1

@KamQiX Dokladnie mam tak samo.

2

Szkoda troche tego Romario, bo gral naprawde dobre spotkanie do tego bledu.

3

Najgorsze: kontuzja Lewego.
Najlepsze: zejscie Lewego.

Sama gra wyglada tak, ze mozna sie zastanawiac, w ktorej druzynie graja rezerwowi stoperzy.

0

@FcPortoFan1999 Chyba nie strzelili.

2

@Sulimo Ja pierdole

0

@Faro No jakos nie wierze, ze Lopez wejdzie w 46 minucie na boisko.

2

@P33ck Z Dembele to 4 2 3

4

@mekston Oj chcialbym bardzo :)

6

Zobaczymy, czy nasz atak FLY poniesie druzyne do zwyciestwa.

5

@titikaka Po co daja dostep do antykoncepcji awaryjnej skoro chca wprowadzic legalna aborcje dostepna do 12 tygodnia?

2

@blakkudium Juz ma dwie w tym meczu.

0

Brawo Feyenord, jazda z materacami.

0

@Uukasz_93 Na pewno go czyms sprowokowal.

1

Vermeeren z asysta dla Antwerpii, ciekawie sie zapowiada ten chlopak.

0

0

@Barcabarca3562157
No ja bym sie zastanowil, czy umiescilbym City na pierwszym miejscu patrzac na ich obecna forme i krotka lawke. Dziwi tez brak Interu i realu.

0

@Barcabarca3562157 Ale ulubionych, czy jakich?

2

@Kidd I teraz pytanie, czy pisales z polskimi znakami czy bez ;)

0

@P33ck Nie podoba mi sie.

10

@agaFCB Albo na @Borneo jak obieca, ze wlaczy w koncu slownik.

18

@Kidd

Wybieralbym spomiedzy @escarabajo @Danny Gaucho i @kubix05

Na pewno nie glosowalbym na atencyjnych patusow.

9

@barcelonaLM "Każdy komitet będzie miał 7 minut do wykorzystania" *

*komitet PiSu bedzie mial 15 minut ;)

4

@kubix05 kaloryfer...

2

@Kgorecki2500 Jednak mnie przekonali, glosuje na PiS.

0

@Encore Zasluzenie, licze ze w przyszlym sezonie bedzie w top 3.

1

Aturkogluuuu, pięknie Galataa!

0

Hojlund x2, piękne wykończenie na spokoju.

0

@VegetaPolska A kim ma niby grac w tej kadrze?

Co za naiwne myslenie, zupelnie jakbym czytall Vegete piszacego o jego stosunkach damsko-meskich, a nie czekaj...

0

Podrzuci ktos linka do bramki Jude'a?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?