1

@Popitek12 Średnia krajowa jest coś ok. 30%, za moich czasów była poniżej, więc Ty Popitku to jakiś geniusz jesteś!

2

@RoberDzik Nie można się uginać przed terrorystami!

0

@JordiAlbion Czasem jest czasem nie jest, zależy co wyskoczy.

0

@MesQueUnClub96 pisowiec czy konfederata — gej to się kłóci mocno XD

1

@Coutinho007 Ja tam nie byłam za jego odejściem, ale pamiętam, że generalnie kibice bardzo go nie chcieli.

10

@insp1re Świetny. Miał pecha, że grał, gdy w Barcelonie był Xavi i Iniesta.

1

@Rewolucja123 We could have been so good together
We could have lived this dance forever
But now, who's gonna dance with me?
Please stay…

1

@agaFCB ale gdyby grał to akurat to by wygrał XD

3

@mekston albo na Kartę Polaka

4

@Popitek12 @NeroTFP1 chyba masz klienta, na długotrwałe korepetycje…

1

@esem91 Tak, zamiast 22 będzie przyznana o 22:05. Pozdrawiam!

0

@FcPortoFan1999 U nas to wszyscy czują, że zwyciężyli xD

3

@Chucky Ja kiedyś miałam nieprzyjemność słuchać jak babka opowiadała o swoim kochanku, bo jej się przecież też coś od życia należy i ona nic złego nie robi.

6

@Luciano99 Alkoholik od dziecka xd

7

@Kgorecki2500 Patriotka

0

@tristan87 Zaraz się okaże, że wszystkie obietnice spełnią dzisiaj XD

3

@tristan87 Proszę zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu!!!

1

@MesQueUnClub_87 Dokładnie, wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znać umiar.

1

@tristan87 Problemu nie ma, zawsze jak nie jeden to drugi postawi.

0

@NeroTFP1 Dobrze, że nasz system prawa cywilnego jeszcze takich odpałów nie honoruje.

1

@MesQueUnClub96 Wolę nie jeść z fałszywymi przyjaciółmi, bo fałszywi przyjaciele to nie przyjaciele, a fałszywi to niewiadomo czy mnie nie otrują.

2

@tomek8756 z tego co się orientuję, Justyna to żeńskie imię XD

5

@Criss18Barca To ja dziś znowu widziałam wiele maturzystek, które jakby ukradły spodnie babciom z szaf… Jestem w szoku jak w te kilka lat moda się pozmieniała.

0

@Albatros Nie powiem Ci czemu, po prostu nie jest to nic do czego by mnie ciągnęło.

0

@bartekvisca Ja nawet nie wiem, że są takie promocje, bo piwo i grill mnie nie interesują.

5

@MesQueUnClub96 Dodi, a Ty co? Na wagarach?

0

@adamLeo66 Jeszcze im te głupkowate uśmieszki zgasną…

0

@Ghostface Ja wiem, że są na świecie w porządku lekarze, bo moja poprzednia lekarka rodzinna była fantastyczna, wizytę załatwiała w 5 minut, zawsze przygotowana, znała już wyniki, z gotowym planem działania (ona też zdiagnozowała moje schorzenie i ustalała leczenie). Człowiek nie miał problemu jej powiedzieć co go boli, a ona zawsze znalazła sposób i starała się to robić tak, żeby wyleczyć, a przy okazji, żeby to było jak najmniej inwazyjne dla organizmu. Niestety, wszyscy chcieli do niej, ona nie potrafiła odmówić i musiała odejść, a szkoda bo takiej ze świecą szukać.

1

@abram3k Dobrze, że to tylko fejur

1

@Ghostface Ogólnie to ja mam chorobę przy której powinnam robić krew raz na 3 miesiące. Przyszłam po roku bo nie miałam czasu (dużo czynników życiowych się nałożyło), a typiara mi nawtykała, że zaniedbuje i co to wyjdzie po takim czasie, a potem i tak musiałam ją przekonywać, żeby mnie na tą krew skierowała. Zupełnie zero konsekwencji u tej lekarki, zresztą nie tylko u niej. To samo jest z lekami stałymi. Za każdym razem trzeba udowadniać, że się cudownie nie ozdrowiało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?