1

@Kgorecki2500 Podziwiam ścisłowców. Życzę powodzenia :)

0

@Kgorecki2500 A co siostrzyczka zdaje?

0

@blakkudium Cóż, szkoda… anyway

0

@FcPortoFan1999 Iga ma w dowodzie Jadwiga?

1

@Michael24 Nie, a skąd takie pytanie?

1

@barcelonaLM Ale tak rozjechał, że są rozjechani czy tylko troszkę?

0

@Peciak Pewnie dlatego, że umieścił piosenkę o takim tytule w swojej matchday playlist…

2

@Radioactive9705 Ciekawe jak taki Schuman czy inny z ojców założycieli oceniliby dzisiejszą UE…

2

Jedyna stała we wszechświecie xd

1

@Popitek12 Głupio, mógł zarządzić, że co lekcja to z inną koleżanką.

1

@Transu96 Nie. Ja cały czas odnoszę wrażenie, że Popitek siedzi w jednej ławce z Dodim.

0

@wojopancer Napisał „niedawno się obudziłem”… Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem xd

0

@jary99 Późno wstajesz…

5

Bejba, ic kajna krejze…

0

@Hosh Bym coś Ci napisała, ale pewnie dostałabym za to premierowego bana. Ale możesz sobie wyobrazić.

2

@Kazragore Nie zgadzam się z Rysiem. Gdybyśmy teraz przyjęli euro to byśmy się położyli jak Grecja. Po coś są te kryteria konwergencji i uważam, że trzeba je rzetelnie wypełnić zanim w ogóle zaczniemy to rozważać. A zanim to, to Unia się może rozpaść.

1

@Arden Emmm… tu nie trzeba ciasta. Jak już to wiadro lodów na pocieszenie albo flaszka na strawność.

1

@AxelF Dzięki mordko, też Ci dam herba.
#herbforherb

3

@ranger3120 Przypomnij w piątek to la bambla zasiądzie jak do Małysza ;)

4

@Saviola88 uśmiecha się, bo już nie ma siły płakać..:

2

@Kgorecki2500 Ale jak już chcesz iść na WAT to trzeba tę maturę zdać.

3

@MesQueUnClub_87 Bo to jest test na popularność, nie na rację. Ja też ostatnio dużo więcej zielonych dostaje niż dotychczas, bo więcej się udzielam.

16

@Saviola88 Cóż za zaskoczenie. Tak samo jak piękne jest, gdy wyborcy TD mówią, że głosowali na nich, żeby nie było Tuska, a mają Tuska. Toż nikt się nie spodziewał.

6

@FCB24 Nie. Ja mam nadal syndrom sztokholmski i czekam na następny mecz Xavinety i przełamanie.

2

@QQL5 Mnie też i to bardzo

3

@draxidox Tyle się zmieniło, a jakby nic się nie zmieniło.

3

@Rl9k1nG Nie jem parówek, ale podobno Berlinki to największy syf.

4

@wojopancer Laportę na taczkę!

0

@ArcziArtt A pod kątem reakcji krzyżowych też go badaliście?

0

@bartekvisca To był żarcik ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?