July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB U mnie w okolicy szpitale są okej, ale przychodnia to dramat. Nawet do zwykłego rodzinnego lekarza nie ma do kogo pójść bo jedyne co Ci powiedzą, to, że to twoja wina i tylko im czas zabierasz. Przyjdziesz z anginą to czepiają się diety, przyjdziesz po skierowanie na krew to czepiają się, że nie badasz krwi… i dzięki takim lekarzom odechciewa się profilaktyki.
2
@Kapitan hawk dużo tu takich ostatnio, ciekawe ilu z nich zostanie na stałe, a ilu jest tylko jednostrzałowymi zadymiarzami
0
@esem91 oj oj oj
1
@Popitek12 Metro
7
@don'T.R.I.P.e Tak samo jak Xavi odszedł
0
@Pawci023x O drużynie :D
1
@tbas On jest wieczny, a Ty się pytasz czy żyje?
2
@Yamalessi I daj mu Panie Boże, żeby zwolnił tego imprezowicza.
0
Teraz to już na pewno się uda!
0
@PIWOSZ89 Al-Saad bodajże
26
@NeroTFP1 Fajnie, że chłopak ma normalną dziewczynę, a nie chodzący plastik.
0
@Pawci023x Ja to myślę, że dobry psycholog by się przydał.
8
@Rust_Cohle Może jakieś wypady ojciec syn: rowerki, basen itp?
0
@Criss18Barca @FcPortoFan1999 skaczemy?
0
@Afterlife wiem ile to trwa, bo Daria sama powiedziała, że dwa lata. Zresztą, nie wiem w czym masz problem, bo nie wylewam na nich hejtu, tylko wyrażam swoją opinię, mogę się mylić, nie jestem jasnowidzem, nie przepowiadam przyszłości. I nie wydaje mi się, bym przekroczyła granice wolności słowa, bo nie ujawniam faktów z ich życia opinii publicznej, tylko odnoszę się do tego, czym sami nas karmią. Trochę więcej dystansu.
13
@tomek8756 Tym tempem, to do rozdania dyplomów zdążą się rozwieść.
4
@Commando Swoją drogą pięknie by było, gdyby się jednak do tego PE nie dostał, ale pewnie marne szanse.
6
@Kgorecki2500 Człowiek idei, takich nam trzeba
1
@Kgorecki2500 A po Twoich wpisach wnioskowałam, że jesteś starszy… Ale sama bym chciała mieć znowu 21 lat
Wszystkiego najlepszego :)
7
@tristan87 Nie sprzedałabym MATS-a za żadną cenę.
0
@DamianBarcaCule On opowiada co czyta tu w swoich filmikach, więc radzę mądrze formułować swoje opinie.
0
@HighestInTheRoom niestety, z tej samej części ciała ich mam co i Ty…
@FcPortoFan1999 Odklejone pokolenie xd
0
@Popitek12 No nie wiem… Pani romanistka to chyba krewna Jowitki.
2
@Arden Nie ręczę, że tylko w toalecie :D
2
@Sulimo W mojej matematyk i historyk pobili się o romanistkę, a ona wybrała biologa XD
2
@Arden W niektórych szkołach to faktycznie może i ma sens, pytanie jak z egzekwowaniem tego, szczególnie wobec nauczycieli xd
0
@koksik2700 Albo w Twojej szkole po prostu było inaczej…
0
@karci0 No pewnie że są. Teraz w klasie maturalnej możesz się ohajtać, ale nie możesz pojechać na zawody bez zgody mamy.
0
@kubix05 Dlaczego tylko z pieńciu? Jak szaleć to szaleć.
0
@jacobFCB może wreszcie by zaczęli