0

@tomek8756 Nie, ale nie ze względu na kolor skóry.

0

@Criss18Barca Pić piwo 125 zł za 6.

0

@FcPortoFan1999 Ja to nawet nie wiem kto gra, bo PP szczególnie mnie nie interesuje…

1

@FcPortoFan1999 My kochamy ludzi ze Szczecina, a ludzie ze Szczecina kochają nas.

2

@Popitek12 konkordatowy

0

@PatrykBarca Kup żonie zmywarkę xd

0

@FcPortoFan1999 Ale tweet PAD nadal aktualny xd

1

@marcin62 Zrobili szklanki nie do wybicia, każdy w domu ma ich ileś, nie ma już popytu. Spełnili swoją misję.

0

@Emhyr Równie dobrze mógł być w szoku, że to weszło.

2

@Deviler Pokazali by tego rozczarowanego Ferrana, bo jak nie zobaczę to nie uwierzę.

1

@barcelonaLM Skończyłam czytać po obiektywnych kibicach Realu, bo takowi nie istnieją. Generalnie kibice nie są obiektywni. Dlatego są kibicami. Ale niczego dobrego się po nich nie spodziewam …

0

@FcPortoFan1999 Dobry Bobry

0

@dawidos678 Wychodź częściej

4

@MesQueUnClub96 Zwycięstwa po trupach.

0

@TR3YWAY To pół biedy, ale to i tak nie jest normalne. Proktolog się kłania.

0

Dziś za nikim, jutro za Borrusią!

0

@TR3YWAY Ta krew to świeża czy brunatna?

1

@Popitek12 Oczywiście, że Messi jest goatem piłki nożnej. Bez dwóch zdań.

1

@NeroTFP1 Legalne może i jest, ale czy moralne?

0

@karci0 Jest talizmanem

5

Dajcie tego Pedro z trybun, może on coś strzeli…

0

@bari_94 Krychowiak mood

0

@tomek8756 Świat jest zły… i ludzie

0

@Herato litera „i” w imieniu bądź nazwisku

3

@IronSanHybrid Mordo, załóż własną knajpę

0

@Michau98 i Szawi znowu nie wygra… a to pech!

0

@AxelF Dobra, ale w takim razie jaki ma sens plastikowy kubeczek do tego? Albo jesteśmy w czymś konsekwentni albo nie. A papierowe słomki tak spełniają swoją funkcję, że lepiej w ogóle je zlikwidować.

0

@tomek8756 Majóweczka :)

10

@MesQueUnClub_87 Papierowe Słomki w plastikowych kubeczkach. Zero ekologii w tym, tylko upodlenie człowieka.

0

@Luciano99 Okup w biznesie? Tego nie znałam…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?