1

@DiSBlaDE Jest fajna strona „dobarcelony.pl”. Polecam z niej korzystać, bo jest wszystko opisane, włącznie z tym jak najwygodniej gdzieś dotrzeć.

0

@Lucyfffer no to polecam wybrać się jako widownia do sądów rodzinnych, tam chyba najlepiej słychać co madki kładą dzieciom do głów.

0

@Lucyfffer Ja dzięki Bogu miałam normalne dzieciństwo, ale niestety teraz dzieci się wychowuje w takim przekonaniu, że mają nowego tatusia, albo dwóch tatusiów.

0

@Ojciec5tkidzieci Od zmieniania pieluch jest aktualny tatuś.

0

@Popitek12 najgorzej, to jak się wszyscy wtrącają do czyjejś relacji.

0

@peetwithbarca do Grubego to na grubym.

1

@tomek8756 Zależy. Jednych obca kultura nie przeraża, innych fascynuje, a potem nie daje się jednak pogodzić dwóch światów.

0

@ranger3120 Weź ją gdzieś, gdzie widać gwiazdy.

0

@Popitek12 Pewien Argentyńczyk, co zdobył dużo złotych piłek.

0

@EldoradoHaze Lekarz, lekarz i jeszcze raz lekarz. Nie wiesz, co Cię dopadło i czy zwykłymi lekami nie pogorszysz sytuacji.

5

@IronSanHybrid IQ wystrzeliło w kosmos.

0

@Smecik10 Możliwe, że ten mecz będzie rozegrany w Miami, ale to nie 100% więc pewnie biletów jeszcze nie ma w sprzedaży.

0

@juarez i ten ich taniec na koniec meczu…

0

@FCB_dimiC miejmy nadzieję.

0

@Nazio_87 U mnie jedna kawusia już wpadła, potem wpadnie długa, bo szykuje się długa noc.

0

@Bartula Najgorsze w tym śnie jest to, że to nie był sen.

2

@Arden Balde dał serduszka pod postem pożegnalnym. I tyle chyba…

0

@fc20barca Umyj się to przestanie.

1

@Mixtape #dramahouse

3

@Luciano99 @jowita na bramce skuteczniejsza niż bramkarz FC Albatros Karol Krawczyk.

5

@barcelonaLM bida aż piscy w kraju.

0

@FcPortoFan1999 i Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych.

5

@kanver_ zakrztusiłam się powietrzem

6

Jeszcze kilka dni i nawet wyjściowego składu nie uzbieramy. Nie mówiąc już o rezerwowych.

0

@tomek8756 tak, ale tylko z Mają

4

@Comentateiro widocznie to takie obciążenie dla Donaldów.

2

@Popitek12 ja osobiście uważam ten czas za najgorszy w życiu. Liceum było o wiele lepsze.

0

@tomek8756 wt…f

12

@ViscaelBarca2007 idę z Tobą

0

@IronSanHybrid A co robisz z tym filtrem jak już odsączysz zupkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?