July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Zniszczyłeś mi dzień uświadamiając mi, że on jest aż taki młody xd
1
@tomek8756 Carlos chyba jest mimo wszystko za ładny dla Iguni. Ale podobno miłość nie wybiera ;)
0
@Gaz Zarąbisty grajek. Dlaczego on u nas jeszcze nie gra?
1
@Kgorecki2500 To się ciesz, bo u mnie wszystkie przedmioty i egzaminy. Walka szczurów.
1
@NeroTFP1 Nie zna życia ten, kto nie brał udziału w usosowych rejestracjach…
1
@Kgorecki2500 A można odinstalować…
1
@Rastafarnianin gra w finale, bo wcześniej nie trafiła na Igę ;)
5
@FCB_dimiC Oceniałeś warsztat @Luciano99???
1
@Lionel_Messi10 To w Warszawie wydawało mi się, że jest czerwiec, ale jak widać, nigdy pewności nie ma ;)
1
@Kapitan hawk jest czerwiec czy grudzień?
@FcPortoFan1999 sobowtórka.
0
@FcPortoFan1999 do europensyj…
0
@KrychaFCB Było sobie kupić Złotopolskie. Może też syf (nie wiem, nie piłam), ale przynajmniej nazwa dumna.
3
@macio_944 Dzisiaj widziałam jak pan w komunikacji czytał artykuł o Lewym zatytułowany: przytulił córeczki, Ukrainie strzeli brameczki XD
1
@bari_94 Terrorysta z Munchen xd
3
Muszę częściej pisać przed meczami, że nic nie strzelą XD
0
@vangoor i cały misterny plan też w Milika :D
1
@Kapitan hawk Skończy się 0:0.
3
@AFA To musi poczekać ten rok
11
@Saviola88 Wolne sądy wolniej już nie mogą xD
1
@Arden Wirus Stachurskiej?
@KrychaFCB nie ma znaczenia czy murzyn czy nie murzyn, im bardziej naiwna laska, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie wychowywać dzidzię sama.
1
@messi564 Jak przejrzysz insta Alvaro, to on tam pododawał też filmiki z profesjonalnymi tancerkami, więc może Ci się spodoba.
1
@kamilop To, że ktoś daje się kamerować nie oznacza od razu, że jest aktorem…
0
@Michael24 Obie.
1
@barcelonaLM To, że ktoś każe się uśmiechać to nie znaczy, że ludzie są szczęśliwi.
Jak dla mnie to #normalnaPolska na tak.
0
@esem91 Karol, ja kaszlę!
0
@Chaoss A takie świetne miało być to TVPO…
0
@FcPortoFan1999 A Ty masz?
2
@tomek8756 Do Bosaka się upodobnił dla zmyły.
0
@David_Beckham primo voto Lewandowska, a co potem to nie nasza sprawa
1
@Objectivo ale to i tak trzeba jakoś dojechać ;)