KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lament Wolisz Javiego Gracie niż Koemana?
0
@BarcaInfo bardzo fajny facet ten bialkowski, bardzo przyjemnie się go słuchało
62
Puig w zarządzie. No to po Koemanie
74
Odkąd Laporta został prezydentem Barcelony Real nie wygrał żadnego trofeum
0
Vamos Laporta!!!
1
@tristan87 to za długi się siedzi w więzieniu?
1
@BarcaInfo szkoda bo mogl by overmars lub raggnick a będzie jednak chyba najgorszy wybór z możliwych
2
Już niedługo wielki Joan do Fonta:
Dawaj ziomus zajaramy
1
@Rewolucja123 dzięki wielkie
2
@Pawel13sz bo chciałbym tak sobie poczytać?
0
Mógłby mi ktoś podlinkować programy Freixy, Laporty i Fonta?
0
@escarabajo w meczu z sevilla się udało. Chciałbym żeby nie był to tylko jednorazowy wybryk
0
Liczę, ze Laporta przed meczem z psg wejdzie do szatni, tupnie nóżką i zaszczepi w naszych piłkarzach wole walki
3
@DonAndrzejos za to u nas chętnie pogra
0
@Sulimo zamiast chociażby Breithwaita mógłby dostać szanse
1
Jest gdzieś transmisja meczu barcy b?
0
Collado i Konrad z bramka, zdolna mamy ta młodzież :)
1
@Derean Real na mecz z nami się zepnie, jestem tego pewien
24
Jeżeli miałem z kimś przegrać, to cieszę się, że stało się to akurat w walce z Janem - stwierdził Adesanya.
- Błachowicz to mistrz z klasą i bardzo miły człowiek. Facet, który stworzył świetną historię - dodał Nigeryjczyk
Fajnie, ze mamy Polaka, który jest tak doceniany w największej organizacji Mma na świecie
0
Fajnie, ze zmniejszyliśmy stratę do atleti ale mimo to strasznie boje się meczów z Realem i Atleti. Nasi w tym sezonie za wyjątkiem sevilli słabo sobie radzą z mocnymi rywalami, jednak mam nadzieje, ze ostatecznie uda nam się sięgnąć po podwójna korone
0
Ogólnie to nigdy nie zrozumiem co jest takiego niesamowitego w tym rodrygo. Chłop nie ma niczego co wyróżniałaby go na tle innych skrzydłowych. Nie jest jakiś niewiadomo jak szybki, drybling przeciętny a i fizycznie mocno odstaje
0
To jest jakiś żart chyba
0
Karny przecież, sędziowie zawsze przeciwko realowi
0
@Kamiloza91 daj bramkę Zielińskiego
0
@busquets5 bialas, sokół, quebo, Kabe, guzior
1
@Lionello każdy wynik inny od zwycięstwa Atleti będzie dobry
0
Mam tylko nadzieje, ze nie wygra jakimś CUDEM Freixa, bo się kompletnie załame
1
@VamosRakieta stop! Teraz węgorz król parkietu ręka jak...
0
Wie ktoś gdzie można w dobrej jakości obejrzeć powtórkę?
6
Szkoda, ze Janek jest taki stary :/