KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Catalanian1991 może dlatego, ze od 18 minuty grali w 10? Tak trudno ci to zrozumieć?
0
@Catalanian1991 dopóki atalanta nie dostała czerwonej to widać, ze byli tak mocno nakręceni, ze wpadloby coś bez problemu. Za to Real w ataku jest tak beznadziejny skoro grając cały mecz w przewadze nie potrafi sobie jednej 100% szansy stworzyć
0
@Rewolucja123 napędza akcje
0
@Rewolucja123 do basketa
0
@Kamiloza91 + utrata ich najlepszego zawodnika
0
@Encore są szanse?
0
@Encore oglądasz transmisje?
1
2:1 dla ruskow niestety
3
@BarcaInfo będzie na naszej stronce jakaś relacja z tego?
0
@VamosRakieta poniosło mnie
0
Taki wałek przy varze niezle
3
@Rewolucja123 hahahah
0
Griezmann się nadaje
2
@BarcaInfo jeszcze ci ktoś napisze, ze to super trener z wachlarzem taktycznym, który nie boi się stawiać na młodych a idzie mu słabo bo to tylko sezon przejściowy
1
@foczkyyyhg brajt bo 2 razy asystowal?
1
@ObiektywnyKibic121 żeby się ograli
6
Sezon przejściowy w HOOY
10
Hahahahah chłop Lengleta wpuszcza
4
Idealna szansa, żeby wpuścić Konrada ale po co Pan stawiający na młodych tego nie zrobi
0
I zostawia dalej tego Braithwaita
3
Piękne Kędzierzyn koźle właśnie pokonało lube :)))
2
Powiedzcie mi jedna rzecz. Jaki sens ma gra tylko jednym skrzydłem. Przecież takie elche ustawia się bliżej prawej strony barcy i podwaja Trincão bo lewa i tak nie atakujemy. Kompletnie bez sensu
15
Super ten braithwait. Niech się ogrywa chłopak bo w przyszłości może być topowym zawodnikiem
7
Trincão nie trafił ale wreszcie widać, ze złapał pewność siebie
0
@lukaszbarca15 nikt cię Łukaszu o zdanie nie pyta. Załóż maseczkę i leć na plac zabaw
0
Ja jebe Trincão :(((
2
Messi oczywiście nie poda bo po co
0
@busquets5 to zobacyzmy ten wysoki poziom dzisiaj u Braithwaita
8
@FafitFCB bo trzeba Braithwaita ogrywać
4
@ObiektywnyKibic121 tez najbardziej mnie irytuje ten chłop. Każdy tak gada jak wielkie to jaja ma Koeman. Wystawia gowninego chłopa bez jakiejkolwiek przyszłości u nas zamiast dać szanse młodym