July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawci023x Atleti
0
@tristan87 Nie wiedziałam, że kurze łapki przy oczach to domena 25-latków. @FcPortoFan1999 wypowiedz się jak wygląda 25 latek…
1
@Stinger_ Myślę, że nie. Czasu już nie cofniemy. Trzeba się pogodzić z tym, że Robert stracił swoją szansę w tym sezonie i po prostu strzela za dużo.
1
@Sinirsey klawisz wredne kły wyszczerza
0
@messi33 wszystkie
4
@D10SLEO Trzeba było Niemca w Polsce, żeby Polak mógł zastąpić Niemca w Barcelonie XD
3
@Sulimo tfu, nawet tak nie gadaj
1
@Karzel Jeszcze nawet 2,5 roku temu…
1
@Kgorecki2500 to ja się nie chcę z tego budzić czy wylogowywać…
0
@tristan87 dlatego chce zobaczyć tę dumną twarz haha
0
Wiśnia, jak wylądujesz nagraj nam proszę swoją minę!!!
9
Here we go! Here we goooo!
5
@Comentateiro czym chcesz włanczyć? Włancznikiem?
1
@tristan87 ale trzyma ciśnienie xd
1
Marc jest przyjacielem… chyba już wszystko jasne (:
1
@gaucho104 aż tak daleko idących wniosków bym nie wyciągała…
0
@BARCA1899Messi czerwona
Żółta
Czerwona
Żółta
Żółta
1
@Kgorecki2500 miodowe lata
0
@kanver_ Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.
0
@FcPortoFan1999 oglądałam jakieś 20 lat temu, ale pewnych rzeczy się nie zapomina :)
1
@Pnog37
1
@Who_you_mam to jutro idziesz do niej ze mną ;)
2
Wystarczyło spiknąć się z Mariną na kawę i już coś się dzieje.
Nie dziękujcie!
3
@Marian_Pazdzioch Tak, a co gorsza, biorą sobie do serca to, co tu przeczytają.
2
@regatta52 Si, claro que si.
0
@wojopancer Gavi ma już 20 lat, więc wiele już nie urośnie. Spokojnie.
0
@Who_you_mam a patrz sobie. Kawy się napijesz?
0
@Bobo25 A to Wojtek ma Marinie zabronić spotkań z koleżankami?
@Who_you_mam na co chcesz popatrzeć???
@Rust_Cohle i jak było?
0
@clyde Ja właśnie Marinkę odwiedziłam. Vamooooos!!!
0
@Szklaner To bogacze właśnie. Piwo dla takich smakoszy kosztuje ze 3 zł, a mleko koło 5.