July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uuuuuuuuuuuhuhuhuhuhu :)
0
@szymekdymek Dobrze, dobrze. Coraz lepiej nasz diamencik :)
0
@szymekdymek w sumie nie najgorzej
2
@Jakchcesz Jak już i tak jest zwolniony to po co ma się przymilać la rambli?
0
@draxidox A co? Matka na wojnie była?
1
@tomek8756 Ale 10 lat nic nie dodawał…
1
@Dari0G to od razu jacuzzi. Kolega @cchesterr43 chyba jest bardzo dobrym człowiekiem, że Bóg go tak obficie obdarza.
5
@Kgorecki2500 Nie ma to jak rzetelne, bezstronne media…
0
@FCBparasiempre 6:1 z PSG
6
@Arden Już mi się podoba :)
0
@lntrowertyk Albo była żona mężowi.
1
@Barcasub Za X4vinietą bardzo :(
11
Kilka słów ode mnie:
Czekałam na ten dzień, kiedy Xavi zostanie trenerem pierwszej drużyny co najmniej od 6 czerwca 2015 roku, czyli dnia, w którym rozegrał on ostatni mecz w Barcelonie jako piłkarz, o ile nie dłużej.
6 listopada 2021 roku był dla mnie radosnym dniem, bo spadła na mnie ta wesoła nowina.
I powiem Wam, o wiele lepsze, było czekanie na to, aż Xavi, ten wspaniały piłkarz, zostanie trenerem, niż samo to, jak już tym trenerem był. Oczywiście, dał wiele cudownych momentów i to już zostanie na zawsze na kartkach historii.
Boli jednak to, że odchodzi w poczuciu rozczarowania i to nie tylko samą grą i sprawami okołoboiskowymi, ale również złą atmosferą powodowaną przez pewnego mało poważnego pana. Bo człowiek oczekiwał, że Xavi odejdzie z ławki w chwale i żył w takim przekonaniu latami.
Pozostaje nadzieja, że facet się jeszcze trochę podszkoli, a za sterami klubu stanie lepszy człowiek i przyszłość może się okryć blaskiem. Na razie trzymamy kciuki za Flicka, by doszlifował te nasze diamenty.
A dziś pozostaje tylko powiedzieć:
Grácies Xavi!
Visca el Barça!
0
@FcPortoFan1999 Bardziej mi chodziło o to, że jednak Lapcio nie dogada się ani z Flickiem ani z nikim innym, bo to człowiek nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch.
0
@Kgorecki2500 „żarłok nienażarty”… z kimś mi się to kojarzy. Niestety, źle mi się to kojarzy.
2
@arasz1819 Jeszcze się okaże, że Xavi będzie musiał wrócić.
0
@BorzyKrzys bo najłatwiej mówić jak najbliżej rolnika jest się w sklepie.
1
@norbi77 Ale też weźmy pod uwagę, ile teraz kosztuje utrzymanie roślin. Wszelkie nawozy, opryski itp. wielokrotnie w górę.
1
@Pawel13sz Pytanie, do kiedy zostanie. Do grudnia?
0
@FanBarcy22 Bo rymuje się i z usta i tłusta i pusta… :D
6
@DonAndrzejos Znów lodówka moja pusta,
Norek wyżarł mi kiełbasę,
Jestem smutny jak langusta,
Ale mu przyleję pasem.
3
@lntrowertyk Mów jak uważasz, aby z szacunkiem. Jeśli to Twój kolega to myślę że zwykłe „cześć” jest na miejscu.
4
@IronSanHybrid Poziom polskiej polityki na dwóch obrazkach.
1
@Hosh Na papieże zremisowaliśmy z Argentyną xd
2
@Ankara_Messi trzeba w linku zmienić x na Twitter.
1
@HighestInTheRoom Ostatnio nawet sama Barcelona jest jak nasze podwórko polityczne.
2
@Damian11 Najgorzej ograniczać się samemu do tej jednej osoby, z którą wiesz, że i tak nic nie będzie. A z drugiej strony, często jest tak, że nikt tej osobie do pięt nie dorasta.
8
@musli1989 o PO 8 lat temu też mówili, że partia skończona i co? Jednym i drugim jest nie na rękę żeby tych drugich nie było. Będą się obrzucać błotem, udawać, że wyciągają konsekwencje, potem popuszczać, a blender partyjny dalej mieli.
2
@Cule2013 To jest jak ospa, każdy to musi przejść, często z powikłaniami :)
1
@NeroTFP1 chyba najbardziej Balladyna (gimnazjum), w liceum chyba Kordian.