JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LaLigaPD Pewnie ofensywne 4 5 1
1
@Colon Krotko z tylu dlugo z przodu, elegancko.
1
@P33ck Niesamowity progres zrobil Saliba - top 5 srodkowych obroncow na swiecie jak dla mnie.
5
@Ojciec5tkidzieci To pewnie niewybuchy z czasow Potopu Szwedzkiego - Szwedzi moga spac spokojnie.
0
@destornillador Nie, ale w tym przypadku uwazam, ze to jest czepianie sie na sile.
2
@Azi Rozbraja mnie z jaka pewnoscia mowi ze Nordstream to byla amerykanska robota :)
0
@destornillador Po prostu uwazam, ze akurat w tym przypadku to jest doszukiwanie sie na sile jakichs spiskow.
1
@destornillador Ale skoro Ty sie o tym dowiedziales to tym bardziej komitety, prawda? :)
3
@destornillador Skoro maja to zrobic bez uprzedzenia to skad o tym wiesz?
1
@michal26 taktyczny
1
@HighestInTheRoom Do tego spowodowanie kilku kolizji i zniszczenie innych pojazdow.
1
@tristan87 Skurwiel powinien pietnastaka dostac za to wszystko.
Swoja droga fajnie pokazana komunikacja jednostek scigajacych, emocje jak w dobrym filmie.
0
@tristan87 Na pewno teraz mu przeskoczy w glowie i zacznie grac w kadrze na swiatowym poziomie.
0
@tristan87 Jeszcze tylko brakuje zeby on wypadl to bedzie trzeba grac 13-sto (hehe) latkami.
0
@szoch6 To ja obserwuje odwrotne zjawisko i widze duzo ludzi uciekajacych z miast na wies, ale roznie to bywa.
1
@LaLigaPD @Emhyr - to mnie teraz zaskoczyliscie, bylem pewien, ze z Granada zawsze latwo bylo.
1
@Emhyr Z Granada tez zawsze wygywalismy niewazne jakim skladem, wiec ja bym nie podchodzil tak optymistycznie do meczu z Bilbao.
1
@Emhyr Z Granada tez.
0
@VamosVamos Juz tak.
11
@negreanu "szybko, ale bezpiecznie"
16
@Tomo1989 I juz nie bedzie wiecej filmikow.
Mam tylko nadzieje ze nikt poza tymi idiotami nie ucierpial.
0
Kiedy ta debata Tusk vs reszta swiata?
1
@cris27 Jedno jest pewne: Tusk bedzie musial byc naprawde dobrze przygotowany idac na debate do tvp.
3
@QQL5 Ja mieszkam od blisko 5 lat i za zadne skarby nie chcialbym wrocic do miasta.
Pamietaj, ze miejsce gdzie ktos mieszka nie swiadczy o tym jakim jest czlowiekiem.
5
@szoch6 XXI wiek a ludzie dalej mysla, ze na wsi mieszkaja ograniczeni umyslowo ludzie :)
0
@QQL5 Tak, tylko babcie. Wszyscy trzezwo myslacy i postepowi glosuja na PO.
1
@Bobo25 A dobra, jeszcze sie nie wybudzilem po weekendzie.
0
@tristan87 Bede sledzil te rozgrywki z wypiekami na twarzy.
0
@derekszmid79 No Vinicius bedzie wjezdzal jak w maslo.
0
@Xavinista Nie za luzno.