KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ta walka była taka jak zdrobnienie imienia Adesanyi
0
Znając UFC podniosą rękę Iziego
0
@kolo123 gdyby to nie był izi to tak. Obawiam się, ze sędziowie mimo to go przepchna
0
Nawet jak Janek będzie wygrywał to i tak przepchna iziego
1
@KacperVEB a dobra nie doczytałem, ze chodzi o główna
1
@Mario96w 15 chyba
0
@Mario96w szkoda, ze przed walka z góry było wiadome kto wygra
0
Jeszzce tylko łatwa wygrana Makhacheva i 3 najlepsze walki gali
0
@VamosBarca12 No to logiczne skoro to walka wieczoru a gala jest w stanach
0
@VamosBarca12 po 6
0
Walka Rakica już się zaczęła?
0
@izabella Xavi zdecydowanie
1
@Mario96w lekka jednak
0
@TylkoBarca7273 na yt masz pełno
5
Obejrzałem właśnie mecz naszej barcy wczorajszy. Co jak co ale dla mnie wychowankowie zawsze będą nad innymi zawodnikami. Jak widać jeśli chce się stawiać na młodych to i zawodnicy z naszych rezerw dają radę, nie musza to być piłkarze kupieni za 100+ mln
2
Dla mnie zawsze wychowankowie będą nad wszystkimi
1
@gumaz ja to nie idę spac dzisiaj haha
1
@Gaucho 6:10 Janek
0
Wie ktoś czy UFC jest gdzie do znalezienia na necie?
0
@LuisSalvano tez nie było takiego zawodnika
0
@LuisSalvano tak właśnie zrobiłem. Nie było meczu z espanyolem w którym graliby Messi,Ronaldinho,Eto’o i Henry i w którym po połowie z boiska zszedłby obrońca
0
@LuisSalvano to sobie poczytaj trochę, ze nigdy takiego meczu nie było
0
@Messibestplayerintheworld po co milion razy wstawiac tu tego fejka?
0
@piotrek1315 6:10
8
@MarioVeB! Co by nie mówić pewność siebie Laporty jest ogromna, głównie przez to, ze ma takich piz*owatych kontrkandydatów. Patrząc na chociażby Bartomeu taki pewny siebie nie dający sobie wchodzić w dupsko prezydent by się przydal
0
@Songo91 Ok 6:10 mi się wydaje
2
@Nano22 mi także
0
@Kubix93 audi a4 b7 silnik 1.8 turbo w kombi lub sedanie :P
0
Jak dla mnie wyjdzie skład Asa chociaż chciałbym Moribe od 1 min
26
Victor Font powiedział Laporcie, na wczorajszej debacie, że podziwia go za to, co zrobił. Odpowiedź Laporty: „Cóż, jeśli mnie podziwiasz, głosuj na mnie”. [Eleccions Barca]