3

@Catalanian1991 może dlatego, ze od 18 minuty grali w 10? Tak trudno ci to zrozumieć?

0

@Catalanian1991 dopóki atalanta nie dostała czerwonej to widać, ze byli tak mocno nakręceni, ze wpadloby coś bez problemu. Za to Real w ataku jest tak beznadziejny skoro grając cały mecz w przewadze nie potrafi sobie jednej 100% szansy stworzyć

0

@Rewolucja123 napędza akcje

0

@Rewolucja123 do basketa

0

@Kamiloza91 + utrata ich najlepszego zawodnika

0

@Encore są szanse?

0

@Encore oglądasz transmisje?

1

2:1 dla ruskow niestety

3

@BarcaInfo będzie na naszej stronce jakaś relacja z tego?

0

@VamosRakieta poniosło mnie

0

Taki wałek przy varze niezle

3

@Rewolucja123 hahahah

0

Griezmann się nadaje

2

@BarcaInfo jeszcze ci ktoś napisze, ze to super trener z wachlarzem taktycznym, który nie boi się stawiać na młodych a idzie mu słabo bo to tylko sezon przejściowy

1

@foczkyyyhg brajt bo 2 razy asystowal?

1

@ObiektywnyKibic121 żeby się ograli

6

Sezon przejściowy w HOOY

10

Hahahahah chłop Lengleta wpuszcza

4

Idealna szansa, żeby wpuścić Konrada ale po co Pan stawiający na młodych tego nie zrobi

0

I zostawia dalej tego Braithwaita

3

Piękne Kędzierzyn koźle właśnie pokonało lube :)))

2

Powiedzcie mi jedna rzecz. Jaki sens ma gra tylko jednym skrzydłem. Przecież takie elche ustawia się bliżej prawej strony barcy i podwaja Trincão bo lewa i tak nie atakujemy. Kompletnie bez sensu

15

Super ten braithwait. Niech się ogrywa chłopak bo w przyszłości może być topowym zawodnikiem

7

Trincão nie trafił ale wreszcie widać, ze złapał pewność siebie

0

@lukaszbarca15 nikt cię Łukaszu o zdanie nie pyta. Załóż maseczkę i leć na plac zabaw

0

Ja jebe Trincão :(((

2

Messi oczywiście nie poda bo po co

0

@busquets5 to zobacyzmy ten wysoki poziom dzisiaj u Braithwaita

8

@FafitFCB bo trzeba Braithwaita ogrywać

4

@ObiektywnyKibic121 tez najbardziej mnie irytuje ten chłop. Każdy tak gada jak wielkie to jaja ma Koeman. Wystawia gowninego chłopa bez jakiejkolwiek przyszłości u nas zamiast dać szanse młodym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?