0

No i po porażce

0

@Peciak nie musieli go wezwać. Sam chciał obejrzeć

5

Więcej wrzutków!!!!

3

To niezły Isak XDD

1

Jazda Real! Po zwycięstwo!

0

@AmigoBlancos Luka to fenomen, nie ma co porównywać

0

@Peciak tez oglądałem ten mecz. Nie uważam tamtej decyzji za skandal. Jeden sędzia dałby czerwo inny żółta padło na ta druga opcje

4

@Coutinho007 Modric to dla mnie fenomen. Zawodnik klasa światowa, co do Silvy to widać po prostu, ze ma to coś

0

@Keson zgadzam się jednak jeśli w tym sezonie do nas nie przyjdzie to myślisz, ze poczeka rok na nas bo my zbieramy pieniążki? Chłop jeśli nie do nas to pójdzie do innego wielkiego klubu

0

@Coutinho007 może i tak ale jak widzisz niewiele z tego wyszło

0

Jak narazie ten wasz wypychany na piedestał Isak bardzo słaba pierwsza połowa z Rm

0

@MasnyTed napisałem 2 razy o sędziach. Raz o czerwonej z Atalanta po czym napisałem, ze się zagotowałam i kartka słuszna. Dzisiaj kiedy sytuacja jest ewidentna. O jakich niby każdych decyzjach mówisz?

0

@takisobiektos chodziło mi o La Ligę :))

1

@MasnyTed chłopie obejrzyj se kilka razy powtórkę bo widzę, ze jako jedyny masz problem ze wzrokiem. Ekspert sędziowski właśnie wyjaśnił :)

1

Dawno tak kuriozalnej decyzji sędziego nie widziałem

0

@Maciasek tak czy siak W Bayernie miałby bardzo dobra drużynę, świetnego bramkarza za sobą i Upamecano koło siebie. Moim zdaniem byłby to mur nie do przejścia

0

@JohnnyBarca oficjalnie: Lionel Messi jeb*e 60!!!!

0

@Art nie obejrzysz. Od razu ściagają streama

4

@xBoMBoWiECx jeśli żaden inny napastnik by do nas nie przyszedł to bym chciał. Natomiast nam potrzeba napastnika na już a nie, który może a nie musi być topowym zawodnikiem

0

@BarcaInfo jakby Bayern kupił Koulibalyego i tworzyłby on środek obrony z Upamecano to klękajcie narody

0

@BarcaInfo aby ten uj siedział jak najdłużej

0

@Anto89 a jeszcze jedno pytanie. Po tych wszystkich ruchach transferowych, która kadra będzie twoim zdaniem najmocniejsza?

0

@Anto89 dziwne, ze toniutti chce odejść do klubu jednak mimo wszystko gorszego

1

@AmigoBlancos całym sercem za realem!

0

@Anto89 nie znam tego Janusza. Polkę niżej od toniuttiego pewnie nie?

1

@Anto89 kurde nie o tym Shojim pomyślałem ://

0

@Anto89 toniutti czy Shoji? Kto twoim zdaniem jest lepszym zawodnikiem?

0

@Xavyol homeland

0

@lukaszbarca15 netflix skazany na smierć

0

@Anto89 to co teraz z Lucasem Kampa? Jak dla mnie to również jeden z najlepszych na swojej pozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?