July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Tylko pijaczki raczej nie chodzą na wybory…
3
@kubix05 Ursynów to żadna dzielnica, skoro nie jeździ tam tramwaj. Tylko jakieś metro…
4
@mientusek1407 Nie wiem, nie korzystałam. Ale moja znajoma znalazła tam faceta (nie księdza), więc chyba można znaleźć kogoś normalnego.
1
@mientusek1407 Próbuj, ale nie nastawiaj się, że na pewno tam kogoś znajdziesz.
Słyszałam jeszcze o takim portalu be.salt. To też chrześcijański.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście. Uwielbiam się wku….. i na wszystko narzekać i wiedzieć lepiej.
0
@FcPortoFan1999 A czy nie możemy na klatę przyjąć faktu, że Polacy uwielbiają celebrować porażki i tyle?
0
@Criss18Barca Jeśli 42-letni Piotr Żyła wystartuje, to jest nadzieja na medal :)
3
@macio_944 ona po prostu wciągnęła brzuch i wyszło jej to na twarzy jak Karolowi Krawczykowi.
4
@Luciano99 Trójkąty i kwadraty?
4
@tomek8756 Warto, ale nie na wariata. Uważam, to powinna być wspólna decyzja i nie na hop siup. Trzeba się dobrze poznać i być świadomym tego, jakie skutki małżeństwo wywołuje (np. Prawne czy sakramentalne). Jeżeli ktoś wie, że nie wytrzyma z tą jedną osobą do końca życia, to nie warto zawracać sobie ani tej osobie głowy z braniem ślubu.
2
@mrboom Niepokonany! To nasz Albatros kochany! Niepokooonaaany to nasz Albaatrooos kochaaaany!
1
@Albatros Karol Krawczyk oczywiście, tylko i wyłącznie.
3
@tomek8756 W Lyonie to już ponad 5 lat temu nie było ciekawie. Niestety miałam przyjemność tam być.
0
@tomek8756 Jakie drzewo taki klin.
0
@Kozinho. No 21 wtedy byłoby wolne
11
@Mario96w Najlepiej białe serduszko w czerwonej obwódce.
6
@RosjaninBut Demokratyczne rządy prawa… No chyba, że wygrywa prawica to wtedy Was spalimy.
22
@BorzyKrzys Dobrze, że on sam Putina nigdy nie lubił…
0
@Luciano99 Dobrze, że @jowita się nie udziela, bo napisałaby nam Twoją nazwę i tego la Rambla mogłaby nie przeżyć.
9
@Popitek12 Na insta też nazywasz się Popitek?
1
@Criss18Barca Jak dla mnie mleko i cola - niestety nie. Wręcz przeciwnie, bardziej chce mi się pić.
0
Madrycki fart…….
1
@kamiVeB Tylko La Furia Roja!
0
@A4ron Że są przyzwyczajeni do grania na niemieckich boiskach?
1
@Lordzi Przedwczesny finał.
0
@FcPortoFan1999 11/10 rudych jest wrednych. Nie wiedziałeś?
0
@TR3YWAY Przynajmniej pozbyłeś się konkurencji. To znaczy, konkurent sam się siebie pozbył.
2
@Rastafarnianin Masakra z tymi Kubusiami. Dobrze, że chociaż Wojtek jej został xd
7
@Arden Może trochę, ale chyba ma więcej uroku niż typowi Niemcy.
4
@mordini123 @NeroTFP1 on jest tak stary, że dla niego dziś czy jutro nie robi różnicy.