1

@Pawci023x Najlepsze zaliczenie na wf-ie :)

1

@Hosh tak myślałam, że poza Warszawą, bo w Warszawie w życiu nikt by nie powiedział, że trzeba być w pierwszej kolejności człowiekiem.

0

@Hosh Gdzie studiowałeś?

1

@Stinger_ Będziesz mógł milczeć, ewentualnie nie odzywać się. Taka wolność słowa.

2

@Xaviball niedługo nic nie będzie można powiedzieć.

1

@Kgorecki2500 kot Laporty

1

@malicinho Z kąpielą spoko, jeśli nie połykasz wody.
Tych warzyw bym aż tak nie demonizowała. Jedliśmy normalnie podane w hotelu i nikomu nic nie było.

0

@FcPortoFan1999 Uwielbiam takie malkontenctwo… zamiast cieszyć się, że jest dobrze, to rozmyślanie jakby było, gdyby było źle.

1

Zlej Juleczko tego chłopa!!!

0

@masa11 Nasi to chyba tych Włochów odpuścili.

0

@Kamiloza91 Ja tak miałam za granicą z la ramblą xd

0

@NeroTFP1
Adam Małysz:
- Ahonen, następnym razem cię pokonam!

0

@Drozdu7 Anderson jest hot!

0

@zadafcb Nie no Natalii też się gratki należą, że ustąpiła siostrze miejsca na igrzyskach.

1

@DLFCB Chce zobaczyć Kuźbika jak się tak wspina. O nic więcej nie proszę.

0

@Zoker Ja widziałam reportaż o Oli Mirosław jak kiedyś skoki się przedłużały.

1

@JohnA Mateusz Mirosław też tak uważa.

0

@FcPortoFan1999 Ale zawsze będzie pierwszym tak memicznym. To jak Adam Małysz i Kamil Stoch. Małysz zawsze będzie tym pierwszym.

0

@FcPortoFan1999 Aby tylko zostawił żyrandol i dywan.
A do historii przejdzie jako prezydent memiczny.

1

@bartas97 Ola, bo Mirosław to czeka na nią na dole.

0

@adamek20151 No a jak?

2

@zulugula Ja myślę, że to zależy od branży.
Jak masz sklep czy piekarnię, to jak praca zaczyna się o 6, a ty sobie przyjdziesz 6.15 to już problem. Natomiast np. W pracy biurowej, gdzie nie masz kontaktu z klientem, to jak przyjdziesz później, to możesz wyjść później albo odpracować innego dnia.

0

@tadzik447 la rambla rosła polna

0

@barcelonaLM Rozsiewa zioła maj…

1

@Yamal_Williams to już nawet nie można z uprzejmości potrzymać komuś długopisu… :P

2

@DamianBarcaCule Olimpiada się dziś zakończyła. Za 3 tygodnie rozpocznie się nowa.

1

@RosjaninBut jeśli serio tak powiedział to jest SIGMĄ!

1

@mkord Ale każdy może wygooglować to…

3

@mkord bo po francusku „Niemcy” to „Allemagne”

0

@Nazio_87 francuski porządek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?