1

@Kgorecki2500 Tylko pijaczki raczej nie chodzą na wybory…

3

@kubix05 Ursynów to żadna dzielnica, skoro nie jeździ tam tramwaj. Tylko jakieś metro…

4

@mientusek1407 Nie wiem, nie korzystałam. Ale moja znajoma znalazła tam faceta (nie księdza), więc chyba można znaleźć kogoś normalnego.

1

@mientusek1407 Próbuj, ale nie nastawiaj się, że na pewno tam kogoś znajdziesz.
Słyszałam jeszcze o takim portalu be.salt. To też chrześcijański.

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście. Uwielbiam się wku….. i na wszystko narzekać i wiedzieć lepiej.

0

@FcPortoFan1999 A czy nie możemy na klatę przyjąć faktu, że Polacy uwielbiają celebrować porażki i tyle?

0

@Criss18Barca Jeśli 42-letni Piotr Żyła wystartuje, to jest nadzieja na medal :)

3

@macio_944 ona po prostu wciągnęła brzuch i wyszło jej to na twarzy jak Karolowi Krawczykowi.

4

@Luciano99 Trójkąty i kwadraty?

4

@tomek8756 Warto, ale nie na wariata. Uważam, to powinna być wspólna decyzja i nie na hop siup. Trzeba się dobrze poznać i być świadomym tego, jakie skutki małżeństwo wywołuje (np. Prawne czy sakramentalne). Jeżeli ktoś wie, że nie wytrzyma z tą jedną osobą do końca życia, to nie warto zawracać sobie ani tej osobie głowy z braniem ślubu.

2

@mrboom Niepokonany! To nasz Albatros kochany! Niepokooonaaany to nasz Albaatrooos kochaaaany!

1

@Albatros Karol Krawczyk oczywiście, tylko i wyłącznie.

3

@tomek8756 W Lyonie to już ponad 5 lat temu nie było ciekawie. Niestety miałam przyjemność tam być.

0

@tomek8756 Jakie drzewo taki klin.

0

@Kozinho. No 21 wtedy byłoby wolne

11

@Mario96w Najlepiej białe serduszko w czerwonej obwódce.

6

@RosjaninBut Demokratyczne rządy prawa… No chyba, że wygrywa prawica to wtedy Was spalimy.

22

@BorzyKrzys Dobrze, że on sam Putina nigdy nie lubił…

0

@Luciano99 Dobrze, że @jowita się nie udziela, bo napisałaby nam Twoją nazwę i tego la Rambla mogłaby nie przeżyć.

9

@Popitek12 Na insta też nazywasz się Popitek?

1

@Criss18Barca Jak dla mnie mleko i cola - niestety nie. Wręcz przeciwnie, bardziej chce mi się pić.

0

Madrycki fart…….

1

@kamiVeB Tylko La Furia Roja!

0

@A4ron Że są przyzwyczajeni do grania na niemieckich boiskach?

1

@Lordzi Przedwczesny finał.

0

@FcPortoFan1999 11/10 rudych jest wrednych. Nie wiedziałeś?

0

@TR3YWAY Przynajmniej pozbyłeś się konkurencji. To znaczy, konkurent sam się siebie pozbył.

2

@Rastafarnianin Masakra z tymi Kubusiami. Dobrze, że chociaż Wojtek jej został xd

7

@Arden Może trochę, ale chyba ma więcej uroku niż typowi Niemcy.

4

@mordini123 @NeroTFP1 on jest tak stary, że dla niego dziś czy jutro nie robi różnicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?