JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX Dokladnie mam tak samo.
2
Szkoda troche tego Romario, bo gral naprawde dobre spotkanie do tego bledu.
3
Najgorsze: kontuzja Lewego.
Najlepsze: zejscie Lewego.
Sama gra wyglada tak, ze mozna sie zastanawiac, w ktorej druzynie graja rezerwowi stoperzy.
0
@FcPortoFan1999 Chyba nie strzelili.
2
@Sulimo Ja pierdole
0
@Faro No jakos nie wierze, ze Lopez wejdzie w 46 minucie na boisko.
2
@P33ck Z Dembele to 4 2 3
4
@mekston Oj chcialbym bardzo :)
6
Zobaczymy, czy nasz atak FLY poniesie druzyne do zwyciestwa.
5
@titikaka Po co daja dostep do antykoncepcji awaryjnej skoro chca wprowadzic legalna aborcje dostepna do 12 tygodnia?
2
@blakkudium Juz ma dwie w tym meczu.
0
Brawo Feyenord, jazda z materacami.
0
@Uukasz_93 Na pewno go czyms sprowokowal.
1
Vermeeren z asysta dla Antwerpii, ciekawie sie zapowiada ten chlopak.
0
@HypeR Pytaj @Culé a muerte
0
@BorzyKrzys https://wykop.pl/cdn/c3201142/a8368b4bcda83d1790cfbae53f11ea3cb5de46e988c68bcb8c2e336aca4e77e6,w400.jpg
0
@Barcabarca3562157
No ja bym sie zastanowil, czy umiescilbym City na pierwszym miejscu patrzac na ich obecna forme i krotka lawke. Dziwi tez brak Interu i realu.
0
@Barcabarca3562157 Ale ulubionych, czy jakich?
2
@Kidd I teraz pytanie, czy pisales z polskimi znakami czy bez ;)
0
@P33ck Nie podoba mi sie.
10
@agaFCB Albo na @Borneo jak obieca, ze wlaczy w koncu slownik.
18
@Kidd
Wybieralbym spomiedzy @escarabajo @Danny Gaucho i @kubix05
Na pewno nie glosowalbym na atencyjnych patusow.
9
@barcelonaLM "Każdy komitet będzie miał 7 minut do wykorzystania" *
*komitet PiSu bedzie mial 15 minut ;)
4
@kubix05 kaloryfer...
2
@Kgorecki2500 Jednak mnie przekonali, glosuje na PiS.
0
@Encore Zasluzenie, licze ze w przyszlym sezonie bedzie w top 3.
1
Aturkogluuuu, pięknie Galataa!
0
Hojlund x2, piękne wykończenie na spokoju.
0
@VegetaPolska A kim ma niby grac w tej kadrze?
Co za naiwne myslenie, zupelnie jakbym czytall Vegete piszacego o jego stosunkach damsko-meskich, a nie czekaj...
0
Podrzuci ktos linka do bramki Jude'a?