0

@TSWKRK i zauważyłeś to jak zaczął strzelać dla atletico?

4

@Kondziubarca No tak każdy by nas wysłał do domu

3

@Kondziubarca Lazio w Lm to rzeczywiście mocna weryfikacja

0

@sintesox na początku sezonu mocny start, teraz przeciętnie ale wraca po kontuzji zobaczymy

1

@pikass14 z tymi trofeami z BVB to ładnie poleciałeś

0

@MarcelNJ11 Depay to nie N :)

0

@Dankhog 21 letni zawodnik atalanty

0

17 latek z bramka :)

1

@th@les dalej to dobra decyzja z rozstaniem się z nim

0

@MarcelNJ11 nawet bym poświecił Dembele dla Hallanda. Moglibyśmy grać Fati-Halland-Depay

1

@BarcaInfo oby tak właśnie było. Wreszcie trzeba odciąć pępowinę od Leo i zacząć budować drużynę na nowo

0

@Zip jak się nazywał?

0

@Messibestplayerintheworld jeden i drugi kot w worku. Nunez

0

@BarcaInfo niestety ten Tottenham brzmi realnie w kontekście Nagelsmanna

2

@ViscaBarca123 powiesz jak radzi sobie Lamine Yamal?

0

@lukaszbarca15 Vive tez przegrała 3. W tym meczu byli o 2 klasy lepsi

0

@dniel Atletico lub Inter

1

Barca zezlomowana, Kielce zezlomowane psg w lidze mistrzów potęga

0

@Jarema2000 no to mowie. Po co Moryto miałby go uderzać w twarz

0

Ta zasada o trafieniu w twarz jest tak bez sensu

0

@blodziakk Leeds mega ofensywne, south tez potrafi strzelać. Myśle, ze dosyć ryzykowne

0

Kto mówił o tym inwestorze?

3

@ObiektywnyKibic121 przecież stawia na młodych :D

0

@Sysia11 zgadza się

0

@Rewolucja123 No to siedziałby cały sezon na ławie, zagrałby może w jakimś pucharze króla z 3 ligowcem i na tym by się skończyło

0

@Janiama No to tylko potwierdziłeś to co ja napisałem. Gdyby nie kontuzje Koeman nie wprowadziłby prawie nikogo a gralibyśmy ta sama obrona co z Bayernem. Dodałby Pedriego, którego raczej każdy trener na świecie by zauważył. Reszta bez zmian. Gdzie tu ten sezon przejściowy i stawianie na młodych? Gość zobaczył, ze ma dużo kontuzji i wymyślił sobie bajeczkę o sezonie przejściowym i spora cześć kibiców to kupiła. Wracając to Zidane odważnie stawia na młodych? Bo wielu młodych piłkarzy powołał na atalante. No nie bo powołał ich tylko dlatego, ze nie ma innych opcji

2

@Gaz szkoda bo jak patrzę na zawodników w barcy b to mamy naprawdę niezle pokolenie aktualnie

0

@joloskyy jak ktoś jest takim ignorantem to może i tak

0

@joloskyy a kto miał grać? Może Koeman?

13

@joloskyy Dest gra bo kontuzje ma Roberto, Gdyby Umtiti i Pique nie wyleciał na taki czas Araujo i Mingueza nie byliby pewnie powoływani na mecze 1 drużyny, Pedri to ogromny talent i tylko głupi by go nie włączył do drużyny. Puig? Jak on gra totalne ogony i jest pomijany przez Koemana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?