1

@MichalZZZ A ja duzo ogrywam 4 3 1 2 -z wysoko wychodzacymi bocznymi obroncami.

W zaleznosci od tego kogo na 9 wstawiam daje albo wysunietego napastnika + nekajacego albo kompletnego + wysunietego.

1

@HighestInTheRoom Ja chyba podobnie, jestem ciekaw co pokaza Turcy.

1

@Joe_Pesci Dosc nieoczywisty wybor, mimo ze bardzo lubie Arsenal to jednak ten mecz raczej odpuszcze.

1

Ktory mecz LM o 21 dzisiaj ogladacie?

Zastanawiam sie miedzy Utd - Galata i Napoli - real.

0

@gumaz Patrzac na poziom jego komentarzy to max 7.

0

@Herato Florenzi?

A dupa, nie pasuje.

3

@Rust_Cohle No seriously, niezly cringe jak to pisze.

5

@PawkoFCB Racja, i SWATu nie bylo.

4

@hayek Ciekawe ile mial gwiazdek?

1

@zadafcb Budka Suflera - Jolka
Perfect - Autobiografia

0

@AbelKabel Ty masz ewidentnie jakas manie przesladowcza i wszedzie weszysz spiski. Tak samo bylo z autem @Janas11224 i tak samo jest teraz.
Polecam wizyte u psychiatry (byle nie na NFZ).

@michal26 - olewaj maslakow i wyrazy wsparcia ode mnie w tej trudnej dla Ciebie sytuacji.

1

@Encore Kiedy beda grali?

7

@gumaz Musli to platki, one nie maja praw wyborczych.

2

Niech ta Chelsea tak nie szaleje, bo jeszcze sobie koszulki zapocą.

3

@626 Patrzac na obecna dyspozycje to chyba Xavi Simons - do tego zawsze mial fajna fryzure.

1

Chelsea wciaz bez straty gola w meczu z Fulham!

1

@kubix05 A Ollie Watkins? Ten tez mial kosmiczny mecz.

2

@takisobiektos *Broja - generalnie niezly talent, ale wybral sobie najgorszy mozliwy klub.

0

@Emhyr Jedyne powolanie jakie powinien dostac to do tarcia chrzanu.

1

@shahman #beastmode

3

@ludnek No rzeczywiscie, bo po za po i pisem nie ma innych partii.

1

@Colon I twarze z Division Bell, coś pięknego.

1

@Colon Niesamowity gosc

0

@Transu96 To był wypadek przy pracy.

24

Zabrzmi banalnie, ale właśnie takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.

Ależ mi dzisiaj zaimponował Fermin. Kapitalne wejście, dojrzała gra i świetnie się go piłka trzymała. Prawdziwy Ferminator.

2

@Azi A to widzisz, o tym nie wiedzialem, dzieki za info.

0

@Azi Gwoli scislosci, miejsca takie KIEDYS pelnily role pasa startowego, dzisiejsze samoloty nie zmiescilyby sie juz tam.

Moj chrzestny mial mozliwosc ladowac i startowac na takich pasach w latach 80.

9

@Popitek12 Nie, w top 30 moze by sie zmiescil tuz za Hurkaczem.

1

@Androchem Jak sobota to do lidla.

0

@IronSanHybrid Jedyne co na tym zdjeciu naturalne to murawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?