60

@Maciek98 chłopie nie wiesz co się dzieje tak naprawdę w finansach Barcelony a gadasz głupoty. Przyjdzie to przyjdzie, nie przyjdzie to nie przyjdzie

50

Komentarz usunięty

1

Światek dzisiaj z muguruza?

37

W dupe niech se fajerwerke wsadza

1

@Rewolucja123 No to widzisz ja oglądam i to napastnik kompletny, a dzisiejsza jego według ciebie słaba gra wynikała tez głównie z tego, ze BVB nie atakowało i Broniło tylko się przed sevilla

0

@Rewolucja123 co nie zmienia faktu, ze z jakim rywalem by nie grał, w jak ważnym meczu chłop ładuje 2 bramki minimum

0

@Rewolucja123 lekki kontakt był przy tym nie uznanym golu ale to z jakiego konta mimo wszystko zmieścił to w siatce jest niebywałe

4

@Rewolucja123 widać jak oglądałeś mecz. Bono pierwszy go zaczepił to po pierwsze, po drugie jakoś dziwnym trafem co ma na nodze ląduje w siatce, po trzecie wiele razy mógł się połasić na hattricka ale podał bardzo dobre piłki do lepiej ustawionego kolegi, a to, ze żaden tego nie wykorzystał to inna sprawa

1

@Encore mnie rozbawiło jak łatwo powalił takiego byka jak Fernando w polu karnym

3

Haaland dzisiaj po raz kolejny udowodnił, ze jest ewenementem na skale światowa jeśli chodzi o piłkę nożna

0

@FCMichalo czemu mieliby go zwolnić ZD?

1

@Derean ale co to zmienia, ze spojrzał? Zawodnik, który odczuwa ból lub był faulowany ma zakaz patrzenia co dzieje się na boisku?

13

@Thomas99PL jak myślisz Juve ma szanse na tryplet?

0

@Thomas99PL jak tam tryplecik?

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu polski?

0

Ma ktoś linka do meczu Polski?

0

@Thomas99PL a dzisiaj przejdą Porto wstaniesz i się obudzisz z Kupskiem w gaciach

4

Juve oprócz środka obrony i Ronaldo ma przeciętna kadrę. Fakt, nie opinia

2

@Thomas99PL wszystkie twoje wpisy. Juve w tym sezonie bez żadnych trofeów skończy, radzę się z tym pogodzić a nam tutaj nie potrzeba twoich mokrych snów na temat juve także daruj sobie

7

@Thomas99PL hahahahahhahahahaha

0

@KORTIS dest>Danilo,Araujo>Chiellini,Demiral>Mingueza,

1

@Sulimo to właśnie nie prowo niesteyyy. Chłop po prostu jest tak odklejony :)

2

@Thomas99PL chłopie jesteś tak zabawny ze to hit. Spuszczasz się nad tym śmiesznym klubikiem przy każdej możliwej okazji. Kadra juve przy kadrze barcy wyglada śmiesznie

18

@BarcaInfo dest jakie przywitanie oryginalne

0

@culesjasiules obyś miał racje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ObiektywnyKibic121 nie ma szans jak dla mnie na awans, oczywiście chciałbym to odszczekać

0

@lucca87 ciekawe jak z messim będzie jeśli odejdzie to Fati-Haaland/Depay-Dembele fajnie by wyglądało

0

@lucca87 jeśli wróci do formy z przed kontuzji to pewniak do pierwszego składu jak dla mnie

0

@Trepyveb napisałem Moriba/Puig czego nie rozumiesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?