July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Podziwiam ścisłowców. Życzę powodzenia :)
0
@Kgorecki2500 A co siostrzyczka zdaje?
0
@blakkudium Cóż, szkoda… anyway
0
@FcPortoFan1999 Iga ma w dowodzie Jadwiga?
1
@Michael24 Nie, a skąd takie pytanie?
1
@barcelonaLM Ale tak rozjechał, że są rozjechani czy tylko troszkę?
0
@Peciak Pewnie dlatego, że umieścił piosenkę o takim tytule w swojej matchday playlist…
2
@Radioactive9705 Ciekawe jak taki Schuman czy inny z ojców założycieli oceniliby dzisiejszą UE…
2
Jedyna stała we wszechświecie xd
1
@Popitek12 Głupio, mógł zarządzić, że co lekcja to z inną koleżanką.
1
@Transu96 Nie. Ja cały czas odnoszę wrażenie, że Popitek siedzi w jednej ławce z Dodim.
0
@wojopancer Napisał „niedawno się obudziłem”… Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem xd
0
@jary99 Późno wstajesz…
5
Bejba, ic kajna krejze…
0
@Hosh Bym coś Ci napisała, ale pewnie dostałabym za to premierowego bana. Ale możesz sobie wyobrazić.
2
@Kazragore Nie zgadzam się z Rysiem. Gdybyśmy teraz przyjęli euro to byśmy się położyli jak Grecja. Po coś są te kryteria konwergencji i uważam, że trzeba je rzetelnie wypełnić zanim w ogóle zaczniemy to rozważać. A zanim to, to Unia się może rozpaść.
1
@Arden Emmm… tu nie trzeba ciasta. Jak już to wiadro lodów na pocieszenie albo flaszka na strawność.
1
@AxelF Dzięki mordko, też Ci dam herba.
#herbforherb
3
@ranger3120 Przypomnij w piątek to la bambla zasiądzie jak do Małysza ;)
4
@Saviola88 uśmiecha się, bo już nie ma siły płakać..:
2
@Kgorecki2500 Ale jak już chcesz iść na WAT to trzeba tę maturę zdać.
3
@MesQueUnClub_87 Bo to jest test na popularność, nie na rację. Ja też ostatnio dużo więcej zielonych dostaje niż dotychczas, bo więcej się udzielam.
16
@Saviola88 Cóż za zaskoczenie. Tak samo jak piękne jest, gdy wyborcy TD mówią, że głosowali na nich, żeby nie było Tuska, a mają Tuska. Toż nikt się nie spodziewał.
6
@FCB24 Nie. Ja mam nadal syndrom sztokholmski i czekam na następny mecz Xavinety i przełamanie.
2
@QQL5 Mnie też i to bardzo
3
@draxidox Tyle się zmieniło, a jakby nic się nie zmieniło.
3
@Rl9k1nG Nie jem parówek, ale podobno Berlinki to największy syf.
4
@wojopancer Laportę na taczkę!
0
@ArcziArtt A pod kątem reakcji krzyżowych też go badaliście?
0
@bartekvisca To był żarcik ;)