KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszbarca15 a co panie Łukaszku znasz mnie? Nigdy nie narzekam na młodych piłkarzy po porażkach. Zdecydowanie wole to niż ogrywanie jakiegos gościa, którego nigdy tu nie powinno być. Ot odwaga trenera
0
@busquets5 nie gra nic? Niech da mu szanse w pierwszej drużynie. W tej 3 lidze na orlikach to żadna weryfikacja. Collado za to ładuje bramę za brama i nawet powołania nie dostaje
1
@ObiektywnyKibic121 z Pjaniciem i Breithwaitem :)
0
@Xxxbarca4ever wiesz może gdzie można na necie obejrzeć?
0
@konrad1661 trincao akurat gra
0
Wie ktoś może gdzie za darmo można obejrzeć Lube vs Kędzierzyn koźle?
2
@busquets5 Puig? Za Braithwaita każdy chłop z barcy b byłby lepszy
0
@lukaszbarca15 Puig za Pjanica? Konrad już by lepszy był za Braithwaita ale przecież on stawia na młodzież
0
Rok przejściowy. Chłop wystawia beznadziejnego Pjanica i jeszcse gorszego Braithwaita
0
Hahaha już nie mogę z tym trenerem za dychę. Mega skład wystawił
0
@Denzon kto to Ren teixeira?
0
Wie ktoś gdzie na necie będzie można obejrzeć Lube vs Kędzierzyn koźle?
1
@BarcaInfo lenglet buduje formę
1
@MesQueUnClub96 Lewus
0
@bialagora wolski,Laskowski,Cwiakala i borek
0
@busquets5 szkoda, ze nie jestemy najbogatszym klubem
0
@itmustbejoke messi
12
@MatiFCB2000 gratulacje właśnie poprawnie opisałeś Clementa Lengleta
3
@DanielOOL obstawiam remis po karnym w 89 minucie
2
@FafitFCB ale to nie akademia. Oni sprowadzają po prostu młodych za taniochę i ich rozwijają. Tu jest mowa raczej o szkółkach
2
@xBoMBoWiECx portugalska któraś
0
@Pilka_jest_okragla uraz podobno
2
@Pawel13sz 1938
1
@Encore a jest jeszcze świetny Collado
0
@Encore kurde akurat nie mam tego kanału :/
2
Ale bym se takiego Konrada z Dembele na skrzydełkach dzisiaj obejrzał
1
@Janiama fakt, w paru reklamach zagrac by mógł
0
@MarcelNJ11 to tez
0
@Kubix93 gdzie można obejrzeć?
0
@SamuraJack a to zwracam honor