0

@LaLigaPD Pewnie ofensywne 4 5 1

1

@Colon Krotko z tylu dlugo z przodu, elegancko.

1

@P33ck Niesamowity progres zrobil Saliba - top 5 srodkowych obroncow na swiecie jak dla mnie.

5

@Ojciec5tkidzieci To pewnie niewybuchy z czasow Potopu Szwedzkiego - Szwedzi moga spac spokojnie.

0

@destornillador Nie, ale w tym przypadku uwazam, ze to jest czepianie sie na sile.

2

@Azi Rozbraja mnie z jaka pewnoscia mowi ze Nordstream to byla amerykanska robota :)

0

@destornillador Po prostu uwazam, ze akurat w tym przypadku to jest doszukiwanie sie na sile jakichs spiskow.

1

@destornillador Ale skoro Ty sie o tym dowiedziales to tym bardziej komitety, prawda? :)

3

@destornillador Skoro maja to zrobic bez uprzedzenia to skad o tym wiesz?

1

@michal26 taktyczny

1

@HighestInTheRoom Do tego spowodowanie kilku kolizji i zniszczenie innych pojazdow.

1

@tristan87 Skurwiel powinien pietnastaka dostac za to wszystko.

Swoja droga fajnie pokazana komunikacja jednostek scigajacych, emocje jak w dobrym filmie.

0

@tristan87 Na pewno teraz mu przeskoczy w glowie i zacznie grac w kadrze na swiatowym poziomie.

0

@tristan87 Jeszcze tylko brakuje zeby on wypadl to bedzie trzeba grac 13-sto (hehe) latkami.

0

@szoch6 To ja obserwuje odwrotne zjawisko i widze duzo ludzi uciekajacych z miast na wies, ale roznie to bywa.

1

@LaLigaPD @Emhyr - to mnie teraz zaskoczyliscie, bylem pewien, ze z Granada zawsze latwo bylo.

1

@Emhyr Z Granada tez zawsze wygywalismy niewazne jakim skladem, wiec ja bym nie podchodzil tak optymistycznie do meczu z Bilbao.

1

@Emhyr Z Granada tez.

0

@VamosVamos Juz tak.

11

@negreanu "szybko, ale bezpiecznie"

16

@Tomo1989 I juz nie bedzie wiecej filmikow.

Mam tylko nadzieje ze nikt poza tymi idiotami nie ucierpial.

0

Kiedy ta debata Tusk vs reszta swiata?

1

@cris27 Jedno jest pewne: Tusk bedzie musial byc naprawde dobrze przygotowany idac na debate do tvp.

3

@QQL5 Ja mieszkam od blisko 5 lat i za zadne skarby nie chcialbym wrocic do miasta.

Pamietaj, ze miejsce gdzie ktos mieszka nie swiadczy o tym jakim jest czlowiekiem.

5

@szoch6 XXI wiek a ludzie dalej mysla, ze na wsi mieszkaja ograniczeni umyslowo ludzie :)

0

@QQL5 Tak, tylko babcie. Wszyscy trzezwo myslacy i postepowi glosuja na PO.

1

@Bobo25 A dobra, jeszcze sie nie wybudzilem po weekendzie.

0

@tristan87 Bede sledzil te rozgrywki z wypiekami na twarzy.

0

@derekszmid79 No Vinicius bedzie wjezdzal jak w maslo.

0

@Xavinista Nie za luzno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?