July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Ja po prostu będę sobą, a Barcelonismo się w końcu o mnie upomni.
0
@FcPortoFan1999 Wystarczy, że ja już wygłosiłam…
1
@NeroTFP1 To bardzo duże powody ;)
2
@Tarins Człowieku, Ty oszukałeś 38 milionów barcelonismo!
0
@Culer9002 Błagam niech ktoś to nagra, bo ja chcę to zobaczyć :D
0
Teraz go zwolni, a jak się okaże że z nikim się nie dogadał, bo nikt nie chce przyjść do tego cyrku to będzie na kolanach błagał, żeby został.
0
@Xpert77 Najchętniej Thank you and good luck, Joan!
0
@FcPortoFan1999 Nie, dzięki. Jeszcze przyjdziecie z reklamacjami.
0
@Lama20 Nie, sprawdzam humory w drużynie kibiców.
0
Tęsknicie za Busquetsem?
0
@Emhyr Dostanie perma xd
1
Mecz za kilka minut, a jedyny temat to Lapcio wkurzony na Xaviego. Poziom polskiej polityki i mediów…
0
@Sapos93 Wam się oczy otworzo jak mnie się zamkno!
0
A Gavi to nie miał wrócić późną jesienią przypadkiem?
2
@Popitek12 Przecież Ty nie pijesz alkoholu bo alkohol to zło.
0
@tristan87 Wojenki ciąg dalszy…
1
@tristan87 Uczyła 2 miesiące i pamięta. To musiał być wybitnym uczniem w takim razie.
0
@Chucky I słusznie. Jeszcze znajdzie dziewczynę bez męża, z którą będzie mógł mieć własne dzieci.
2
@doc Szkoda, najbardziej dlatego, że Leo nie dostał pożegnania od trybun… Wiadomo było, że ten dzień nadejdzie, ale powinien zupełnie inaczej wyglądać.
0
@Chucky A jak kolega i jego mężatka?
6
@Chucky odchorować i poszukać innej.
1
@Kgorecki2500 Teraz to już na pewno się dostanie
2
@Misiaczek09 Finansowanie LGBT? Jakoś mi związku hetero nikt nie chce finansować… to chyba to też heterofobia?
9
@Kgorecki2500 Czy ludzie dzięki temu będą pić mniej? Nie. Będą więcej płacić.
7
@ObiwanKenobi Jak patrzę na polskich polityków to faktycznie żyć się odechciewa.
5
@tristan87 albo ktoś pomógł
0
@pt9 Tylko jak wszyscy beda mieli tylko synów, to czy wtedy będą wiązać się z chłopakami????
2
@Kengo Typowe rodzeństwo zawsze xd
5
@Misiaczek09 Nie bez przyczyny mówi powiedzenie: „Kto z kim przestaje, takim się staje”.
1
@Kapitan hawk Wielu poległo w bitwach, to wyróżnienie nadal trwać.