KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar Jandro
0
Śmiesznie wsm, Moriba nie pojechał na kadrę bo miał być potrzebny na mecze ligowe tymczasem nie dostaje nawet powołania :)
1
@konrad1661 No to pierwsze co to po sezonie powinni zostać pożegnani zawodnicy
0
@Janiama Liverpool gra młodymi zawodnikami Np. To, ze to trzecia liga to żaden argument, Xavi,Iniesta czy messi tez z niej trafiali do barcy
1
@AmigoBlancos całym sercem za Atalanta prawda?
1
@Zoker No dobrze ja nigdzie nie napisałem, ze ma tu trafić po tym sezonie. Jak trafi to będę się cieszył jak nie to poczekam
3
@Avatarr ten chłop nie powinien tu trafić. Niech wreszcie da chłopakom z la masii pograć bo tam są perełki
2
@Zoker dla mnie Koeman trenerem jest średnim. Podoba mi się to w nim, ze jest stanowczy i mówi jak jest ale wachlarz taktyczny to chłop ma mizerny
0
@lucca87 Busquets zagra, tego jestem pewien
5
@Zoker jak ktoś jest profesjonalistą a za takiego uważam Xaviego to nie ma to znaczenia. Gość marzy o osiągnięciu sukcesu jako trener barcy i nie będzie patrzył na kumpli tylko skupi się na swoim sukcesie i barcy
0
@Wymyslilemtosobie uważam, ze to średni pomysł. To, ze jest szybki i waleczny nie znaczy, ze będzie dobrym dm. Jak on nigdy nie grał na tej pozycji to nawet nie będzie wiedział jak się ustawiać i poruszać się
1
@BarcaInfo No tak bo to argument wyssany z palca.
0
@Zoker a co myślisz, ze ja go sprzedaje? On sam odejdzie po sezonie i nic do gadania nie mamy
5
@Korti1921 z szejkami w Paryżu
0
@DonAndresFCB Mingueza*
5
@Zoker już nie przesadzaj z tymi kolegami. Jemu tez zależy na wynikach, wiec jakby został Alba i roberto to
nic wielkiego by się nie stało
4
@Zoker No a to właśnie powinno się wydarzyć po tym sezonie
5
Więcej pchać Lengleta
22
@BarcaInfo Santi wielki piłkarz i strasznie sympatyczny człowiek
0
@pikass14 to zobaczymy ile trofeów wygrają na koniec
0
@Encore dziwie się, ze Cholo nie dał wyżej Llorente
0
@Rewolucja123 i tak duża przewaga na korzyść lewusa pewnie
6
@VamosRakieta ale przecież powinien zostać
1
@MesQueUnClub96 Aż dziwne, ze maja więcej Lm od nas
1
@itmustbejoke tak i błaźnić się przez kolejne 10 lat w Lm. My potrzebujemy odciąć pępowinę od Leo i sprzedać wypalone gwiazdy. Zacznijmy budować zespół na głodnych, młodych zawodnikach. Idealny będzie Halland. Jak wiemy jeść to on lubi
3
@dasouzar11 a ludzie dalej płaczą, ze odszedł bo strzela w Lidze
3
@Rust_Cohle piłka odbiła się od zawodnika atletico i trafiła do Giroud
3
Ale bramę walna Giroud
0
@TSWKRK słusznie go oddano. Niesłusznie, ze do Atletico
0
@TSWKRK No to super. Trzymajmy dalej stary skład. Niech zacznie strzelać seryjnie w Lm to pogadamy