KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tuc fajny serial Homeland ;)
0
@MarcelNJ11 zobaczymy, ja wierze i trzymam kciuki
0
@MarcelNJ11 Janek go zniszczy
1
@Vane nie stawiaj bo te walki są tak niepewne jak na żadnej gali.
0
@Azi Zgadza się
Edit: Zgadza się twoja wypowiedz :)
0
@DonMatteo901 to jest kłamstwo. Nie było takiej sytuacji
0
@kaamil1910 ostatnio było, ze rekonwalescencja przebiega dobrze, jednak myśle, ze w tym sezonie jeszcze nie zagra
0
@AlwaysBlaugrana raczej nie
5
Miały być 2 tygodnie a nieprzyjemna sytuacja się robi z tym naszym Araujo. Ten uraz nie wygląda chyba za dobrze
1
@BarcaInfo Dembele regeneracja prawie jak Pedri :P
6
@Bruttal można się śmiać ale do rezerw chętnie bym go wziął
0
@Coutinho007 zawsze większe szanse na Haalanda skoro jest ich dwóch
4
17-letni Albert Braut Tjaaland (kuzyn Haalanda), strzelił 64 bramki w 37 spotkaniach dla młodzieżowej drużyny Molde
25
Samuel Eto'o
"Najzabawniejszy moment w mojej karierze? Derby przeciwko Espanyolowi. Jeden z ich obrońców powiedział mi podczas meczu:
"Panie Eto'o, nie będę kłamał. Bardzo się boję, przede mną Pan, Henry Ronaldinho i Messi, a ja będę musiał biegać za wami przez całe 90 minut. W przerwie powiem mojemu trenerowi, że mam problemy z żołądkiem."
I rzeczywiście, nowy obrońca został wprowadzony, aby go zastąpić. Gdy siedział przy linii bocznej, spojrzałem na niego, a on pokazał palcem żebym nic nikomu nie mówił. Nie wymienię Wam jego nazwiska, ale gdy to przeczyta, na pewno się uśmiechnie”.
Szkoda, ze Eto skłamał, bo byłaby to historia powtarzana przez lata
21
@BarcaInfo Font zagłosuje na Xaviego
6
@Sherem śmieszą mnie ludzie, którzy twierdzą, ze nadaje się tylko do rotacji i nie będzie klasowym obrońca. Żebyście się nie zdziwili
0
@ViscaBarca123 szkoda, ze w rezerwach co roku jest taki niedobór jeśli chodzi o 9.
0
@ViscaBarca123 co sądzisz o Balde i Manaju? Dlaczego ten pierwszy tak mało gra w rezerwach?
6
@AmigoBlancos to chyba logiczne, ze wolimy wasze 3 pkt niż 3 pkt Atleti niezależnie od naszego meczu z Osasuna
0
@Dembouz1899 to tylko gra, ma sprawiać przyjemność (tak wiem śmiesznie to brzmi mówiąc o fifie). Najfajniej się gra ulubionymi zawodnikami wiec śmiało kupuj
0
@Dembouz1899 jakiej wersji?
2
@cat_r37 Simons przereklamowany piłkarz, chyba każdy to wiedział
0
@FcBforever221 jedno i to samo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Czyli remis daje karne? Ciekawe...
4
@Roobo Barcelonie w lidze angielskiej bo nie było by tylu autobusów w polu karnym
0
@MaziFCB No to to jasne ale jakoś w koszulce barcy go nie kojarzyłem
0
@Thomas99PL A już za 2 dni do boju Lazio!!!!
0
@wisnia1234 Levante
3
@MesQueUnClub96 a daj spokój. Kiedyś to chociażby LM się oglądało i srales pod siebie z emocji, a teraz komentarz w snookerze jest bardziej żywy