real poza Top 8.
1
@mekston I elegancko!
0
@wariacik96 Mieliśmy kilka okazji, ale zmarnowaliśmy. Najlepsze to strzał Garcii w dolną część poprzeczki i 1vs1 Roberta Lewandowskiego.