0

@SeWo77 A który rocznik? Bo u mnie Sony się sprawdza bez zarzutu.

4

@Kgorecki2500 Jeju, ta pani jest zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzkiego. Szczególnie dla psychiki.

1

@AFA Chukwe Bukwe Amba La Bamba? to zostaniesz milionerem zaraz po Karolu Krawczyku.

1

@robertocarlos76 a ja zawsze właśnie słyszałam, że Badalona i Mataró to takie dość niebezpieczne miejsca i lepiej już w samej Barcelonie niż tam.

0

@Gronek Jak same to Petitki. Kiedyś były bardzo dobre takie w przezroczystej folii z białym wzorkiem, ale niestety już ich nie robią wieki.

1

@Faro Chyba uczył się polskiego od kabaretu Ani Mru Mru: „ I’m waiting for my sister - Ja sikam na moją siostrę”

4

@kamyk_23 Czym reklama magnuma obraża?

9

@DLFCB Mam nadzieję, że odpowiednio zatrąbił.

1

@Lionel_Messi10 Ten to się ma…

1

@Kgorecki2500 Zastrzyk

0

@Masnymichael Zależy jakie masz warunki. Jak masz np. mocno zalesiony teren, to lepiej wziąć online, bo satelita może Ci nie odbierać dobrze.

1

@Kgorecki2500 Ajj, nie ma to jak być fajnopolakiem…

1

@Kgorecki2500 Jeju, jaka ładna była naturalna.

0

@Cvzx i nawet te filmiki z finału Euro się przewijały i człowiek myślał, że tu mocny ogień jest.

0

@Cvzx Morata też rozstał się z żoną. Nie wierzę już w miłość :(

0

@NorbiTBOB Optymizm będzie po konferencji Sergiego Roberta, bo wtedy będzie poczęstunek.

1

@kubix05 Ach jak cudowny jest Tadzio Norek, czuły w sobotę, męski we wtorek.
Geniusz…

0

@LukaszFan ale de Jong ma na imię Frenkie, a nie Frank :)

0

@Pawlusek Ale Kessie już nie jest nasz…

2

@MesQueUnClub96 Na przykład gdy we śnie masz romans z kimś kogo spotykasz codziennie, ale w ogóle Ci się nie podoba i po takim śnie już nie patrzysz na tą osobę normalnie jak przedtem, bo masz w głowie ten sen.

1

@MesQueUnClub96 takie, gdy przyśni Ci się ktoś znajomy w jakiejś dziwnej sytuacji i potem nie umiesz już normalnie spojrzeć na tego człowieka.

1

@Panpiwkarz tylko pamiętaj, że na końcu jest „x”, a nie „ks” :D

2

@Arden U mnie raczej ci mali mieli problem.

0

@MesQueUnClub96 i ten 13-letni Klemens Murańka…
A tak serio liczę na Zniszczoła.

1

@Stinger_ Pamiętaj, że prawdziwa kobieta zawsze idzie do wc z kimś.

0

@Rust_Cohle Tym razem podziękuję

12

Dajta spokój. Jakbym chciała zobaczyć jak chłop bije babę to bym do sąsiadów zerknęła.

0

@MarFan Nie było.I tak jak @mkord słusznie wskazał: mówię o aktualnej sytuacji.

4

Nasi kopacze mogą tylko pomarzyć o takim turnieju… a nie, czekaj. Oni nawet nie marzą, bo nie mają takich ambicji.
Nie zawsze się wygrywa, ale siatkarze dali z siebie wszystko i chwała im za to!

2

Mamy srebro!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?