1

@kkbarca tak właśnie

0

@Janiama Ndidi lub Zakaria się marzy

1

@Janiama Pedri, De Jong jakiś defensywny pomocnik, który ogarnia defensywę i będzie hulało

7

@BarcaInfo Koeman pokazuje klasę

0

O której te wywody Joana Laporty?

1

@Gomess bo to sezon przejściowy i trzeba ogrywać Pjanica

0

@ViscaBarca123 większość osób na to liczy i narazie nic z tego

1

@VamosRakieta biedny De Jong

2

@AlexDark00 girona jest po części city

0

@insp1re a co spodziewałeś się, ze da szanse młodym? :D

0

cringowe trochę

21

@BarcaInfo No to jutro 11 Laporta potwierdzi nowego trenera

0

@Oskar00 davies by go zdmuchnął

0

@bobobob22 my gramy z psg oni z atalanta z całym szacunkiem. W lidze założę się, ze skończymy wyżej od nich

1

@TSWKRK po co miałby lizać dupe jakimś anonimowym userom na stronce w necie

0

@ObiektywnyKibic121 No jest petarda. Grają na dużej intensywności, walczą o każda piłkę i jestem przekonany, ze rewanż będzie mega emocjonujący

1

@Oskar00 ilicic gdyby nie psychika byłby zawodnikiem na topowe kluby. Liczę na Zapate w rewanżu

0

Ciekawe czego jutro naobiecuje Laporta :)

0

@Mixtape nikt nie mówi, ze jest słaby. Bardzo dobry transfer rm

0

@ObiektywnyKibic121 Kluczowym momentem była kontuzja zapaty on w Atalancie to kluczowy piłkarz

0

@tmQbassive No to w następnym meczu Konrad od 1 minuty

0

@Catalanian1991 zobaczymy kto zaszczeka pierwszy :) tak mowie o obecnym klubie, przy tylu tworzonych sytuacjach 11 na 11 to przy czerwonej kartce przez cały mecz trójkę byśmy im wpakowali lekko. Atalanta jest mega mocna drużyna a zagrali defensywnie bo tak trzeba było grać aby mieć szanse w dwumeczu.

1

@Joe_Pesci salto z 8 piętra

0

@AmigoBlancos dar przekonywania ma chłop niesamowity

0

@TSWKRK musi mieć zdanie takie jak ty?

0

@ObiektywnyKibic121 gdyby poszli na wymianę ciosów, to mogliby ten dwumecz zakończyć już w pierwszym meczu a tak maja duże szanse na awans. W pełni zrozumiała decyzja trenera żeby skupić się na defensywie. Gdyby nie ładny strzał Mendyego mogliby wywieźć wynik 0:0

0

@Catalanian1991 nasz klub w takim meczu jak dziś by 3 wpakował conajmniej. Idź sobie na yt obejrzyj mecze atalanty w tym sezonie i tu wróć.

0

@AmigoBlancos symulka Casemiro złoto

3

@AmigoBlancos szanuje

1

@Catalanian1991 albo jesteś tak wielkim ignorantem albo nie interesujesz się piłka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?