July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Paradoksalnie, brak Lewego z Holandią może bardziej zmotywować naszych.
3
@partymaker Na 5. Kadencja w PE to 5 lat.
0
@Kgorecki2500 Najlepsze, że nikt głosujący na Konfederację (zarówno z kobiet jak i mężczyzn) nie chciałby iść z Biedroniem do łóżka xd
2
@Kamilos84 Tylko ten telemark z podpórką niestety :(
3
@Kgorecki2500 A prosili, żeby rzucać maskotki po meczu…
0
@FcPortoFan1999 opinie w googlu o panu mecenasie są bardzo ciekawe. Klękajcie narody!
0
@FcPortoFan1999 A to też bardzo barwna postać.
0
@FcPortoFan1999 od razu z adwokatem niech przyjdą.
2
@Roobo Pomyślał co tam się musi dziać i zszedł.
1
@NeroTFP1 W punkt
1
@Tasde A tak to będzie siedział na balkonie xd
1
@HypeR Oczywiście.
0
@aspr1me Bo on tylko dla Niemców przecież xd
0
@Saviola88 A zainteresowania jakie sobie wpisał. I niech nie mówi, że nie jest trollem.
1
@Kgorecki2500 Właśnie wszystko rozumiem xd
9
@Kgorecki2500 Wprowadzić kogoś w stan oskarżenia, tylko dlatego, że ma się z kimś odmienne poglądy? TOP!
Bardzo demokratyczne zachowanie.
2
@macio_944 Wiadomo, że chodzi o kasę, ale czasami robią takie fikołki wbrew logice, że głowa boli.
1
Komentarz usunięty
8
@Aferzysta skoro europarlament udowodnił, że marchewka to owoc, a ślimak to ryba…
1
@Pawlak1992 Tak, choć ta osoba nie była faworytem.
0
@Khajio Oby ta obsesja nie zgasła jak świeczka ;)
0
@paweldunajecfcb Całkiem zacnie. Nie raz i na 2 dni styknie.
8
@Zoker O Grzegorz Braun! O Grzegorz Braun! Kto tak zgasił świece nam? Widziała Polska i cała Uniaaaa… jakoś tak to leciało :D
3
@KrychaFCB Sama elyta
7
@tristan87 Lepiej śmieszek niż Śmiszek :P
0
@D10SLEO Tego cisza wyborcza nie obejmuje:)
1
@ProMILs ale Giertych jest z Peło to jemu wolno xd
0
@FcPortoFan1999 Czy jest świeżo? Jest tanio!
0
@barcelonaLM Pomidory są jeszcze zielone, ale jak poleżą na słońcu to staną się czerwone, może Pan spokojnie brać.
0
@Emhyr bo nie dość, że piłki brak to jeszcze cisza wyborcza.