1

@FcPortoFan1999 Zniszczyłeś mi dzień uświadamiając mi, że on jest aż taki młody xd

1

@tomek8756 Carlos chyba jest mimo wszystko za ładny dla Iguni. Ale podobno miłość nie wybiera ;)

0

@Gaz Zarąbisty grajek. Dlaczego on u nas jeszcze nie gra?

1

@Kgorecki2500 To się ciesz, bo u mnie wszystkie przedmioty i egzaminy. Walka szczurów.

1

@NeroTFP1 Nie zna życia ten, kto nie brał udziału w usosowych rejestracjach…

1

@Kgorecki2500 A można odinstalować…

1

@Rastafarnianin gra w finale, bo wcześniej nie trafiła na Igę ;)

5

@FCB_dimiC Oceniałeś warsztat @Luciano99???

1

@Lionel_Messi10 To w Warszawie wydawało mi się, że jest czerwiec, ale jak widać, nigdy pewności nie ma ;)

1

@Kapitan hawk jest czerwiec czy grudzień?
@FcPortoFan1999 sobowtórka.

0

@FcPortoFan1999 do europensyj…

0

@KrychaFCB Było sobie kupić Złotopolskie. Może też syf (nie wiem, nie piłam), ale przynajmniej nazwa dumna.

3

@macio_944 Dzisiaj widziałam jak pan w komunikacji czytał artykuł o Lewym zatytułowany: przytulił córeczki, Ukrainie strzeli brameczki XD

1

@bari_94 Terrorysta z Munchen xd

3

Muszę częściej pisać przed meczami, że nic nie strzelą XD

0

@vangoor i cały misterny plan też w Milika :D

1

@Kapitan hawk Skończy się 0:0.

3

@AFA To musi poczekać ten rok

11

@Saviola88 Wolne sądy wolniej już nie mogą xD

1

@Arden Wirus Stachurskiej?
@KrychaFCB nie ma znaczenia czy murzyn czy nie murzyn, im bardziej naiwna laska, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie wychowywać dzidzię sama.

1

@messi564 Jak przejrzysz insta Alvaro, to on tam pododawał też filmiki z profesjonalnymi tancerkami, więc może Ci się spodoba.

1

@kamilop To, że ktoś daje się kamerować nie oznacza od razu, że jest aktorem…

0

@Michael24 Obie.

1

@barcelonaLM To, że ktoś każe się uśmiechać to nie znaczy, że ludzie są szczęśliwi.
Jak dla mnie to #normalnaPolska na tak.

0

@esem91 Karol, ja kaszlę!

0

@Chaoss A takie świetne miało być to TVPO…

0

@FcPortoFan1999 A Ty masz?

2

@tomek8756 Do Bosaka się upodobnił dla zmyły.

0

@David_Beckham primo voto Lewandowska, a co potem to nie nasza sprawa

1

@Objectivo ale to i tak trzeba jakoś dojechać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?