0

@agaFCB U mnie w okolicy szpitale są okej, ale przychodnia to dramat. Nawet do zwykłego rodzinnego lekarza nie ma do kogo pójść bo jedyne co Ci powiedzą, to, że to twoja wina i tylko im czas zabierasz. Przyjdziesz z anginą to czepiają się diety, przyjdziesz po skierowanie na krew to czepiają się, że nie badasz krwi… i dzięki takim lekarzom odechciewa się profilaktyki.

2

@Kapitan hawk dużo tu takich ostatnio, ciekawe ilu z nich zostanie na stałe, a ilu jest tylko jednostrzałowymi zadymiarzami

0

@esem91 oj oj oj

1

@Popitek12 Metro

7

@don'T.R.I.P.e Tak samo jak Xavi odszedł

0

@Pawci023x O drużynie :D

1

@tbas On jest wieczny, a Ty się pytasz czy żyje?

2

@Yamalessi I daj mu Panie Boże, żeby zwolnił tego imprezowicza.

0

Teraz to już na pewno się uda!

0

@PIWOSZ89 Al-Saad bodajże

26

@NeroTFP1 Fajnie, że chłopak ma normalną dziewczynę, a nie chodzący plastik.

0

@Pawci023x Ja to myślę, że dobry psycholog by się przydał.

8

@Rust_Cohle Może jakieś wypady ojciec syn: rowerki, basen itp?

0

0

@Afterlife wiem ile to trwa, bo Daria sama powiedziała, że dwa lata. Zresztą, nie wiem w czym masz problem, bo nie wylewam na nich hejtu, tylko wyrażam swoją opinię, mogę się mylić, nie jestem jasnowidzem, nie przepowiadam przyszłości. I nie wydaje mi się, bym przekroczyła granice wolności słowa, bo nie ujawniam faktów z ich życia opinii publicznej, tylko odnoszę się do tego, czym sami nas karmią. Trochę więcej dystansu.

13

@tomek8756 Tym tempem, to do rozdania dyplomów zdążą się rozwieść.

4

@Commando Swoją drogą pięknie by było, gdyby się jednak do tego PE nie dostał, ale pewnie marne szanse.

6

@Kgorecki2500 Człowiek idei, takich nam trzeba

1

@Kgorecki2500 A po Twoich wpisach wnioskowałam, że jesteś starszy… Ale sama bym chciała mieć znowu 21 lat
Wszystkiego najlepszego :)

7

@tristan87 Nie sprzedałabym MATS-a za żadną cenę.

0

@DamianBarcaCule On opowiada co czyta tu w swoich filmikach, więc radzę mądrze formułować swoje opinie.

0

@HighestInTheRoom niestety, z tej samej części ciała ich mam co i Ty…
@FcPortoFan1999 Odklejone pokolenie xd

0

@Popitek12 No nie wiem… Pani romanistka to chyba krewna Jowitki.

2

@Arden Nie ręczę, że tylko w toalecie :D

2

@Sulimo W mojej matematyk i historyk pobili się o romanistkę, a ona wybrała biologa XD

2

@Arden W niektórych szkołach to faktycznie może i ma sens, pytanie jak z egzekwowaniem tego, szczególnie wobec nauczycieli xd

0

@koksik2700 Albo w Twojej szkole po prostu było inaczej…

0

@karci0 No pewnie że są. Teraz w klasie maturalnej możesz się ohajtać, ale nie możesz pojechać na zawody bez zgody mamy.

0

@kubix05 Dlaczego tylko z pieńciu? Jak szaleć to szaleć.

0

@jacobFCB może wreszcie by zaczęli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?