July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden W niektórych szkołach to faktycznie może i ma sens, pytanie jak z egzekwowaniem tego, szczególnie wobec nauczycieli xd
0
@koksik2700 Albo w Twojej szkole po prostu było inaczej…
0
@karci0 No pewnie że są. Teraz w klasie maturalnej możesz się ohajtać, ale nie możesz pojechać na zawody bez zgody mamy.
0
@kubix05 Dlaczego tylko z pieńciu? Jak szaleć to szaleć.
0
@jacobFCB może wreszcie by zaczęli
0
@jacobFCB Może to niegłupie, jeśli mieliby zacząć znowu grać.
0
@Saviola88 Toż to siok
5
@Albatros Myślę, że jakby chciała wejść w powiadomienia to nasze chomiczki znowu by nie wytrzymały.
3
@macio_944 Jowitka to takie mądrości czyni, że nie zdziwi mnie jak założy własną religię.
3
@Kgorecki2500 Wzruszyłam się
4
@macio_944 Nie powiedziała „nie znosisz” tylko „nie nosisz”, a @jowita Ciebie nie da się nosić, bo by z chłopaków mokra plama została…
3
@Culer9002 Dobrego miał chirurga skoro odmłodził się o ponad 100 lat
1
@macio_944 Narzekać
0
@Trojanek23 Właśnie w tym wszystkim najgorsze jest to, że dziewczyna nie ma rodziców którzy potrząsną nią trochę. Bo nie dość, że robi karierę przez łóżko, to jeszcze robi z tego sprawę publiczną. A ta dziewczyna chce zostać prawnikiem, czyli osobą zaufania społecznego…
2
@GeneralXavi Nie byłabym tego taka pewna…
4
@GeneralXavi Panie Generale, Pan w 2015 to chyba miał żonę w ciąży, nie?
3
@NeroTFP1 Daj Boże
0
@VegetaPolska Oczywiście
0
@FcPortoFan1999 Życie zaczyna się przy 18 stopniach jak dla mnie. Poniżej to bolesna wegetacja :(
1
@A4ron Ja tam męczę znajomych relacjami w koszulce Barcelony itp. Z klubem to jak z drugą połówką, co by się nie działo to kocham.
0
@FcPortoFan1999 Zimno w luj…
0
@Bykunn Widzisz, świat jest mały. Daria jest na moim roku, chociaż nie poznałyśmy się osobiście.
1
@NeroTFP1 referendum wśród użytkowników la bamby. 50% frekwencji - wiążące.
3
@Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB Para roku. Czekam na ślub i dzieci ❤️
1
@MOLESTA Dla niektórych jak przegraliśmy to od razu zagraliśmy słabo. Chyba większość nie oglądała meczu tylko klepała w telefonie, a potem ma zaburzony obraz.
6
@Jonyx Opinia niepopularna: wcale nie uważam, żebyśmy słabo zagrali. Moim zdaniem mecz był wyrównany.
0
@AmigoBlancos jak zobaczyłam wygiętą nogę Frenkiego to aż mnie własna zabolała… :(
3
@Cariones Chyba, że strzelał Real Madryt
0
Niech wygrana Realu nie sprawia, że zapomnicie o golu, który być może został nam zabrany. Na zawsze w naszej pamięci…
1
@Popitek12 3x TAK