1

Uuuuuuuuuuuhuhuhuhuhu :)

0

@szymekdymek Dobrze, dobrze. Coraz lepiej nasz diamencik :)

0

@szymekdymek w sumie nie najgorzej

2

@Jakchcesz Jak już i tak jest zwolniony to po co ma się przymilać la rambli?

0

@draxidox A co? Matka na wojnie była?

1

@tomek8756 Ale 10 lat nic nie dodawał…

1

@Dari0G to od razu jacuzzi. Kolega @cchesterr43 chyba jest bardzo dobrym człowiekiem, że Bóg go tak obficie obdarza.

5

@Kgorecki2500 Nie ma to jak rzetelne, bezstronne media…

0

@FCBparasiempre 6:1 z PSG

6

@Arden Już mi się podoba :)

0

@lntrowertyk Albo była żona mężowi.

1

@Barcasub Za X4vinietą bardzo :(

11

Kilka słów ode mnie:

Czekałam na ten dzień, kiedy Xavi zostanie trenerem pierwszej drużyny co najmniej od 6 czerwca 2015 roku, czyli dnia, w którym rozegrał on ostatni mecz w Barcelonie jako piłkarz, o ile nie dłużej.
6 listopada 2021 roku był dla mnie radosnym dniem, bo spadła na mnie ta wesoła nowina.
I powiem Wam, o wiele lepsze, było czekanie na to, aż Xavi, ten wspaniały piłkarz, zostanie trenerem, niż samo to, jak już tym trenerem był. Oczywiście, dał wiele cudownych momentów i to już zostanie na zawsze na kartkach historii.
Boli jednak to, że odchodzi w poczuciu rozczarowania i to nie tylko samą grą i sprawami okołoboiskowymi, ale również złą atmosferą powodowaną przez pewnego mało poważnego pana. Bo człowiek oczekiwał, że Xavi odejdzie z ławki w chwale i żył w takim przekonaniu latami.
Pozostaje nadzieja, że facet się jeszcze trochę podszkoli, a za sterami klubu stanie lepszy człowiek i przyszłość może się okryć blaskiem. Na razie trzymamy kciuki za Flicka, by doszlifował te nasze diamenty.
A dziś pozostaje tylko powiedzieć:
Grácies Xavi!
Visca el Barça!


0

@FcPortoFan1999 Bardziej mi chodziło o to, że jednak Lapcio nie dogada się ani z Flickiem ani z nikim innym, bo to człowiek nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch.

0

@Kgorecki2500 „żarłok nienażarty”… z kimś mi się to kojarzy. Niestety, źle mi się to kojarzy.

2

@arasz1819 Jeszcze się okaże, że Xavi będzie musiał wrócić.

0

@BorzyKrzys bo najłatwiej mówić jak najbliżej rolnika jest się w sklepie.

1

@norbi77 Ale też weźmy pod uwagę, ile teraz kosztuje utrzymanie roślin. Wszelkie nawozy, opryski itp. wielokrotnie w górę.

1

@Pawel13sz Pytanie, do kiedy zostanie. Do grudnia?

0

@FanBarcy22 Bo rymuje się i z usta i tłusta i pusta… :D

6

@DonAndrzejos Znów lodówka moja pusta,
Norek wyżarł mi kiełbasę,
Jestem smutny jak langusta,
Ale mu przyleję pasem.

3

@lntrowertyk Mów jak uważasz, aby z szacunkiem. Jeśli to Twój kolega to myślę że zwykłe „cześć” jest na miejscu.

4

@IronSanHybrid Poziom polskiej polityki na dwóch obrazkach.

1

@Hosh Na papieże zremisowaliśmy z Argentyną xd

2

@Ankara_Messi trzeba w linku zmienić x na Twitter.

1

@HighestInTheRoom Ostatnio nawet sama Barcelona jest jak nasze podwórko polityczne.

2

@Damian11 Najgorzej ograniczać się samemu do tej jednej osoby, z którą wiesz, że i tak nic nie będzie. A z drugiej strony, często jest tak, że nikt tej osobie do pięt nie dorasta.

8

@musli1989 o PO 8 lat temu też mówili, że partia skończona i co? Jednym i drugim jest nie na rękę żeby tych drugich nie było. Będą się obrzucać błotem, udawać, że wyciągają konsekwencje, potem popuszczać, a blender partyjny dalej mieli.

2

@Cule2013 To jest jak ospa, każdy to musi przejść, często z powikłaniami :)

1

@NeroTFP1 chyba najbardziej Balladyna (gimnazjum), w liceum chyba Kordian.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?