1

@Lament Wolisz Javiego Gracie niż Koemana?

0

@BarcaInfo bardzo fajny facet ten bialkowski, bardzo przyjemnie się go słuchało

62

Puig w zarządzie. No to po Koemanie

74

Odkąd Laporta został prezydentem Barcelony Real nie wygrał żadnego trofeum

0

Vamos Laporta!!!

1

@tristan87 to za długi się siedzi w więzieniu?

1

@BarcaInfo szkoda bo mogl by overmars lub raggnick a będzie jednak chyba najgorszy wybór z możliwych

2

Już niedługo wielki Joan do Fonta:
Dawaj ziomus zajaramy

1

@Rewolucja123 dzięki wielkie

2

@Pawel13sz bo chciałbym tak sobie poczytać?

0

Mógłby mi ktoś podlinkować programy Freixy, Laporty i Fonta?

0

@escarabajo w meczu z sevilla się udało. Chciałbym żeby nie był to tylko jednorazowy wybryk

0

Liczę, ze Laporta przed meczem z psg wejdzie do szatni, tupnie nóżką i zaszczepi w naszych piłkarzach wole walki

3

@DonAndrzejos za to u nas chętnie pogra

0

@Sulimo zamiast chociażby Breithwaita mógłby dostać szanse

1

Jest gdzieś transmisja meczu barcy b?

0

Collado i Konrad z bramka, zdolna mamy ta młodzież :)

1

@Derean Real na mecz z nami się zepnie, jestem tego pewien

24

Jeżeli miałem z kimś przegrać, to cieszę się, że stało się to akurat w walce z Janem - stwierdził Adesanya.
- Błachowicz to mistrz z klasą i bardzo miły człowiek. Facet, który stworzył świetną historię - dodał Nigeryjczyk
Fajnie, ze mamy Polaka, który jest tak doceniany w największej organizacji Mma na świecie

0

Fajnie, ze zmniejszyliśmy stratę do atleti ale mimo to strasznie boje się meczów z Realem i Atleti. Nasi w tym sezonie za wyjątkiem sevilli słabo sobie radzą z mocnymi rywalami, jednak mam nadzieje, ze ostatecznie uda nam się sięgnąć po podwójna korone

0

Ogólnie to nigdy nie zrozumiem co jest takiego niesamowitego w tym rodrygo. Chłop nie ma niczego co wyróżniałaby go na tle innych skrzydłowych. Nie jest jakiś niewiadomo jak szybki, drybling przeciętny a i fizycznie mocno odstaje

0

To jest jakiś żart chyba

0

Karny przecież, sędziowie zawsze przeciwko realowi

0

@Kamiloza91 daj bramkę Zielińskiego

0

@busquets5 bialas, sokół, quebo, Kabe, guzior

1

@Lionello każdy wynik inny od zwycięstwa Atleti będzie dobry

0

Mam tylko nadzieje, ze nie wygra jakimś CUDEM Freixa, bo się kompletnie załame

1

@VamosRakieta stop! Teraz węgorz król parkietu ręka jak...

0

Wie ktoś gdzie można w dobrej jakości obejrzeć powtórkę?

6

Szkoda, ze Janek jest taki stary :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?