0

@JohnnySilverhand Nie musi. Ja też się nie znam.

4

@tristan87 Przeciwieństwa się przyciągają. Daria święta - nie je mięsa, nie pije alkoholu. Tymczasem Jacek - typowy bad boy, prawdziwy mężczyzna, je mięso i nie wylewa za kołnierz.

1

@FcPortoFan1999 Zaraz wskoczy, wait a minute

1

@MesQueUnClub96 Daria się nie pokaże na uczelni

0

@jacobFCB A la rambla tym bardziej

0

@FcPortoFan1999 to dopiero początek

0

@TheNekro94 Ja tam jestem za człowiekiem, który wyszedł z łona chucka norrisa

2

@Rl9k1nG Mam nadzieję, że to nie koniec telenoweli z Jackiem i Darią ;)

0

@FcPortoFan1999 kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje

1

@Kidd Ja tam bym po prostu jechała i tyle

0

0

@pikass14 Wszystkiego najlepszego, żeby reumatyzm przeszedł!

3

@fart Widziała Polskaaa i Unia całaaaa

0

@tristan87 Oberwało mu się za mięso na kanapkach i nie jest w stanie…

1

@tomek8756 Odpisał babce, jakby z Darią był w 30 letnim związku i wiedział, że to związek do grobowej deski xd

1

@tomek8756 szyneczka to nie mięsko

2

@macio_944 ❤️❤️❤️
Pewnie mamusia jutro koło północy znów wybierze się na zakupy

1

@Kgorecki2500 Xdddd
Czekam aż Mazurek zaprosi Darię na rozmowę, chętnie posłucham.

0

@KrychaFCB fantastycznie, dobrze, że jest jeszcze tunel podziemny, ale niestety tylko dla tych co się nie spieszą

0

@BorzyKrzys Exegi monumentum

0

@Kazragore Przede wszystkim sam fakt, że pokazują robienie obiadku i widać, że to słaba ustawka. Chcieli być zabawni. Nie wyszło.

1

@tomek8756 Brakuje mi słów, toteż określę tę sytuację popularnym związkiem liter X oraz D…

0

@ranger3120 Trola tu mieliśmy, poobrażał kilka osób i został usunięty.

4

@Popitek12 Ani zapytać: tak czy nie?

0

@ranger3120 Ominęło Cię trochę… Albo to byłeś Ty XD

0

@Comentateiro Dziadziuś, Ty daj se spokój z takimi 150 lat młodszymi kolegami bo jeszcze Cię o coś oskarżą.

0

@FcPortoFan1999 Coś ciekawego na kazaniu było?

0

@RomanHoffer W takim momencie wszystkie dobre rady brzmią trywialnie beznadziejnie, ale staraj się cieszyć każdym uśmiechem babci i każdym lepszym momentem. Bądź silny, to i jej będzie lepiej.

1

Polska!!! Biało-czerwoni!!!

0

@FcPortoFan1999 Czemu rozciągnięty na kwiecień?
W kwietniu były w zeszłym roku przez Mundial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?