July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawci023x Najlepsze zaliczenie na wf-ie :)
1
@Hosh tak myślałam, że poza Warszawą, bo w Warszawie w życiu nikt by nie powiedział, że trzeba być w pierwszej kolejności człowiekiem.
0
@Hosh Gdzie studiowałeś?
1
@Stinger_ Będziesz mógł milczeć, ewentualnie nie odzywać się. Taka wolność słowa.
2
@Xaviball niedługo nic nie będzie można powiedzieć.
1
@Kgorecki2500 kot Laporty
1
@malicinho Z kąpielą spoko, jeśli nie połykasz wody.
Tych warzyw bym aż tak nie demonizowała. Jedliśmy normalnie podane w hotelu i nikomu nic nie było.
0
@FcPortoFan1999 Uwielbiam takie malkontenctwo… zamiast cieszyć się, że jest dobrze, to rozmyślanie jakby było, gdyby było źle.
1
Zlej Juleczko tego chłopa!!!
0
@masa11 Nasi to chyba tych Włochów odpuścili.
0
@Kamiloza91 Ja tak miałam za granicą z la ramblą xd
0
@NeroTFP1
Adam Małysz:
- Ahonen, następnym razem cię pokonam!
0
@Drozdu7 Anderson jest hot!
0
@zadafcb Nie no Natalii też się gratki należą, że ustąpiła siostrze miejsca na igrzyskach.
1
@DLFCB Chce zobaczyć Kuźbika jak się tak wspina. O nic więcej nie proszę.
0
@Zoker Ja widziałam reportaż o Oli Mirosław jak kiedyś skoki się przedłużały.
1
@JohnA Mateusz Mirosław też tak uważa.
0
@FcPortoFan1999 Ale zawsze będzie pierwszym tak memicznym. To jak Adam Małysz i Kamil Stoch. Małysz zawsze będzie tym pierwszym.
0
@FcPortoFan1999 Aby tylko zostawił żyrandol i dywan.
A do historii przejdzie jako prezydent memiczny.
1
@bartas97 Ola, bo Mirosław to czeka na nią na dole.
0
@adamek20151 No a jak?
2
@zulugula Ja myślę, że to zależy od branży.
Jak masz sklep czy piekarnię, to jak praca zaczyna się o 6, a ty sobie przyjdziesz 6.15 to już problem. Natomiast np. W pracy biurowej, gdzie nie masz kontaktu z klientem, to jak przyjdziesz później, to możesz wyjść później albo odpracować innego dnia.
0
@tadzik447 la rambla rosła polna
0
@barcelonaLM Rozsiewa zioła maj…
1
@Yamal_Williams to już nawet nie można z uprzejmości potrzymać komuś długopisu… :P
2
@DamianBarcaCule Olimpiada się dziś zakończyła. Za 3 tygodnie rozpocznie się nowa.
1
@RosjaninBut jeśli serio tak powiedział to jest SIGMĄ!
1
@mkord Ale każdy może wygooglować to…
3
@mkord bo po francusku „Niemcy” to „Allemagne”
0
@Nazio_87 francuski porządek