2

@Arden W niektórych szkołach to faktycznie może i ma sens, pytanie jak z egzekwowaniem tego, szczególnie wobec nauczycieli xd

0

@koksik2700 Albo w Twojej szkole po prostu było inaczej…

0

@karci0 No pewnie że są. Teraz w klasie maturalnej możesz się ohajtać, ale nie możesz pojechać na zawody bez zgody mamy.

0

@kubix05 Dlaczego tylko z pieńciu? Jak szaleć to szaleć.

0

@jacobFCB może wreszcie by zaczęli

0

@jacobFCB Może to niegłupie, jeśli mieliby zacząć znowu grać.

0

@Saviola88 Toż to siok

5

@Albatros Myślę, że jakby chciała wejść w powiadomienia to nasze chomiczki znowu by nie wytrzymały.

3

@macio_944 Jowitka to takie mądrości czyni, że nie zdziwi mnie jak założy własną religię.

3

@Kgorecki2500 Wzruszyłam się

4

@macio_944 Nie powiedziała „nie znosisz” tylko „nie nosisz”, a @jowita Ciebie nie da się nosić, bo by z chłopaków mokra plama została…

3

@Culer9002 Dobrego miał chirurga skoro odmłodził się o ponad 100 lat

1

@macio_944 Narzekać

0

@Trojanek23 Właśnie w tym wszystkim najgorsze jest to, że dziewczyna nie ma rodziców którzy potrząsną nią trochę. Bo nie dość, że robi karierę przez łóżko, to jeszcze robi z tego sprawę publiczną. A ta dziewczyna chce zostać prawnikiem, czyli osobą zaufania społecznego…

2

@GeneralXavi Nie byłabym tego taka pewna…

4

@GeneralXavi Panie Generale, Pan w 2015 to chyba miał żonę w ciąży, nie?

3

@NeroTFP1 Daj Boże

0

@VegetaPolska Oczywiście

0

@FcPortoFan1999 Życie zaczyna się przy 18 stopniach jak dla mnie. Poniżej to bolesna wegetacja :(

1

@A4ron Ja tam męczę znajomych relacjami w koszulce Barcelony itp. Z klubem to jak z drugą połówką, co by się nie działo to kocham.

0

@FcPortoFan1999 Zimno w luj…

0

@Bykunn Widzisz, świat jest mały. Daria jest na moim roku, chociaż nie poznałyśmy się osobiście.

1

@NeroTFP1 referendum wśród użytkowników la bamby. 50% frekwencji - wiążące.

3

@Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB Para roku. Czekam na ślub i dzieci ❤️

1

@MOLESTA Dla niektórych jak przegraliśmy to od razu zagraliśmy słabo. Chyba większość nie oglądała meczu tylko klepała w telefonie, a potem ma zaburzony obraz.

6

@Jonyx Opinia niepopularna: wcale nie uważam, żebyśmy słabo zagrali. Moim zdaniem mecz był wyrównany.

0

@AmigoBlancos jak zobaczyłam wygiętą nogę Frenkiego to aż mnie własna zabolała… :(

3

@Cariones Chyba, że strzelał Real Madryt

0

Niech wygrana Realu nie sprawia, że zapomnicie o golu, który być może został nam zabrany. Na zawsze w naszej pamięci…

1

@Popitek12 3x TAK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?