July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SawneyBean i sprawa trafiłaby do sądu…
1
@Radioactive9705 i to jest jakaś wartościowa informacja ❤️
0
@FcPortoFan1999 Oni z polskich supermanów też mają niezmierną bekę także jest 1:1.
1
@AxelF Piekło kobiet, piekło kobiet, a nikt nie mówi o Piekle mężczyzn. Biedni jesteście :(
3
@Kapitan hawk Ciekawe, czy Messi kąpał swoich synów…
1
@Barcasub Przynajmniej nie bierze za to nicnierobienie.
1
@xvcWinterSoldier Adekwatnie do pogody, przyjacielu :)
0
@koksik2700 Gorzej, gdy nie widać przez przyciemniane szyby, albo te takie nakładki z psimi patrolami.
Poza tym, ten temat jest wałkowany tyle lat, a dzbanów co zostawiają dzieci i zwierzęta w rozgrzanym samochodzie nadal przybywa :(
4
@xvcWinterSoldier Dobre pytanie. Czuję się staro, bo chodzę zupełnie inaczej ubrana.
0
@Arkon Ty sobie bądź ateistą i witaj się „Dzień dobry”, oni niech sobie będą wierzący i niech witają się „Szczęść Boże”. Mamy wolność sumienia i wolność wyznania, mamy swobodę prezentowania swoich poglądów z szacunkiem do innych. Wyluzuj, lato jest :)
1
@NeroTFP1 „Marianek, miałeś w szkole na temat tego… tu… no… tego… uświadomienia? To Ja Cię teraz uświadamiam. Jak mi bachora do domu przyniesiesz to Ci nogi z dupy powyrywam!”
Albo:
- kuzynka, a co to ciasto takie kruche?
- bo to kruche jest.
0
@Foton Poszedłeś na kurs bachaty?
2
@Pedri16Future Albo nie otrzymało się odpowiedniego przygotowania w szkole, a rodzice nie byli w stanie załatwić korków. Różnie w życiu bywa.
4
@Zoker Niebieski kwiat i kolce, niebieski kwiat i kolce… szkoda tylko, że jestem daltonistą.
3
@kubix05 Przyszedł także po niego zegarmistrz światła purpurowy… (*)
0
@Bykunn Jak dla mnie to wykracza poza ramy uczciwej konkurencji.
16
@draxidox Oni muszą mieć jakiś pakt z tym, bo nie wierzę że żaden UOKiK ani inna instytucja się za nich nie zabrała.
1
@Popitek12 To w 6 klasie da się być przystojnym? Bo moim zdaniem to takie dziecko to może być co najwyżej ładne.
0
@RoberDzik Szkoda, że na boisku nie jest taki cwaniak.
3
@Popitek12 Respectitie :)
0
@Kamiloza91 Aby tylko Hiszpania się dostała, inaczej nie oglądam.
5
@Rust_Cohle Ja tam się cieszę z jego szczęścia. W tym wieku już emeryturka, życie dla przyjemności. Im szybciej, tym lepiej.
3
@Sewren122 kozak
0
@clyde Wiadomo, że bliską osobę. Odruchowo.
1
@Faro Nie dziwię się. To jest trauma na całe życie.
0
Fermin on the pitch, Please!
4
@Sulimo Madryciok
2
@MesQueUnClub96 Tak. I to bardzo fajny człowiek.
1
@Kgorecki2500 Tylko pijaczki raczej nie chodzą na wybory…
3
@kubix05 Ursynów to żadna dzielnica, skoro nie jeździ tam tramwaj. Tylko jakieś metro…