July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DiSBlaDE Jest fajna strona „dobarcelony.pl”. Polecam z niej korzystać, bo jest wszystko opisane, włącznie z tym jak najwygodniej gdzieś dotrzeć.
0
@Lucyfffer no to polecam wybrać się jako widownia do sądów rodzinnych, tam chyba najlepiej słychać co madki kładą dzieciom do głów.
0
@Lucyfffer Ja dzięki Bogu miałam normalne dzieciństwo, ale niestety teraz dzieci się wychowuje w takim przekonaniu, że mają nowego tatusia, albo dwóch tatusiów.
0
@Ojciec5tkidzieci Od zmieniania pieluch jest aktualny tatuś.
0
@Popitek12 najgorzej, to jak się wszyscy wtrącają do czyjejś relacji.
0
@peetwithbarca do Grubego to na grubym.
1
@tomek8756 Zależy. Jednych obca kultura nie przeraża, innych fascynuje, a potem nie daje się jednak pogodzić dwóch światów.
0
@ranger3120 Weź ją gdzieś, gdzie widać gwiazdy.
0
@Popitek12 Pewien Argentyńczyk, co zdobył dużo złotych piłek.
0
@EldoradoHaze Lekarz, lekarz i jeszcze raz lekarz. Nie wiesz, co Cię dopadło i czy zwykłymi lekami nie pogorszysz sytuacji.
5
@IronSanHybrid IQ wystrzeliło w kosmos.
0
@Smecik10 Możliwe, że ten mecz będzie rozegrany w Miami, ale to nie 100% więc pewnie biletów jeszcze nie ma w sprzedaży.
0
@juarez i ten ich taniec na koniec meczu…
0
@FCB_dimiC miejmy nadzieję.
0
@Nazio_87 U mnie jedna kawusia już wpadła, potem wpadnie długa, bo szykuje się długa noc.
0
@Bartula Najgorsze w tym śnie jest to, że to nie był sen.
2
@Arden Balde dał serduszka pod postem pożegnalnym. I tyle chyba…
0
@fc20barca Umyj się to przestanie.
1
@Mixtape #dramahouse
3
@Luciano99 @jowita na bramce skuteczniejsza niż bramkarz FC Albatros Karol Krawczyk.
5
@barcelonaLM bida aż piscy w kraju.
0
@FcPortoFan1999 i Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych.
5
@kanver_ zakrztusiłam się powietrzem
6
Jeszcze kilka dni i nawet wyjściowego składu nie uzbieramy. Nie mówiąc już o rezerwowych.
0
@tomek8756 tak, ale tylko z Mają
4
@Comentateiro widocznie to takie obciążenie dla Donaldów.
2
@Popitek12 ja osobiście uważam ten czas za najgorszy w życiu. Liceum było o wiele lepsze.
0
@tomek8756 wt…f
12
@ViscaelBarca2007 idę z Tobą
0
@IronSanHybrid A co robisz z tym filtrem jak już odsączysz zupkę?