KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Semeniuk przegrywa nam seta
2
@BarcaInfo ufff może dwucyfrowki nie będzie
0
Walczyć Zaksa!!!
0
Niedobrze, set do wygrania na luzie ale niestety lube wychodzi na prowadzenie
0
Jazda zaksa, nie możecie tego wypuścić!
1
@Pilka_jest_okragla Laporta robi magika?
0
@barcowy1899 Pogba lepszy technicznie
5
Nasz człowiek :D
1
@Janas11224 oby tak było
0
@Janas11224 moim zdaniem największa walkę o niego stoczy Real my i City
13
@Dembouz1899 come to Barcelona beautiful Norwegian
6
@Thomas99PL jak tak jak na piłce nożnej to współczuje koledze wyzej
4
Jeśli Mingueza nie wyjdzie w tym meczu w podstawie to będzie żart ze strony Koemana
8
@Thomas99PL chłopie totalnie odklejony jesteś
0
@Yoshi94 No właśnie dlatego napisałem. Wiele dużych nazwisk, większa marka itp. Zobacz jakie tu walki wychodzą. Nieporównywalnie do nikogo moim zdaniem. Z dnia na dzień dowiadujemy się jaka mafia była w klubie
38
@Ghazul3293 Barcelona tylko to większy klub z większymi nazwiskami, dlatego aż tak tego nie odczuwamy
1
@Bruttal ta i różnica w obronie i lidze
2
@Kamiloza91 ogólnie to zależy od ulubionych zawodników głównie. Ja polecam od siebie Brooklyn i los Angeles Lakers. Moim ulubionym zawodnikiem jest Curry wiec często oglądam tez GSW
1
a tyle krytyki ostatnio na Adame
2
@BarcaInfo niech wraca nasze złote dziecko
22
Niech już się to wszystko skończy i barca wreszcie będzie miała normalnego prezydenta
50
@DLFCB Alves wielki zawodnik, wielki człowiek
0
@Keson temat Haalanda jest tak Często wszędzie wałkowany, ze nic dziwnego, ze ludziom wydaje sie, ze nie powiedział nic nadzwyczajnego. Dla mnie to gość z ogromna wiedza o piłce nożnej i bardzo lubię go słuchać
44
Ciekawe czy jest jakaś szansa na odszkodowanie dla Barcelony
0
@Khajio a to nie wiem. Znalazłem na twitterze 6:09 sports
0
@Khajio skąd takie wnioski?
2
Borussia w kryzysie finansowym opuszcza cenę za Sancho :S
0
@Pilka_jest_okragla to wymień mi jego jedna wadę, bo dla mnie to napastnik kompletny
0
@Rourke chłop milion razy wiedza zjada innych dziennikarzy/komentatorów a ty coś do mnie gadasz, ze mówi to co chcą usłyszeć naiwni słuchacze. Najlepiej być internetowym expertem i krytykować przez internet ludzi, którzy osiągneli znacznie więcej niż ty
0
@szkutnik91 wytypował city