KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to co Dembele w miejsce desta i Griezmann na szpicy?
0
Kurde bele ocampos wchodzi
8
Nie No Mingueza jest niemożliwy
3
Riki picz piękne
4
@Rewolucja123 nie zgadzam się
61
Nie przesadzajcie z tym destem. Chłopak ładnie gra, współpracuje z reszta drużyny tylko pojedynki jeden na jeden w ataku mu narazie nie wychodzą. Poza tym Acuna jest silny fizycznie i bardzo dynamiczny także ciężkiego przeciwnika ma dziś dest
0
@FanKFC czyli lepiej żeby się przewalił o sznurówkę i złamał nogę tak?
4
Mingueza klasa. Jak ktoś jeszcze raz mi powie, ze nie nadaje się na pierwszy skład barcy to nie wiem co zrobie
1
Kurde oby nic pedriemu nie było
3
Ale ja nie lubię tego Jordana
0
Który to krytykował Koemana za wystawienie Dembele w pierwszym składzie?
0
Dembus kocham cie
0
@Encore trentino straciło ostatnio seta ze słabym berlinem. W lidze są za Perugia i Lube. Najmocniejszym rywalem ewidentnie byłaby perugia, a zenit może i w słabszej formie ale dalej grają tam mega gwiazdy
0
Miłośnicy siatkówki jak uważacie, która z tych 3 drużyn Zenit,Trentino,Perugia jest najłatwiejszym rywalem? Jak dla mnie chyba trentino
0
Niezły toniutti zawodnik meczu
1
Kochanowski zabił libero
0
@against_modern_football zgadzam się, toniutti poniżej poziomu dzisiaj
0
@takisobiektos maja ale śliwka pokazał żeby nie bral
0
@BarcaInfo czyli to samo co ostatnio
0
Ten rejno serwis ma bardzo dobry
0
@Encore zagrywkę maja cholernie mocna, o wiele lepsza niż my niestety
0
No i tyle z tego było
0
@Encore nieprawdopodobne jak ta rękę wykręcił
0
Pięknie chłopaki powalczyli
0
@msmsms zaksa z Lube
0
@Encore wiem wiem. Toniutti dzisiaj jak dla mnie niski poziom prezentuje
0
@Encore słabo to dzisiaj wyglada. Ta morda simona tak irytuje a gość robi bez gumy na zagrywce
0
@adi7adi8 No tak myslalem
0
@Encore to jak?
0
Jak będzie 3:0 dla Lube to nie ma złotego seta nie?