0

@SawneyBean i sprawa trafiłaby do sądu…

1

@Radioactive9705 i to jest jakaś wartościowa informacja ❤️

0

@FcPortoFan1999 Oni z polskich supermanów też mają niezmierną bekę także jest 1:1.

1

@AxelF Piekło kobiet, piekło kobiet, a nikt nie mówi o Piekle mężczyzn. Biedni jesteście :(

3

@Kapitan hawk Ciekawe, czy Messi kąpał swoich synów…

1

@Barcasub Przynajmniej nie bierze za to nicnierobienie.

1

@xvcWinterSoldier Adekwatnie do pogody, przyjacielu :)

0

@koksik2700 Gorzej, gdy nie widać przez przyciemniane szyby, albo te takie nakładki z psimi patrolami.
Poza tym, ten temat jest wałkowany tyle lat, a dzbanów co zostawiają dzieci i zwierzęta w rozgrzanym samochodzie nadal przybywa :(

4

@xvcWinterSoldier Dobre pytanie. Czuję się staro, bo chodzę zupełnie inaczej ubrana.

0

@Arkon Ty sobie bądź ateistą i witaj się „Dzień dobry”, oni niech sobie będą wierzący i niech witają się „Szczęść Boże”. Mamy wolność sumienia i wolność wyznania, mamy swobodę prezentowania swoich poglądów z szacunkiem do innych. Wyluzuj, lato jest :)

1

@NeroTFP1 „Marianek, miałeś w szkole na temat tego… tu… no… tego… uświadomienia? To Ja Cię teraz uświadamiam. Jak mi bachora do domu przyniesiesz to Ci nogi z dupy powyrywam!”

Albo:

- kuzynka, a co to ciasto takie kruche?
- bo to kruche jest.

0

@Foton Poszedłeś na kurs bachaty?

2

@Pedri16Future Albo nie otrzymało się odpowiedniego przygotowania w szkole, a rodzice nie byli w stanie załatwić korków. Różnie w życiu bywa.

4

@Zoker Niebieski kwiat i kolce, niebieski kwiat i kolce… szkoda tylko, że jestem daltonistą.

3

@kubix05 Przyszedł także po niego zegarmistrz światła purpurowy… (*)

0

@Bykunn Jak dla mnie to wykracza poza ramy uczciwej konkurencji.

16

@draxidox Oni muszą mieć jakiś pakt z tym, bo nie wierzę że żaden UOKiK ani inna instytucja się za nich nie zabrała.

1

@Popitek12 To w 6 klasie da się być przystojnym? Bo moim zdaniem to takie dziecko to może być co najwyżej ładne.

0

@RoberDzik Szkoda, że na boisku nie jest taki cwaniak.

3

@Popitek12 Respectitie :)

0

@Kamiloza91 Aby tylko Hiszpania się dostała, inaczej nie oglądam.

5

@Rust_Cohle Ja tam się cieszę z jego szczęścia. W tym wieku już emeryturka, życie dla przyjemności. Im szybciej, tym lepiej.

3

@Sewren122 kozak

0

@clyde Wiadomo, że bliską osobę. Odruchowo.

1

@Faro Nie dziwię się. To jest trauma na całe życie.

0

Fermin on the pitch, Please!

4

@Sulimo Madryciok

2

@MesQueUnClub96 Tak. I to bardzo fajny człowiek.

1

@Kgorecki2500 Tylko pijaczki raczej nie chodzą na wybory…

3

@kubix05 Ursynów to żadna dzielnica, skoro nie jeździ tam tramwaj. Tylko jakieś metro…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?