July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Nie, ale nie ze względu na kolor skóry.
0
@Criss18Barca Pić piwo 125 zł za 6.
0
@FcPortoFan1999 Ja to nawet nie wiem kto gra, bo PP szczególnie mnie nie interesuje…
1
@FcPortoFan1999 My kochamy ludzi ze Szczecina, a ludzie ze Szczecina kochają nas.
2
@Popitek12 konkordatowy
0
@PatrykBarca Kup żonie zmywarkę xd
0
@FcPortoFan1999 Ale tweet PAD nadal aktualny xd
1
@marcin62 Zrobili szklanki nie do wybicia, każdy w domu ma ich ileś, nie ma już popytu. Spełnili swoją misję.
0
@Emhyr Równie dobrze mógł być w szoku, że to weszło.
2
@Deviler Pokazali by tego rozczarowanego Ferrana, bo jak nie zobaczę to nie uwierzę.
1
@barcelonaLM Skończyłam czytać po obiektywnych kibicach Realu, bo takowi nie istnieją. Generalnie kibice nie są obiektywni. Dlatego są kibicami. Ale niczego dobrego się po nich nie spodziewam …
0
@FcPortoFan1999 Dobry Bobry
0
@dawidos678 Wychodź częściej
4
@MesQueUnClub96 Zwycięstwa po trupach.
0
@TR3YWAY To pół biedy, ale to i tak nie jest normalne. Proktolog się kłania.
0
Dziś za nikim, jutro za Borrusią!
0
@TR3YWAY Ta krew to świeża czy brunatna?
1
@Popitek12 Oczywiście, że Messi jest goatem piłki nożnej. Bez dwóch zdań.
1
@NeroTFP1 Legalne może i jest, ale czy moralne?
0
@karci0 Jest talizmanem
5
Dajcie tego Pedro z trybun, może on coś strzeli…
0
@bari_94 Krychowiak mood
0
@tomek8756 Świat jest zły… i ludzie
0
@Herato litera „i” w imieniu bądź nazwisku
3
@IronSanHybrid Mordo, załóż własną knajpę
0
@Michau98 i Szawi znowu nie wygra… a to pech!
0
@AxelF Dobra, ale w takim razie jaki ma sens plastikowy kubeczek do tego? Albo jesteśmy w czymś konsekwentni albo nie. A papierowe słomki tak spełniają swoją funkcję, że lepiej w ogóle je zlikwidować.
0
@tomek8756 Majóweczka :)
10
@MesQueUnClub_87 Papierowe Słomki w plastikowych kubeczkach. Zero ekologii w tym, tylko upodlenie człowieka.
0
@Luciano99 Okup w biznesie? Tego nie znałam…