KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kkbarca tak właśnie
0
@Janiama Ndidi lub Zakaria się marzy
1
@Janiama Pedri, De Jong jakiś defensywny pomocnik, który ogarnia defensywę i będzie hulało
7
@BarcaInfo Koeman pokazuje klasę
0
O której te wywody Joana Laporty?
1
@Gomess bo to sezon przejściowy i trzeba ogrywać Pjanica
0
@ViscaBarca123 większość osób na to liczy i narazie nic z tego
1
@VamosRakieta biedny De Jong
2
@AlexDark00 girona jest po części city
0
@insp1re a co spodziewałeś się, ze da szanse młodym? :D
0
cringowe trochę
21
@BarcaInfo No to jutro 11 Laporta potwierdzi nowego trenera
0
@Oskar00 davies by go zdmuchnął
0
@bobobob22 my gramy z psg oni z atalanta z całym szacunkiem. W lidze założę się, ze skończymy wyżej od nich
1
@TSWKRK po co miałby lizać dupe jakimś anonimowym userom na stronce w necie
0
@ObiektywnyKibic121 No jest petarda. Grają na dużej intensywności, walczą o każda piłkę i jestem przekonany, ze rewanż będzie mega emocjonujący
1
@Oskar00 ilicic gdyby nie psychika byłby zawodnikiem na topowe kluby. Liczę na Zapate w rewanżu
0
Ciekawe czego jutro naobiecuje Laporta :)
0
@Mixtape nikt nie mówi, ze jest słaby. Bardzo dobry transfer rm
0
@ObiektywnyKibic121 Kluczowym momentem była kontuzja zapaty on w Atalancie to kluczowy piłkarz
0
@tmQbassive No to w następnym meczu Konrad od 1 minuty
0
@Catalanian1991 zobaczymy kto zaszczeka pierwszy :) tak mowie o obecnym klubie, przy tylu tworzonych sytuacjach 11 na 11 to przy czerwonej kartce przez cały mecz trójkę byśmy im wpakowali lekko. Atalanta jest mega mocna drużyna a zagrali defensywnie bo tak trzeba było grać aby mieć szanse w dwumeczu.
1
@Joe_Pesci salto z 8 piętra
0
@AmigoBlancos dar przekonywania ma chłop niesamowity
0
@TSWKRK musi mieć zdanie takie jak ty?
0
@ObiektywnyKibic121 gdyby poszli na wymianę ciosów, to mogliby ten dwumecz zakończyć już w pierwszym meczu a tak maja duże szanse na awans. W pełni zrozumiała decyzja trenera żeby skupić się na defensywie. Gdyby nie ładny strzał Mendyego mogliby wywieźć wynik 0:0
0
@Catalanian1991 nasz klub w takim meczu jak dziś by 3 wpakował conajmniej. Idź sobie na yt obejrzyj mecze atalanty w tym sezonie i tu wróć.
0
@AmigoBlancos symulka Casemiro złoto
3
@AmigoBlancos szanuje
1
@Catalanian1991 albo jesteś tak wielkim ignorantem albo nie interesujesz się piłka.