- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1473 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1473 Culés
2
Borussia w kryzysie finansowym opuszcza cenę za Sancho :S
0
@KacperVEB Jeżeli masz na myśli informację z powołaniem się na Kickera, to jest ona fałszywa.
0
@Khajio skąd takie wnioski?
0
@KacperVEB Sprawdziłem ich stronę i oficjalny twitter.
0
@Khajio a to nie wiem. Znalazłem na twitterze 6:09 sports
0
@KacperVEB @Khajio Jeżeli będzie sezon bez CL to będą zmuszeni...
0
@PatrykBarca Znaczy i tak mają być do tego zmuszeni. Prezes klub otarcie to powiedział.
1
@Khajio I właśnie dlatego że to powiedział. Cena pójdzie w dół. Każdy wie że muszą sprzedawać, więc i na pozycji negocjacyjnej są słabszej.
0
@PatrykBarca Nie zgodzę się do końca. każdy zdawał sobie z tego sprawę, ale w grze dalej będzie kilka wielkich klubów, które do samego końca będą się starały o jego angaż. To dalej Anglik, dalej młodziutki piłkarz, dalej z potencjałem na miarę najlepszego na świecie i dalej olbrzymia bomba marketingowa. Cena na pewno będzie wywindowana do satysfakcjonującego dla sprzedawców poziomu. Gdyby cena była niższa od przewidywanej, to obwiniał bym za to bardziej sytuację ekonomiczną klubu kupującego i ich gotówkowy sufit, nie deklaracje zarządu Dortmundu.
No i druga kwestia, zawsze jakiś klub może im w transakcję włączyć piłkarza. Chcą dużo na obecne warunki, ale włączenie w transfer (przykładowo) Militao, Viniciusa czy innego Ziyecha, będzie zadowalającym rozstrzygnięciem dla obu stron. Wtedy wpłata 15% dla City, tak bolesna nie będzie.
1
@Khajio Tyle że BVB nie będzie z takiej kwoty zadowolone. Oni wolą zdecydowanie 100mln czy kwotę do tego podobna i kupić sobie kogoś za malutka część tej kwoty. No bo i taki mały zarobek ich problemów z brakiem funduszy związanym z nie graniem w pucharach nie rozwiąże. Warunki są jakie są, licytacji wielkiej nie będzie. Bo prócz chęci samej sprzedaży potrzebni są też chętni na kupno. A tych wielu wcale nie Bedzie, bo większość klubów których na ten transfer stać ma tą pozycję obstawiona.
0
@PatrykBarca Wszystko zależy od wyceny takich zawodników. Wiadomo, że Niemcy muszą szkolić świeżo sprowadzonych nastolatków i sprzedawać ich za duże pieniądze, by móc dzięki temu podwyższyć wynagrodzenia i powiększyć budżet na transfery pięciokrotnie, lecz utrata Sancho nie skończy się na sprowadzeniu 17 latka, który mało w piłce osiągnął. Z dość wiarygodnych informacji wynika, że na jego następcę wydadzą minimalnie powyżej rekordu transferowego i głównym celem ma być ktoś z trójki Malen, Thuram i Gonzalez. Sytuacja wygląda podobnie na środku obrony i tam również są skłonni wydać w okolicach 25-30 milionów na stopera do pierwszego składu, zwłaszcza na Milenkovicia lub Lacroixa. Klub na pewno nie pozwoli sobie na powtórzenie kolejnego tak niepewnego sezonu i dokona te dwa kluczowe wzmocnienia, bo w innym wypadku, dalej będzie istniała szansa na nie zakwalifikowanie się do pucharów i utraty dziesiątek milionów. W scenariuszu zawierającym Ligę Mistrzów, pieniądze pozwolą na trzy-cztery wzmocnienia. Wymienieni gracze nie radzą sobie dobrze w swoich zespołach, przez co cena nie jest już tak wysoka, a potencjał na sprzedaż minimalnie z dwukrotną przebitką jest możliwa.
Z ostatnim nie jestem pewien. Real ma bardzo słabe skrzydła i byłby tam wręcz zbawieniem, sytuacja w PSG zależy od pozycji Mbappe i jako napastnik, ten zrobiłby miejsce dla Anglika, United dalej nie odkryło definicji szaleństwa i kolejne lata grają bez prawego skrzydła i jest jeszcze Chelsea, które ma obsadzoną pozycję w systemie 343, lecz Tuchel ma dostać swój królewski transfer i przy 433 robi się miejsce na taki ruch. Nawet jeżeli tylko trzy kluby przystąpią do negocjacji, to będą to trzy kluby, które potrzebują takiego zawodnika i mogą zyskać gracza na dekadę.