July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnnySilverhand Nie musi. Ja też się nie znam.
4
@tristan87 Przeciwieństwa się przyciągają. Daria święta - nie je mięsa, nie pije alkoholu. Tymczasem Jacek - typowy bad boy, prawdziwy mężczyzna, je mięso i nie wylewa za kołnierz.
1
@FcPortoFan1999 Zaraz wskoczy, wait a minute
1
@MesQueUnClub96 Daria się nie pokaże na uczelni
0
@jacobFCB A la rambla tym bardziej
0
@FcPortoFan1999 to dopiero początek
0
@TheNekro94 Ja tam jestem za człowiekiem, który wyszedł z łona chucka norrisa
2
@Rl9k1nG Mam nadzieję, że to nie koniec telenoweli z Jackiem i Darią ;)
0
@FcPortoFan1999 kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje
1
@Kidd Ja tam bym po prostu jechała i tyle
0
@FcPortoFan1999 Kawa
0
@pikass14 Wszystkiego najlepszego, żeby reumatyzm przeszedł!
3
@fart Widziała Polskaaa i Unia całaaaa
0
@tristan87 Oberwało mu się za mięso na kanapkach i nie jest w stanie…
1
@tomek8756 Odpisał babce, jakby z Darią był w 30 letnim związku i wiedział, że to związek do grobowej deski xd
1
@tomek8756 szyneczka to nie mięsko
2
@macio_944 ❤️❤️❤️
Pewnie mamusia jutro koło północy znów wybierze się na zakupy
1
@Kgorecki2500 Xdddd
Czekam aż Mazurek zaprosi Darię na rozmowę, chętnie posłucham.
0
@KrychaFCB fantastycznie, dobrze, że jest jeszcze tunel podziemny, ale niestety tylko dla tych co się nie spieszą
0
@BorzyKrzys Exegi monumentum
0
@Kazragore Przede wszystkim sam fakt, że pokazują robienie obiadku i widać, że to słaba ustawka. Chcieli być zabawni. Nie wyszło.
1
@tomek8756 Brakuje mi słów, toteż określę tę sytuację popularnym związkiem liter X oraz D…
0
@ranger3120 Trola tu mieliśmy, poobrażał kilka osób i został usunięty.
4
@Popitek12 Ani zapytać: tak czy nie?
0
@ranger3120 Ominęło Cię trochę… Albo to byłeś Ty XD
0
@Comentateiro Dziadziuś, Ty daj se spokój z takimi 150 lat młodszymi kolegami bo jeszcze Cię o coś oskarżą.
0
@FcPortoFan1999 Coś ciekawego na kazaniu było?
0
@RomanHoffer W takim momencie wszystkie dobre rady brzmią trywialnie beznadziejnie, ale staraj się cieszyć każdym uśmiechem babci i każdym lepszym momentem. Bądź silny, to i jej będzie lepiej.
1
Polska!!! Biało-czerwoni!!!
0
@FcPortoFan1999 Czemu rozciągnięty na kwiecień?
W kwietniu były w zeszłym roku przez Mundial.